Valladolid – Barcelona 1:0 (kon.) | Real Betis – Getafe 2:0 (kon.) | Celta Vigo – Atlético 0:2 (kon.)
Granada – Villarreal 2:0 (kon.)
Celta de Vigo
0:2 (0:0)
Atlético Madrid
Sobota 08.03.2014, 20:00Španělská LaLiga

Já Vám děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek soboty. (21:51:09)

Dnešní utkání je za námi. V první poločase jsme viděl pohledný fotbal na obě strany. V poločase druhém měli více ze hry hráči Atlética a bylo pouze na nich, kdy otevřou skóre utkání. To se v 62. minutě povedlo Davidu Villovi a když o dvě minuty později ten stejný hráč zvýšil už na 0:2, bylo rozhodnuto.

90+2
    Do šance se nakonec dostal ještě hostující Rodríguez, ale jeho střela byla pro Yoela lahůdkou.

90+1
    Atlético statečně brání svůj náskok a nepouští svého soupeře ke Courtoisovi.

90
    Hlavní rozhodčí prodlouží dnešní utkání o dvě minuty.

89
    Hraje se na polovině hřiště. O vítězi utkání už je rozhodnuto.

87
    Adrián i nadále odvádí na útočné polovině velmi dobrou práci a nejspíše tak rozhoduje také o vítězi dnešního utkání.

86
    Adrián dostal dobrou nabídku a běžel osamocen v pokutovém území. Pomezní rozhodčí však zvedl praporek a signalizoval ofsajdové postavení.

85
    Hosté dobře napadají a momentálně svého soupeře nepouští ani na útočnou polovinu.

84
    Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází David Villa, přichází Adrián.

82
    Villa mohl pokračovat do rychlého protiútoku, ale přihrávku na něj na poslední chvíli zachytil jeden z obránců.

80
    Před námi je poslední desetiminutovka. Troufám si tvrdit, že pokud domácí nějak výrazně nezmění svou taktiku, tak v dnešním utkání prohrají.

79
    Hra se odehrává stále ve stejné režii. Celta aktivně útočí a hledá recept na připravenou obranu Atlética.

77
    Sosa se tlačil do rychlého protiútoku, ale Filipe ho rychle odzbrojil.

76
    Domácí stále kombinují na útočné polovině, ale stále si nedokázali proti houževnatému Atléticu vytvořit žádné vyloženější šance.

75
    Hrou na útočné polovině Celty, vstupujeme do poslední čtvrthodiny tohoto utkání.

75
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Michael Krohn-Dehli, přichází Levy Madinda.

74
    Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Diego, přichází Cristian Rodríguez.