NY Islanders – Washington 3:4 (0:1 po s.n.) | Toronto – Winnipeg 2:4 (kon.) | NY Rangers – Ottawa 2:3 (kon.)
Carolina – New Jersey 1:3 (kon.) | Tampa – Dallas 2:5 (kon.) | Montreal – Detroit 5:3 (kon.)
Minnesota – Pittsburgh 4:0 (kon.) | Vancouver – Los Angeles 2:1 (kon.) | San Jose – Nashville 0:3 (kon.)
Chicago – St. Louis 4:2 (kon.) | Florida – Dallas 3:2 (kon.)
Berani Zlín
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
HC Oceláři Třinec
Neděle 06.04.2014, 16:10 • ZS Luďka Čajky • Generali play off Tipsport extraligy

Vydřené vítězství dnes patří domácím hokejistům, kteří si ho za dnešní výkon zasloužili. Třinečtí měli v posledních minutách slušný tlak, který ale ani v přesilové hře nedokázali zúžitkovat. Série pokračuje zítřejším zápasem, který začíná v 17:10. Nejlepší hráči utkání: Martin Matějíček (ZLN) – Šimon Hrubec (TŘI). Pro dnešek je to ze ZS Luďka Čajky všechno. Budu se na vás těšit zítra, napočtenou. (18:41:56)

60:00

59:56
    Zlín právě vstřelil branku!
    A je hotovo! Dnešní výhru stvrzuje střelou do opuštěné klece střílející ONDŘEJ VESELÝ. Kotouč doskákal za brankovou čaru a Zlín si dnes připisuje vítězství. Bez asistence.

59:43
    Leška dostal kotouč do středního pásma.

59:30
    Hrubec opět opouští brankoviště, hosté jsou v šesti.

59:20
    Hrubec musel při napadání Kubiše povyjet z branky a rychle kotouč odehrát.

58:59
    Trončinského protesty, že kotouč nepřešel útočnou modrou jsou zbytečné. Rozhodčí jasně ukažuje, že to byl ofsajd. Hrubec se vrací do branky, buly ve středním pásmu, Zlín už je kompletní.

58:42
    Hrubec zůstal na střídačce, Třinec to zkusí se šesti hráči v poli.

58:42
    Tlak Třince sílí, hra je přerušena a bude se vhazovat po levé ruce Kašíka.

58:38
    Kašík neudržel dělovku Rotha, Třinec je stále na puku.

58:20
    Domácí publikum si přeje, aby domácí hokejisté ještě v oslabení zabojovali. Buly u Kašíka.

58:20
    Do konce třinecké přesilovky schází 38 vteřin. Hlavní trenér Třince si bere oddechový čas.

58:20
    Střílená přihrávka Zíba našla hokejku Martina Růžičky, který v zakončení opět narazil na lapačku zlínského brankáře.

58:08
    Berani se i podruhé dokázali osvobodit a vyhodit kotouč před Hrubce.

57:43
    Kašík vyrazil pokus Vladimíra Rotha a Zlín vyhazuje kotouč do středního pásma.

57:20
    Dorážku Růžičky zneškodnil parádním zákrokem lapačkou Libor Kašík.

56:58
    Podivné vyloučení na straně Zlína. Oba rozhodčí pečlivě sledovali zákrok Dalibora Řezníčka a poté nechali hru plynout. Rozhodčí, který byl od zákroku nejdále ale vylučuje beka domácích na dvě minuty za sekání.

56:51
    Polanský se přetahoval s Köhlerem o kotouč, ale mezitím se na zlínského brankáře zřítila branka. Hra je přerušena a bude se vhazovat v blízkosti zlínského brankáře.

56:24
    Na druhé straně kluziště si připisuje Šimon Hrubec další zákrok z kategorie úspěšných.

56:10
    Matějíček je na ledě, domácí hrají v plném počtu. Třinec v přesilovce moc brankáře Kašíka neohrozil.

55:49
    Čajánek dobře vystihl Peterkovu nahrávku na Adamského a Třinec se musí stěhovat ven z útočného pásma.

55:25
    Řezníček vedl kotouč až do zakončení, kde mu ale kus černé gumy poskočil a navíc bylo domácím odpískáno postavení útočícího hráče v brankovišti.

55:19
    Kotvan podržel chvíli kotouč a následně ho nahodil do útočné třetiny.

