Marseille – Ajaccio 3:1 (kon.)
Olympique Marseille
3:1 (1:0)
AC Ajaccio
Pátek 04.04.2014, 20:30 • Stade Vélodrome (Marseille) • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je pro dnešek vše, příště opět na shledanou. (22:27:40)

Olympique Marseille doma poráží AC Ajaccio 3:1, rozhodli o tom Ayew, Payet a znovu Ayew. O jedinou branku hostů se postaral v 62. minutě Tallo. Utkání nabídlo několik zajímavých šancí, úspěšnější však zůstali fotbalisté Olympiqu. Ten byl v utkání aktivnější a zaslouženě vítězí.

90+3
    Žlutou kartu dostává Jérémy Morel (Olympique Marseille).

90+3
    Hra je přerušena, ošetřován je Camara z týmu Ajaccia.

90+2
    Do brejku vyrazil po pravém křídle Valbuena a vybojoval faul soupeře.

90
    Začíná běžet nastavený čas – 3 minuty.

89
    V závěru utkání jsou aktivnější domácí, zápas se začíná zdát rozhodnutým.

88
    Střídání v týmu AC Ajaccio: ze hřiště odchází Tallo, přichází Aboubacar Demba Camara.

86
    Gignac vypálil ze střední vzdálenosti, balon se těsně otírá o levou tyč!

84
    Na útočné půli se chystá vhazovat Pedretti, Ajaccio zkouší jednu ze svých posledních šancí.

82
    Na pravém křídle se uvolnil Cheyrou, jeho následný pas na střed ale nebyl přesný.

80
    Deset minut do konce zápasu, Marseille drží otěže utkání pevně ve svých rukou.

78
    Střídání v týmu AC Ajaccio: ze hřiště odchází Sigamary Diarra, přichází Denis Tonucci.

77
    Marseille právě vstřelilo branku!
    Domácí podnikají výrazný krok k tříbodovému zisku z dnešního zápasu. Na pas z pravé strany vápna si naběhl ANDRE AYEW, který z první posílá balon za záda gólmana hostů.