Slovensko – Francie 1:3 (kon.) | Dánsko – Norsko 1:5 (kon.) | Česko – Rakousko 2:1 (kon.)
konec
Dánsko
1:5 (0:3, 0:1, 1:1)
Norsko
Pondělí 07.04.2014, 16:30 • ZS Přerov • Mistrovství světa žen - 1. divize, sk. A
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  57:28
  Norsko právě vstřelilo branku!
  Při vlastním oslabení uniká po pravé straně ANDREA DALENOVÁ, která se z pravé strany dostává před branku Dánska a přesnou golfovou střelou překonává Joaovou. Asistence: Ingvild Farstadová.
   
  45:16
  Dánsko právě vstřelilo branku!
  Jedna z mála útočných akcí Dánek končí gólem, po přihrávce Henriksenové se ke střele z pravé strany dostává MARIA OLAUSSONOVÁ a puk nakonec končí v brance Norska. Asistence: Marie Henriksenová.
   
  33:43
  Norsko právě vstřelilo branku!
  A skvělou bilanci Norek při přesilových hrách dokládá další gól, který střelou z pravé strany vstřelila MARLENE GUNTHEROVÁ, Joaové propadl puk pod lapačkou do branky. Asistence: Henriette Sletbaková a Marie Henriksenová.
   
  10:10
  Norsko právě vstřelilo branku!
  HENRIETTE SLETBAKOVÁ zůstala na ledě po své šanci a když se k ní odrazil puk od zadního mantinelu dokázala ho doklepnout do branky, Joaová svým levým betonem nestačila puk vytěsnit. Asistence: Madelen Haug-Hansenová.
   
  08:52
  Norsko právě vstřelilo branku!
  ANDREA DALENOVÁ se svým důrazem prosadila na brankovišti, kde tělem odstavila bránící hráčku a ještě stačila "klepnout" do puku, který prošel Joaové mezi betony do branky. Asistence: Mathea Fischerová a Rikke Fuglseth Tautraová.
   
  05:55
  Norsko právě vstřelilo branku!
  MADELEN HAUG-HANSENOVÁ střelou z pravé strany překvapila Joaovou v brance Dánska, které puk propadl pod pravou rukou do branky a Norsko vede 1:0. Asistence: Silje Holosová.

  Martin Dvořák

  Branky a nahrávky: 46. Olaussonová (Marie Henriksenová) – 6. Haug-Hansenová (Holosová), 9. Dalenová (Fischerová, Tautraová), 11. Sletbaková (Haug-Hansenová), 34. Guntherová (Sletbaková, Martine Henriksenová), 58. Dalenová (Farstadová)


  Dánsko: Joaová (Jensenová) – Frandsenová, Gregersenová, Densingová, Olaussonová, Jacquetová, S. Jensenová, Langsagerová – Perssonová, Asperupová, N. Jensenová – Henriksenová, Jakobsenová, Weisová – Russellová, M. B. Nielsenová, Gludová – Soendergaardová, K. L. Nielsenová
  Norsko: Nilsenová (Due-Sorensenová) – Guntherová, Holosová, Morsetová, Tautraová, Oisethová, Carlssonová, Aakreová – Farstadová, Dalenová, Fischerová – Sletbakeová, Henriksenová, Haug-Hansenová – Lovdalová, Bakkeneová, Scottová – Waisová, Fjellvangová

  Rozhodčí: Hengstová (NED) – Schipper-Poeterayová (NED), Šťastná (CZE)

  Diváci: 164