54:37
    Po střele Noska nikdo nevěděl, kde se kus černé gumy nachází. Hlavně zlínské uklidnila píšťalka rozhodčího, kotouč se totiž nacházel v moci Kašíka.

54:03
    Zákrok Martina Matějíčka (ZLN) posoudili rozhodčí jako nedovolený a Třinci se nabízí přesilová hra. To je veliká šance pro hosty ke vstřelení vyrovnávací branky. Zlínský obránce vyfasoval dvě minuty za hrubost.

53:40
    Honejskův bekhend a píská se icing na straně Zlína. Hra se přesouvá před Kašíka.

53:32
    Horák zblokoval Polanského zakončení a kotouč vlétl mezi diváky. Bude následovat vhazování ve středovém kruhu.

52:25
    Pokus Davida Noska Kašík rychle vytřepal z lapačky, ale Kotvan kotouč vyhodil na zakázané uvolnění.

52:09
    Třinečtí se po dobré minutě vymanili z vlastního pásma a mohou na led poslat čerstvé síly.

51:18
    Matějíček vtáhl kotouč do útočného pásma a před Hrubcem nastaly zmatky. Zlínští jsou v souvislém tlaku a Třinec neví, kudy z toho ven.

50:31
    Holík a vzápětí ani Okál nedokázali zkrotit skákavý kotouč před brankou Třince. Hosté následně vyhazují kotouč na zakázané uvolnění.

50:17
    Jan Peterek minul z levého křídla ve střelecké pozici zlínskou klec. Po střele třineckého veterána se ozval zvuk plexiskla.

49:39
    Jakub Orsava se protlačil kolem levého mantinelu až do zakončení. Parádní akce třineckého útočníka byla zakončena pohotovou střelou, kterou Kašík bez potíží chytil.

49:34
    Třinečtí svoji šanci v předbrankovém prostoru nedokázali využít a dopředu míří zlínská pětice.

49:02
    Hra se přesouvá do středního pásma, kde se bude vhazovat.

48:49
    Za brankou Kašíka se strhla menší mela, kterou musejí rozhodit rozhodčí.

48:30
    Do dobré příležitosti se dostal na opačné straně kluziště David Nosek. Projektil třinekého obránce Kašík vyrazil a poradil si i s dorážkou Polanského.

48:20
    Zíbovi střela na modré nesedla a dopředu se vydala zlínská trojice útočníků. Čech se ale rozhodl, že akci vezme na sebe a zakončí. Jeho střela však Hrubce příliš neohrozila.

47:48
    Daniel Rákos přebral kotouč už v ofsajdovém postavení. Buly blíže třetině Zlína.

47:07
    Zlín si vytvořil zajímavou šanci, kterou hosté přerušují pouze za cenu zakázaného uvolnění.

46:54
    Orsava byl při zakončení Horákem odstaven. Útočník Třince se ještě snažil protlačit k nikým nehlídanému kotouči. To se mu ale nepovedlo a do útoku vyráží zlínská pětice.

46:34
    Další akce Ocelářů končí odpískaným ofsajdem.

46:31
    Honejskovi ani Urbancovi se nepodařilo dostat kotouč pryč z vlastní třetiny. Třinečtí ale nedokázali využít dvou nepřesných rozehrávek domácích.

46:02
    Linhartova střela od levého mantinelu skončila v lapačce Libora Kašíka. Bude se vhazovat v obranném pásmu Zlína.

45:49
    Nepřesnou rozehrávku domácích zachytil Martin Adamský, a jeho střela zápěstím zacinkala na pravou tyčku zlínské branky.

45:39
    Peterkova formace se ale na delší čas před Kašíkem nedokázala usadit a dopředu mohou domácí.

45:10
    Třinci se povedlo udržet kotouč v útočném pásmu.

44:17
    Balaštík v jízdě nezpracoval skákavý kotouč, který posléze zachytil Bedřich Köhler. Jeho střelu zápěstím Hrubec skryl do rychlé lapačky.

43:18
    Zlínští si vynutili buly před brankou Šimona Hrubce.

42:38
    Nepřesná rozehrávka domácích vybídla do šance Erika Hrňu. Třinecký útočník se rychle obtočil kolem branky a snažil se kotouč zasunout mezi brusli Kašíka a škvírku u levé tyče. Brankář Zlína byl ale stoprocentní.

