Florida – Dallas 3:2 (kon.) | Columbus – NY Islanders 4:0 (kon.) | Philadelphia – Buffalo 5:2 (kon.)
Colorado – Pittsburgh 2:3 (0:1 po s.n.) | Edmonton – Anaheim 4:2 (kon.)
SC Marimex Kolín
5:2 (0:0, 2:1, 3:1)
Medvědi Beroun 1933
Pondělí 07.04.2014, 18:07 • Zimní stadion Kolín • Kvalifikace o Chance ligu

Urputný boj je u konce. Vítězně z něj vychází domácí celek SC Kolín a má tak 3 body do barážové tabulky. Ve třetí třetině se o branky postarali, nejdříve skóre srovnal ve 47. minutě Aleš Půlpán, poté se do kasy za Šimbocha trefil David Šafránek, 58. Martin Mejzr a v 60. David Šafránek!

Nejlepšími hráči jsou: Petr Morkes a Aleš Půlpán!

Tímto se s vámi pro dnešek loučím a příští týden napočtenou! (20:29:38)

60:00

59:53
    Kozlové právě vstřelili branku!

Vítězství potvrzuje pátým gólem těsně před konce DAVID ŠAFRÁNEK! A domácí se tak mohou radovat ze 3 vybojovaných bodů. Stav utkání 5:2.
    Asistence: Martin Ježek

57:17
    Oddechový čas pro domácí.

57:17
    Osobní trest si odpyká Aleš Půlpán!

57:17

Po výborné spolupráci 2 na 1, domácí skórují! Nejdříve puk do útočné třetiny vyvezl Josef Malý, který vzápětí přihrál nalevo najíždějícímu MARTINU MEJZROVI, který tak střílí 4. gól Kolína! Stav utkání 4:2.
    Asistence: Josef Malý

56:36
    Další neodpískaný faul na kolínského Semiráda, také se obešel bez povšimnutí.

55:43
    Domácí v obrovské šanci! Ale Ježek byl hrubě ubráněn, jenže tento zákrok sudí nepotrestal faulem a hra normálně pokračuje.

55:23

54:12
    Domácí si opět dobře brání svou modrou čáru a hosty jen tak za ní nepustí! Nyní puk posílají za branku Šimbocha.

53:25
    Hosté mohli nyní inkasovat, ale Martin Sejpal podržel kotouč mezi nohy. Hosté se snaží stav vyrovnat!

53:23
    Sudí posílá tentokrát do 4 domácí! Potrestán Jan Hanzl (kol) na 2 minuty za podražení.

52:16

Na předchozí otázku známe odpověď. V čase 52:16, se za brankou Šimbocha rozsvítilo brankové světlo, které značí gól. Domácí posílá do vedení DAVID ŠAFRÁNEK! Stav utkání 3:2
    Asistence: Petr Morkes

52:00
    Tentokrát přichází světlá část pro domácí! Potrestán Dominik Šteiner na 2 minuty za krosček. Uvidíme gól nyní?

51:15
    Domácí fanoušci se probudili a povzbuzují tým k vytouženým 3 bodům!

50:57

50:35
    Domácí opět vyhazují.

50:05
    Ještě chvíli to bude muset Kolín vydržet v oslabení, ale zatím brání bravurně! Hosty nepustí k žádné šanci.

49:53
    Domácí ve 4!

49:39
    Jiří Kadlec výborně brání domácí celek!

49:19
    Kolín vyhazuje puk na druhou stranu hřiště!

48:57
    Tak a Kolín jde do 3. To už je vůbec špatné znamení. Bylo to celkem sporný ale budíž na trestnou lavici míří Martin Mejzr za vysokou hůl!

47:53
    Domácí se vrací do 4! Potrestán David Šafránek (KOL) na 2 minuty za vyhození kotouče ze své třetiny ven ze hřiště. To je pro domácí špatný signál!

47:17
    Dnešní utkání sleduje 1600 diváků.

46:42
    Beroun právě vstřelil branku!

Další přesilová hra využita a hosté skóre vyrovnávají! Do domácí branky se trefil ALEŠ PŮLPÁN. Stav skóre 2:2.
    Asistence: Lukáš Kužel

46:07
    Domácí se osvobozují.

