Columbus – Pittsburgh 1:2 (kon.) | Philadelphia – Toronto 4:2 (kon.) | Ottawa – Chicago 5:3 (kon.)
Dallas – Nashville 7:3 (kon.) | Calgary – NY Rangers 4:3 (kon.) | Edmonton – Anaheim 4:3 (po pr.)
Washington – Boston 2:4 (kon.) | Colorado – San Jose 3:2 (kon.)
Edmonton Oilers
4:3 (1:1, 1:1, 1:1)
Anaheim Ducks
Sobota 29.03.2014, 02:30 • Rexall Place, Edmonton • NHL

62:39
    Neúspěšný střelec poté fauloval Boyda Gordona, Perreult dostává dvě trestné minuty za podražení. 81 vteřin se bude hrát ve třech na obou stranách.

62:00
    Velká komplikace pro domácí hráče, kteří se zuby nehty ubránili spršce střel Anaheimu. Petry dostává dvě minuty za vyhození puku mimo hřiště.

60:21
    Domácí kapitán Andrew Ference si nevybral ideální čas na posezení si na trestné lavici, kde stráví následující dvě minuty poté, co se provinil držením Perryho.

40:43
    Hned v první minutě třetí části se vylučuje, Stephane Robidas odchází za katr poté, co až příliš dlouho držel Halla.

38:48
    Po této bitce, ve které se nachází Mattové Hendricks a Beleskey už ano, oba hráči odchází do kabin.

36:02
    Tam ale za nesportovní chování míří také Taylor Hall, hrát se tedy bude ve čtyřech na obou stranách.

36:02
    Corey Perry se právem může cítit poškozený, místo výborné šance se hráč s desítkou na dresu po menší rozmíšce ocitl na trestné lavici.

15:34
    Po komerční přestávce si hosté zahrají přesilovou hru, na trestnou lavici dnes podruhé míří po podražení Samiho Vatanena domácí útočník Matt Hendricks.

12:18
    Rozhodčí tento zákrok viděli, na trestnou lavici jdou ale oba zúčastnění. Robidas totiž ještě před faulem domácího hráče přimáčkl Perrona na mantinel.

01:04
    Matt Hendricks i Daniel Winnik si odsedí pět minut za bitku na trestné lavici. Domácí hráč dostává navíc dvě minuty a tak si hosté zahrají přesilovku.

Petr Kašpárek

Branky a nahrávky: 5. Gagner (Perron, Hall), 31. Eberle (Nugent-Hopkins, Marinčin), 49. Klefbom (Perron, Schultz), 64. Ference (Perron) – 1. Bonino (Getzlaf, Vatanen), 36. Maroon (Perreault, Robidas), 56. Perreault (Maroon, Selanne)

Edmonton Oilers: Scrivens (Brossoit) – Schultz, Klefbom, Petry, Marinčin, Bělov, Ference (C) – Perron, Gagner (A), Hall – Eberle, Nugent-Hopkins, Lander – Pitlick, Gordon, Hendricks (A) – Jones, Smyth, Gazdic
    Trenér: L. Brossoit

Anaheim Ducks: Hiller (Andersen) – Lovejoy, Lindholm, Sbisa, Robidas, Vatanen, Beauchemin – Perry, Getzlaf (C), Bonino – Maroon, Perreault, Selanne (A) – Winnik, Koivu (A), Cogliano – Beleskey, Rakell, Silfverberg
    Trenér: B. Boudreau

Rozhodčí: Furlatt, Morton – Cameron, Wheler

Diváci: 16 839