Winnipeg – Vancouver 2:3 (0:1 po s.n.) | Montreal – Boston 1:4 (kon.) | Colorado – Chicago 3:2 (kon.)
Calgary – Anaheim 7:2 (kon.)
Colorado Avalanche
3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
Chicago Blackhawks
Čtvrtek 13.03.2014, 02:40 • Pepsi Center, Denver • NHL

49:28
    Tak to budou zřejmě krušné chvilky pro Chicago, protože Marcus Kruger (CHI) vyhodil kotouč ze své obranné třetiny do hlediště, a tak vyfasoval dvě minuty za zdržování hry.

48:58
    To však hostům moc dlouho nevydrželo a naopak se Colorado dostalo do útoku, kde Andrew Shaw (CHI) sestřelil Clicheho, a tak si hostující útočník vysloužil dvě minuty.

35:54
    Tentokráte budou hrát přesilovou hru hosté, protože je na dvě minuty za hákování vyloučen John Mitchell (COL).

33:00
    Chicago se hnalo do útoku, kde nakonec Hejda natlačil Kanea do Varlamova. Trest však dostává pouze Patrick Kane (CHI), který si jde odsedět dvě minuty za nedovolené bránění.

24:37
    Hosté si nakonec vysloužili přesilovou hru, protože Nate Guenin (COL) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

09:40
    Cody McLeod (COL) sestřelil Sheldona Brookbanka (CHI), který se nenechal a ihned vstal a začal se se svým soupeřem mlátit, a tak oba dostanou 5 minutový trest. McLeod navíc dostal ještě dvě minuty za nedovolené bránění, a tak bude hrát Chicago přesilovou hru.

00:53
    Duncan Keith (CHI) je navíc vyloučen na dvě minuty za hrubost, a Colorado bude hrát svou první přesilovou hru.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 19. Malone (Barrie, Varlamov), 21. Duchene (McGinn, O´Reilly), 51. O´Reilly (Duchene, Johnson) – 29. Kane (Sharp, Hjalmarsson), 58. Saad (Shaw, Keith)

Colorado Avalanche: Varlamov (Giguere) – Hejda, Johnson, Benoit, Holden, Guenin, Barrie – O´Reilly, Duchene, McGinn – Landeskög, Mitchell, McKinnon – McLeod, Cliche, Talbot – Malone, Carey, Bordeleau.
    Trenér: Patrick Roy.

Chicago Blackhawks: Raanta (Crawford) – Keith, Seabrook, Oduya, Hjalmarsson, Leddy, Rozsíval – Saad, Toews, Shaw – Sharp, Handzuš, Kane – Bickell, Brookbank, Versteeg – Bollig, Kruger, Smith.
    Trenér: Joel Quennville.

Rozhodčí: Hebert, Leggo – Henderson, Murchison.

Diváci: 18 007