41:47
    Ondráček z posledních sil při střídání vypíchl puk do středního pásma a na led jdou čerstvé pětky.

41:19
    Na opačné straně nevyzrál na Hrubce zakončující Zdeněk Okál.

40:45
    Orsavovo nahození tečoval Polák do boční síťky. Třinečtí fanoušci už zvedali ruce nad hlavu, marně.

40:20
    Adamský už si rovnal kotouč na střelu. Okamžitě k němu přispěchal Honejsek a kotouč mu rázem odpálil.

40:01

Čtyřicet minut třetího semifinále mezi Zlínem a Třincem je za námi. Stav je prozatím přiznivější pro domácí, kteří se dostali hned z kraje druhé třetiny do těsného vedení. Zlínskou dohrávanou přesilovku pěti proti čtyřem využil přesnou střelou od modré čáry obránce Matějíček. Berani po vstřelené brance byli na koni, ale nabídnuté šance už využít nedokázali. Závěr třetiny patřil třineckým, kteří často okupovali branku Zlína, ovšem vyrovnat se jim nepovedlo. Poslední třetina začne v 17:55.

40:00

39:58
    Urbanec pouze nahodí kotouč do útočného pásma a je tu konce druhé třetiny.

39:12
    Oceláři vyhazují kotouč přes všechny čáry, píská se zakázané uvolnění.

39:02
    Probíhá poslední minutka druhé třetiny.

38:58
    Třinec má v závěru prostřední třetiny tlak a lavička domácích si bere oddechový čas.

38:45
    Vyhození od Pavla Kubiše se svezlo po mantinelu až na zakázané uvolnění. Hra se tak opět vrací před branku domácích.

38:24
    Kašík byl v pohotovosti, když vytěsnil pravým betonem ostrou střelu Linharta.

37:38
    Poláka čistě odstavil od kotouče bránící Matějíček. Zlínští zatím úspěšně likvidují protiútoky Ocelářů.

37:02
    Oceláři se s tímto stavem nechtějí spokojit a míří opět do útoku.

36:29
    Oceláři se natlačili před branku Zlína a dlouho kombinovali. Souhru Třince ukončil až přesným vyhozením kotouče do středního pásma bránící Melenovský.

35:40
    Květoň se natlačil do zakončení a poté spadl na zlínského brankáře. Útočník Třince dostal okamžitě za vyučenou od Patrika Urbance, který mu naznačil, že takhle to v brankovišti domácích nepůjde.

35:30
    Zlínští v přesilovce brankáře hostí nezaměstnali. Květoň je zpátky na ledě.

34:40
    Kotvan z první nastřelil bránícího Orsavu. Následně puk zblokoval do bezpečí bránící Adamský.

34:20
    Na přesilovce domácích už je formace Lešky. Zlín se usazuje před Hrubcem.

33:38
    Matějíček se klepáním hokejkou o led hlásil o kotouč. Honejsek mu ale vyhovět nemohl. Třineckým se podařilo poprvé v oslabení vyhodit.

33:23
    Třinečtí budou hrát dvě minuty ve čtyřech. David Květoň (TŘI) 2 minuty za podražení.

33:03
    Kašík parádně pravým ramenem vytěsnil do bezpečí ostrou střelu Tomáše Linharta.

32:50
    Kašík dobře dvakrát zasáhl proti pokusům hostí. Ty další dokázala zlínská obrana zvrátit.

32:18
    Oceláři se usadili před brankou Zlína, kde kombinují.

31:30
    Leška je zpátky na ledě, Zlín je kompletní.

31:10
    Holík bekhendem vyhazuje kotouč do bezpečných prostor. Přesilovka Třince se blíží k jejímu konci.

30:46
    Berani se zatím velmi dobře brání. Pokus Marušáka dokonce stačil Kubiš z otočky dorážet a vynutil si buly před brankou Ocelářů.

30:25
    Čajánkovi se podařilo vyhodit a tlak Třince na chviličku utlumit.

29:49
    Polák z bezprostřední blízkosti trefil z dorážky pouze Kašíkovu lapačku.

29:23
    Třinečtí si zahrají přesilovou hru. Petr Leška (ZLN) je potrestán dvěma minutami za podražení.

28:25
    Okálovo bekhendové nahození Hrubec vyrazil pouze k Leškovi. Jeho pokus brankář Ocelářů také vyrazil, ale Zlín stále kombinuje za brankou Třince.