45:24
    Hosté mají možnost vyrovnat skóre. Zahrají si přesilovku 5 na 4. Na trestnou lavici míří Martin Mejzr na 2 minuty za hákování.

40:29
    Vhazování po přerušení proběhlo ve středním pásmu. Puk vyhráli hosté a bojují u Sejpala. Dotlačí puk do branky?

40:27
    Na ledě zůstal ležet kolínský kapitán Malý. Musí pro něj jít lékař.

40:15
    Začala třetí třetina, Kozlové ihned bez váhání dovezli kotouč k brance hostí!

40:01

Druhá třetina byla už hokejovější a skončila stave 2:1! O úvodní branku se postarali Kozlové, autorem branky byl v přesilové hře v 23. minutě Jiří Kadlec, poté ihned hosté také využili přesilovou hru v 24. minutě, kdy se do branky trefil Vladislav Kubeš. Kozlové mají navrch, už mohli vést klidně 4:1, kdyby se trefili do branky a nestrefovali mimo branku! Až ke konci třetiny se kotouč nešťastnou náhodou dostal do branky hostů, autorem branky je Tomáš Pácal. Další třetina začne cca. 19:51-

40:00

39:00
    Poslední minuta 2. třetiny.

38:07

Odražení puk se po neúspěšné střele dostal na TOMÁŠE PÁCALA hůl a ten tvrdě vystřelil. Sice branku míjel, ale rychlý kotouč se odrazil od mantinelu k Šimbochovi, který si to tam nešťastnou náhodou sklepl. Stav utkání 2:1.
    Asistence: Milan Valášek

38:03
    Milan Valášek v obrovské akci, snad v největší co tu dnes byla! Ale branku opět míjel!

36:46
    Hosté se vrací do čtyřech. Sudí potrestal nejproduktivnějšího hráče hostů v baráži Aleše Půlpána na 2 minuty za nedovolené bránění.

35:20
    Sudí odpískal sevření kotouče rukou, vhazuje se ve středním pásmu.

34:39
    Oba týmy jsou již kompletní.

33:45
    Velkou šanci měl teď domácí celek. Nedokázali trefit otevřenou kasu, ze které Šimbocha vypadl.

32:55
    Využijí nyní přesilovku domácí a vrátí se zpět do vedení?

32:50

32:39
    Síly se na ledě vyrovnávají! Na trestnou lavici míří David Sklenička (BER) který byl potrestán za vražení na 2 minuty! Hra pokračuje 4 na 4!

30:50
    První šanci v tento moment měli paradoxně domácí, kteří vystřelili do útoku nečekaně a vypálili na Šimbocha!

31:17
    Vyloučen Jan Hanzl (Kol) na 2 minuty za držení.

30:34
    Zumr vypálil na Šimbocha, ten puk podržel mezi nohama a vhazování proběhne po jeho pravici.

29:56

29:22
    Hosté se osvobozují!

28:44
    Kozlové mezitím stále okupují území Šimbocha, ale zatím ani jeden z Kozlů neprojevil žádnou pořádnou střelu!

27:56
    Hosté si zahrají oslabení !!! Na trestnou míří Lukáš Chalupa, který je vyloučen 2 minut za hrubost a nejen to, ještě k tomu 10 minut za nesportovní chovaní! 2 minuty odsedí Daniel Finstr.

27:21
    Ke Zbyněku Hrdelovi přišla nahrávka a pálil z první, ale jeho kotouč těsně míjel branku a hra pokračuje.

26:11
    Hosté poté vybojovali puk, neváhali a zahájili rychlou protiakci. Střela směřovala do Sejpala, a ten s ní neměl zas takový velký problém ji zpracovat.

24:50
    Šafránek se roztočil před Šimbochem jako káča, ale jeho zakončení směřovalo mírně nad branku hostí!

23:22

Medvědi se nezalekli a předvedli rovněž stejné dílo jako Kozlové. Využívají přesilovou hru a přesnými nahrávkami kotouč dohnali do klece za Sejpalova záda! Autorem branky hostí je sám kapitán VLADISLAV KUBEŠ! Stav utkání 1:1.
    Asistence: Jan Matějka, Jiří Jebavý

23:14
    Karty se obrací, a přesilovka přichází pro hosty! Na trestný lavici se 2 minuty odsedí Lukáš Skokan za podražen.

