Hongkong – SAE 2:1 (1:0 po s.n.) | KLDR – Gruzie 22:1 (kon.) | Lucembursko – Bulharsko 5:8 (kon.)
KLDR
22:1 (6:0, 9:0, 7:1)
Gruzie
Neděle 06.04.2014, 16:00 • Patinoire Kockelscheue, Lucemburk • Mistrovství světa - III. A Divize

Utkání mezi KLDR a Gruzií je již minulostí, ale už od 19:45 můžete na onlajnech sledovat další lahůdku v podobě zápasu domácího Lucemburska proti Bulharsku. Já Vám děkuji za pozornost a u dalších online přenosů se opět těším na počtenou! (18:40:39)

Nejproduktivnějím hráčem zápasu se stal Hjok Ju Kim, který nasázel hned čtyři góly a na další dva nahrál. Zdatně mu sekundovali i Mjong Čol Kim a Čol Min Ri (oba 2+3).

Dnešnímu utkání přihlíželo 100 diváků.

Hokejisté KLDR dnes potvrdili, že budou patřit k favoritům v bitvě o postupové místečko do Divize 2b. Gruzie přijela hlavně sbírat zkušenosti a dnes výrazně zaostávala ve všech herních činnostech.

Střely na branku ve 3. třetině – 31:2, celkem – 92:4

Je konec! Hráči KLDR přidali ve třetí třetině ještě sedm branek a poráží Gruzii 22:1. Čestný úspěch Gruzínců zaznamenal až šest minut před koncem Goča Jeiranašvili, jenž v té chvíli snižoval na 21:1. Severokorejci vyrovnali své historicky nejvyšší vítězství, Gruzínci zase svou nejtěžší porážku.

60:00

58:45
    KLDR právě vstřelila branku!
    Bleskově využitá přesilová hra. Po buly v útočném pásmu se dostal ke kotouči JU HJOK KIM a přesnou střelou zvyšuje na 22:1. Asistence: Čol Jin Ri.

58:37
    Ještě dvouminutový trest pro Micheila Davitašviliho, který je kapitánem Gruzie.

57:24
    Severokorejci v posledních minutách přeci jen povolili z nastoleného tempa a Gruzíncům se tak trochu lépe dýchá.

54:05
    Gruzie právě vstřelila branku!
    Neuvěřitelné se stává skutečností, gólu se dočkala také Gruzie! Kotouč za záda II Paka dostal GOČA JEIRANAŠVILI. Čtvrtá střela Gruzínců na branku v celém utkání tak končí gólem. Bez asistence.

53:30
    Přesilová hra využita. Opět se prosazuje HJOK JU KIM a Severní Korea vede nad Gruzií 21:0. Asistence: Mjong Čol Kim a Čol Bum Kim.

53:37
    Severokorejci budou hrát přesilovku. Sudí Černyšov poslal na trestnou lavici Amirana Geperidzeho za podražení.

50:01
    Severokorejci mimochodem útočí na nejvyšší výhru ve své historii. V roce 2010 deklasovali 22:1 tým Mongolska.

49:54
    Hokejisté KLDR dosahují hranice dvaceti gólů! Autorem této trefy je HJOK JU KIM. Asistence: Mjong Čol Kim.

47:57
    Tak Gruzie oslabení přežila bez inkasovaného gólu.

46:25
    Severokorejci v přesilovce útočí na dvacítku nastřílených gólů. Uvidíme, zda se jim to podaří.

45:56
    Ved Japin vyloučen na 2+10 minut za vražení protihráče na hrazení.

44:48
    SUNG HJOK JU opět překonává nešťastného Sanikidzeho – 19:0. Asistence: Se Gwang Ri.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 7. Hjok Ju Kim (Pong II Ri), 10. Song Gun Kim (Ju), 11. Čol Min Ri (Hjok Ju Kim), 16. Čol Min Ri (Hjok Ju Kim), 18. Se Gwang Ri (Song Jin Pak), 19. Song Jin Pak (Pong II Ri), 21. Mjong Čol Kim (Čol Min Ri), 22. Hjok Ju Kim (Čol Min Ri), 23. Ju Hjok Kim (Čol Jin Ri), 24. Se Gwang Ri (Sung Hjok Ju), 25. Kwang Ho Kim (Song Jin Pak), 34. An, 35. Kim (Kim), 36. Nam Hjok Kim (Čol Min Ri, An), 38. Čol Bum Kim (Ju Hjok Kim), 42. Ju (Song Jin Pak, Song Gun Kim), 43. Kuk Čol Kim (Kim, Ri), 44. Čol Jin Ri, 45. Ju (Se Gwang Ri), 50. Kim (Mjong Čol Kim), 54. Hjok Ju Kim (Mjong Čol Kim, Kim), 59. Ju Hjok Kim (Čol Jin Ri) – 55. Goča Jeiranašvili

KLDR: Kuk Čol Pak (od 21. minuty II Pak) – An, Pong II Ri (A), Song Gun Kim, Song Jin Pak, Nam Hjok Kim, Čol Hjok Kim, Jon – Mjong Čol Kim, Hjok Ju Kim, Čol Min Ri – Se Gwang Ri, Ju (C), Kwang Ho Kim – Kuk Čol Kim, Čol Jin Ri, Ju Hjok Kim – Čol Bum Kim. Trenér: Čol Ho Pak
    Gruzie: Ambrolava (Sanikidze) – Gobejišvili, Geperidze, Nadirašvili, Ved Japin, Gongadze, D. Oganeziani – Giorgi Jeiranašvili, Goča Jeiranašvili (A), Gogičašvili – Davitašvili (C), Davidov (A), Gigauri – G. Oganeziani, Jangobegišvili, Archvadze. Trenér: Jevgen Alipov (Ukrajina)

Rozhodčí: Černyšov (Estonsko) – Caillot (Francie), Cui (Čína)