27:17
    Zlínští si po vedoucí trefě přidali větší klid na hokejky a pohodlně kombinují ve středním pásmu.

26:28
    Berani vyhazují kotouč na zakázané uvolnění, buly před Kašíkem.

26:13
    Berani tohle oslabení zvládli, Urbanec je zpátky na ledě. Třinečtí se v přesilovce k ohrožení Kašíka moc nedostali.

26:28
    Holík si pohlednou stahovačkou obešel Noska, ale jeho finální přihrávku před branku zachytil jeden z obránců Třince.

24:48
    Marušák nastřelil kotouč o zadní mantinel a Kubiš v souboji za brankou našetřil cenné vteřinky v oslabení.

24:02
    Třinečtí si zahrají přesilovou hru. Patrik Urbanec (ZLN) 2 minuty za nedovolené bránění.

23:28
    Köhlerova první rána byla zblokována, ta druhá jen těsně minula levou tyčku třinecké klece.

22:50
    Kašík neudržel prudký pokus od Polanského. Berani posléze získali kotouč a míří do útoku.

22:15
    Oceláři se na chvilinku dostali před Kašíka, kde ho i ohrozili. Linhartova střela byla ale vzápětí sražena do bezpečných prostor.

22:00
    Zlínští vůbec na nic nečekají a střílejí z každé pozice. Pokus Řezníčka byl však sražen do středního pásma.

21:47
    Tlak domácích musejí třinečtí řešit vyhozením kotouče na zakázané uvolnění.

21:33
    Jaroslav Balaštík se ocitl v tutové šanci, když z mezikruží střílel přímo do hrudníku Šimona Hrubce. Buly před brankou Ocelářů.

21:18
    Tlak domácích pokračuje, Okál nastřelil z úhlu boční síťku.

20:36
    To je nástup domácích do druhé třetiny! Veselý našel v dohrávané přesilovce domácích na modré MARTINA MATĚJÍČKA, který dělovkou z voleje překonal Hrubec přesně nad jeho beton. Asistence: Ondřej Veselý, Petr Čajánek.

20:01

V úvodních dvaceti minutách jsme viděli především hokej s pozornou defenzívou z obou stran. Branku jsme sice neviděli, ale šancí bylo dost. Lepším celkem byli domácí, kteří Hrubce zaměstnávali velice často. Kašík si kotouč osahal pouze zřídka, ale i on musel být v pozoru, protože kotouč kolikrát změnil náhle směr a zavánělo to komplikacemi. Zlínští měli k dispozici hned tři přesilovky, ale dvě z nich využít nedokázali. Tu třetí budou ještě dohrávat z kraje druhé třetiny. Uvidíme co nám přinese druhých dvacet minut. Začátek druhé třetiny bude v 17:04.

20:00

19:56
    Ještě dorážka Balaštíka, ale to už bude z první třetiny všechno.

19:16
    Hrubec se štěstím vyrazil tečovaný pokus Honejska před hokejku svého spoluhráče, který rychle odehrál puk do bezpečí.

18:56
    Berany čeká v závěru první třetiny přesilová hra pět na čtyři. Potrestaným je dnes už podruhé Lukáš Zíb (TŘI) 2 minuty za krosček.

18:30
    Matějíčkovo nahození skončilo sraženo v ochranné síti. Další buly v blízkosti třinecké klece.

18:14
    Je tu zakázané uvolnění hokejistů Třince, hra se přesouvá před branku Šimona Hrubce.

17:38
    Trončinský vystihl rozehrávku Holíka, ale při přechodu do útočného pásma upadl a o puk přišel.

17:18
    Linhart raději podrží puk za vlastní brankou, počká až spoluhráči vystřídají, a poté rozjede protiútok.

16:25
    Na opačné straně je taktéž odpískán ofsajd.

16:16
    Adamskému kotouč přeskočil zpátky do středního pásma a tak jeho výsledný pas na Polanského nemohl být regulérní. Buly ve středním pásmu.

15:49
    Kotouč se po dorážce Melenovského odrazil na hokejku Jiřího Ondráčka, jehož padáček schoval do lapačky natahující se Hrubec.

15:25
    Köhler dorážkou z bezprostřední blízkosti brankáře hostí nepřekvapil. Zíb už je zpátky na ledě a Třinec zvládl úspěšně i druhé oslabení.