22:51

Kozlové se dokázali spořádat se svou přesilovou hrou a odstartovali výsledek dnešního utkání začátkem druhé třetině! David Šafránek si našel najíždějícího volného JIŘÍHO KADLECE, který neměl problém se poprat s prázdnou brankou! Stav utkání 1:0.
    Asistence: David Šafránek

22:29
    Tentokrát přichází přesilová hra domácích! Na trestnou lavici si odsedí 2 minuty Dominik Šteiner (BER) na 2 minuty za hákování!

20:20
    Zatím se hra drží u Šimbocha, ale Medvědi rovněž jako v první třetině nedovolili střelu žádnému Kozlovi.

20:10
    Kotouč na začátku třetinu vybojovali opět domácí, ale zahájili třetinu obranou akcí. Stáhli si kotouč za Sejpala a teprve až odtamtud zahájili útok.

20:01

V první třetině nebyla k vidění žádná pořádná akce, která by oslnila oko diváka! Stav utkání je bezbrankový – 0:0. Uvidíme jak se hra bude vyvíjet dále. Snad už bude k vidění hokejovější show. Další třetina začíná cca v 18:57.

20:00

18:50
    Dominik Zumr měl obrovskou šanci, kterou však neproměnil. V zakončení mu chyběl v brance kousek, který měl Šimboch dokonale pokrytý.

18:20
    Ve středním pásmu se srazil Ježek se Skleničkou. Oba srážku přežili.

17:55
    Hostům se první přesilovka nepovedla, ačkoliv to ze začátku vypadalo slibně. Ale domácí se ubránili a hra pokračuje 5 na 5.

17:47

17:30
    Skokan vyhazuje kotouč na druhou polovinu hřiště.

17:05
    Kozlové si drží svou modrou čáru a hosty za ní nepouští!

16:40
    Hra přerušena, vyhozením puku ze hřiště. Vhazuje se ve středním pásmu.

16:10
    Domácí zatím přihlíží na přihrávky Medvědů.

15:55
    A hosté hned využívají svou přesilovou hru střelou na Sejpala! Ale neúspěšně, Sejpal kotouč podržel v náruči a vhazuje se před ním znovu!

15:47
    Hosté si zahrají první přesilovku. Na trestnou lavici usedá Josef Malý – 2 minuty vysoká hůl.

14:44
    Hra se stále drží před Šimbochem, ale Kolín nepustil hosty ke střele.

14:10
    Morkes kličkuje za bránou a zatím se mu nikdo neuvolňuje.

12:40
    Kozlové zpět jsou v útočném pásmu, ale ke střele se nedostali.

10:40
    Kozlové dotáhli kotouč před Šimbocha, ale nic se jim nezdařilo. Hosté ubránili a vybruslili do třetiny k Sejpalovi, kde bojují u mantinelu.

10:15
    Vhazování se vrací zpět do středního pásma.

10:05
    Hosté chtěli zpoza branky překvapit Sejpala, ale ten si dobře pokryl tyčku.

9:22
    Kotouč byl vyhozen mimo hřiště. Vhazování proto proběhne ve středním pásmu odkud puk šel.

8:49
    Majzr nahrál Malému před branku, ten minul!

7:30
    V domácím obranném pásmu to jiskřilo! Nečekaná kombinace hostí zaskočila Kozly, až zapomněli na Aleše Půlpána, který si krásně najel do mezikruží a mířil to Sejpalovi přesně mezi nohy.

6:10
    Hra je zatím taková splašená, zatím žádný pěkný hokejový zážitek.

5:40
    Hosté ukončili tlak a zaútočili na Kozly. Ovšem v pásmu u Sejpala je kolínská obrana ubránila a hru přesunula do středního pásma.

4:50
    Další přestřelka u Šimbocha, Lukáš Skokan od modré tvrdě vystřelil na gólmana hostí, ten kotouč podržel v náruči a hru přerušil.

4:30
    Nyní si Kozlové vytvořili tlak u branky Šimbocha. Kadlec nahrál na hůl kolínskému obránci Tomášu Pácalovi a ten svou střelou srazil Šimbocha k zemi a hra pokračuje.