14:18
    Oceláři se úspěšně osvobozují i podruhé.

13:59
    Trončinský předvedl za vlastní brankou rychlou změnu směru a následně puk nahodil podél hrazení do bezpečí.

13:38
    Bonkovi se podařilo lehce tečovat rozehrávku Trončinského do útočné třetiny.

13:20
    Třinečtí si museli pomoci za cenu faulu a domácím se nabízí druhá přesilová hra v první třetině. Potrestán je Lukáš Zíb (TŘI) 2 minutami za hrubost.

12:38
    Berani sevřeli Třinec v jeho pásmu a Hrubec se měl co ohánět. Nejprve konečkem lapačky vyrazil poskakující střelu Marušáka. Vzápětí byla střela Urbance sražena do zámezí. Chvilka oddychu pro oba celky a následuje buly před brankou Ocelářů.

11:48
    Ostrý pokus třineckého Rotha tečoval Köhler do protipohybu Kašíka. Zlínský brankář na poslední chvíli stačil na změnu směru kotouče reagovat.

11:30
    Adamského zpětná přihrávka na kolegu Polanského byla už ofsajdová. Buly ve středním pásmu.

11:05
    Polanský tečoval Linhartovu rozehrávku ještě před středovým kruhem a píská se zakázané uvolnění. Buly u branky Šimona Hrubce.

10:46
    Galvasovu střílenou rozehrávku dokázal Hrňa zpracovat, ale vzápětí se ocitl v ofsajdovém postavení.

10:18
    Linhart po vyhraném buly hostí zlomil hokejku a málem toho využil Okál. Útočník domácích se ale nedokázal dostat s poskakujícím kotoučem včas do středního pásma.

9:59
    Další zakázané uvolnění domácích hokejistů. Hra se stěhuje před Kašíka.

9:33
    Zlínští ujížděli v přečíslení dva na jednoho. Honejskova přihrávka na Veselého byla včas sražena vracejícím se Rothem.

9:14
    Kotouč skončil ztečován mimo hrací plochu. Buly po levé ruce Kašíka.

9:03
    Kašík i přes obtížný výhled stačil reagovat na prudkou střelu Vojtěcha Poláka.

8:52
    Leška nedokázal zachytit prudký pas od Horáka a píská se zakázané uvolnění.

8:34
    Kubiš čistým bodyčkem zastavil rozjetého Polanského, kotouč se vrací na hokejky domácích.

8:07
    Hrňova střela zápěstím končí sražena v ochranné síťce za brankou Kašíka. Vhazuje se v obranné třetině Zlína.

7:44
    Urbanec sebral Orsavovi kotouč v obranném pásmu Zlína a dopředu mohou domácí.

7:27
    Veselý poslal v rohu kluziště k ledu čistým bodyčkem třineckého Rákose.

6:46
    Holík našel dlouhou přihrávkou rozjetého Zdeňka Okála. Zlínský buldok ale při přechodu do útočného pásma o kotouč přišel.

6:28
    Leškova formace pořádně zatopila před brankou Šimona Hrubce. Několik pokusů domácích však zvrátil pozorný brankář Třince. Bude se vhazovat v obranném pásmu Ocelářů.

5:58
    Bonk předložil zpoza branky puk Růžičkovi. Jeho svižnou střelu Kašík udržel před sebou. Zlín už je v plném počtu.

4:51
    Urbanec byl rychleji u mantinelu než Růžička a bekhendem odpaluje kotouč směr Šimon Hrubec.

4:30
    Hrňa má svůj trest za sebou a nyní hrají početní výhodu hokejisté Třince.

4:15
    Poláková nenápadná příhra prošla až před Kašíka, který kotouč posunul hokejkou dále na svého spoluhráče.

3:57
    Počet hráčů na ledě se nám na chvilinku srovná a poté začne zkrácená přesilovka Třince. Jaroslav Balaštík (ZLN) 2 minuty za hrubost.

3:40
    Rákos se dostal ke kotouči a ve vlastním oslabení ohrozil poprvé zlínského brankáře. Kašík se natáhl holí po kotouči a lehčí pokus třineckého útočníka srazil do bezpečí.

3:18
    Trončinský sebral kotouč za vlastní brankou Čajánkovi a vyhazuje kus černé gumy s ledovým klidem na branku Kašíka.

2:44
    Galvasovi se podařilo zachytit kotouč u hrazení a poprvé svůj celek při hře ve čtyřech osvobozuje.

2:26
    Zlínští mají k dobru jako první přesilovou hru. Za zbytečný faul v útočném pásmu si odsedí dvě minuty Erik Hrňa (TŘI) 2 minuty za podražení.

1:43
    Melenovský naservíroval puk před branku Kubišovi, který v tutovce trefil pouze přesunujícího se Hrubce.

1:28
    Hrubec neudržel prudké Melenovského nahození od pravého mantinelu a na dorážku se chystal Kubiš. Druhý jmenovaný se ale k odraženému kotouči nedostal.

1:10
    Balaštík posunul podél hrazení puk na Marušáka. Jeho ostrá střela končí v ochranné síti. Vhazuje se ve středním pásmu.

0:28
    Honejsek se snažil obejít z levé strany Noska, který mu kotouč čistě holí odpálil z čepele.

0:14
    Úvodní buly dopadlo vítězně pro domácí, Urbanec zpoza vlastní branky zakládá první akci žlutomodrých.

00:01

Státní hymna už zazněla a můžeme jít na to. Na úvodní buly se proti sobě postaví Petr Čajánek a Jiří Polanský.

PSG Zlín: Kašík (Štůrala) – Horák, Marušák, Urbanec, Kotvan, Řezníček, Matějíček – Köhler, Leška, Balaštík – Veselý, Čajánek, Honejsek – Kubiš, Melenovský, Ondráček – Čech, Holík, Okál – P. Sedláček.

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – Galvas, Nosek, Linhart, Zíb, Trončinský, Matyáš, Foltýn, Roth – Adamský, Polanský, M. Růžička – Polák, Bonk, Orsava – Rákos, Matuš, Květoň – Hrňa, Peterek, Rufer.

Rozhodčí: Minář, Šír – Barvíř, Blümel.

Sportu zdar a hokeji zvlášť! Semifinálová série mezi Třincem a Zlínem dnes pokračuje třetím duelem. Po prvních dvou zápasech jsou ve výhodě Oceláři z Třince, kteří dokázali oba domácí duely dotáhnout do vítězného konce. V prvním zápase byli hokejisté s drakem na prsou jasně lepším týmem a Zlínu nasázeli hned čtyři trefy a brankář Hrubec si připsal čisté konto.

V den druhého utkání se zlínská lavička dozvěděla nepříjemnou zprávu. Obránce Petr Zámorský vyfasoval od disciplinární komise trest na tři utkání po nedovoleném zákroku na Martina Růžičku. Talentovaného obránce tak nahradil pro druhý duel Radim Tesařík, který se vrátil po zranění. Trenér Vlach navíc dal šanci v brance Horčičkovi a šlo se do boje. Berani se dostali hned v 1. minutě do vedení zásluhou Honejska a vypadalo to, že tentokrát by mohli žlutomodří hrát s Třincem rovnocennou partii. Zlínští v zápase dvakrát vedli, ale ani jednou nedokázali náskok udržet. Třinečtí vůbec na nic nečekali a rychle převzali vedení pod svoje křídla. Definitivně dostalo Oceláře do výhody zbytečné vyloučení zlínského Köhlera, jenž poslal svůj celek do tří. Za domácí se blýskl dvěma trefami Radek Bonk a i ve druhém utkání se dokázal střelecky prosadil obránce Marek Trončinský. Povedený zápas uzavřel trefou tři minuty před koncem Erik Hrňa.

Berani měli dva dny na vymyšlení receptu, jak zdolat těžko prostupnou defenzívu třineckých. Valaši mají doslova nůž na krku, protože v případě dnešního neúspěchu by se jim série těžko otáčela. Ševcům nezbývá nic jiného, než doma dvakrát uspět a vrátit sérii za nerozhodného stavu do Třince. Podle slov Rostislava Vlacha musejí zlínští hrát hlavně disciplinovaně. V prvním duelu do branky nastoupil Štůrala, ve druhém Horčička. Postaví se dnes do branky Libor Kašík, který ještě neměl tu možnost proti Třinci v play-off nastoupit? To vše se dozvíte již v 16:10, kdy startuje třetí semifinále na ZS Luďka Čajky.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:10.