3:20
    Chalupa odjíždí na střídačku snad dobrý. Vhazuje se před Šimbochem, kde skončila hra.

3:20
    Ve středním pásmu ulehl k zemi Lukáš Chalupa a držel se za obličej. Snad se mu nic vážného nestal.

2:50
    Úmyslný ofsajd domácích. Vhazování proběhne znovu u Sejpala.

1:30
    Pulpán znovu vybojoval puk a znovu vpálil na Sejpala. Vhazování proběhne po jeho pravici.

1:15
    Hosté ve svém obranném pásmu ihned vybojovali zpět puk a od modré Babka tvrdě pálil na Sejpala.

00:44
    Sejpal pouze vyrazil a domácí vyrazili do protiútoku a také prověřili pozornost Šimbocha.

0:20
    Úvodní buly vyhráli domácí, ale hosté včas zasáhli ve středním pásmu kotouč a první střela padla právě na Sejpala.

00:01

Česká národní hymna zazněla a nyní přicházíme ke hře!

SC Kolín: Sejpal (Moravec) – Muláček, Pácal, Pýcha, Skokan, Hanzl, Chaloupka, Barták – Valášek, Kadlec "A", Morkes "A" – Šifta, Mejzr, Malý "C" – Ježek, Šafránek, Zumr – Marvánek, Semirád, Kočí

Medvědi Beroun 1933: Šimboch (Mastík) – Jebavý, Špelda, Kužel, Chalupa, Sklenička, Čelikovský, Půlpán, Babka, Hrdel "A", Kubeš "C", Stromko "A", Malý, Matějka, Šteiner, Markulinec, Vrba, Finistr

Rozhodčí: Doležal, Úlehla – Kis, Svoboda.

Hezký den vážení příznivci hokeje. Vítám Vás na 3. zápase Baráže o 1. ligu!

Dnes na kolínském ledě přivítáme prvoligové Medvědy z Berouna, kteří bojují o záchranu v této lize. Hosté mají odehraný pouze jeden zápas, jelikož v prvním kole měli volno. V tom druhém kole na svém ledě hostili rovněž prvoligový tým, který bojuje o záchranu, a to HC Most. Toto utkání skončilo debaklem pro domácí. V zápase se z Medvědů prosadil pouze Aleš Půlpán a Mostečtí si odvážejí za výhru 1:7 důležité 3 body a zatím velí po 2. kole na vrcholu tabulky Baráže o 1. ligu. Beroun je tedy zatím bez bodu!

Druhé kolo skončilo nešťastně také pro domácí celek. Ti odjeli do dalekého Sokolova už bez obránce Kryštofa Kulhánka, s jasným cílem vyhrát! Bohužel, se Kozlům nedařilo střelecky a ze Sokolova si odvezli prohru 2:0. Kozlové mají zatím po druhém kole na kontě 2 body, které vybojovali proti Prostějovu. Ovšem, zatím není vyřešen protest kvůli neoprávněným startům právě Kryštofa Kulhánka v 1. kole.

Tabulka: Baráž o 1. ligu

1. HC Most 6
    2. HC Baník Sokolov 3
    3. SC Kolín 2
    4. LHK Jestřábi Prostějov 1
    5. Medvědi Beroun 1933 0

Souboj o důležité 3 body s týmem Medvědi Beroun 1933 vypukne přesně v 18:07! Tak sledujte buď tady nebo přímo v kotli na Zimním stadionu v Kolíně.

Zdraví Vás Tereza Nedbalová

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:07.

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 23. Kadlec (Šafránek), 39. Pácal (Valášek), 53. Šafránek (Morkes), 58. Mejzr (Malý), 60. Šafránek (Ježek) – 24. Kubeš (Matějka, Jebavý), 47. Půlpán (Kužel)

SC Marimex Kolín: Sejpal (Moravec) – Muláček, Pácal, Pýcha, Skokan, Hanzl, Chaloupka, Barták – Valášek, Kadlec "A", Morkes "A" – Šifta, Mejzr, Malý "C" – Ježek, Šafránek, Zumr – Marvánek, Semirád, Kočí

Rozhodčí: Doležal, Úlehla – Kis, Svoboda