Florida – Dallas 3:2 (kon.) | Columbus – NY Islanders 4:0 (kon.) | Philadelphia – Buffalo 5:2 (kon.)
Colorado – Pittsburgh 2:3 (0:1 po s.n.) | Edmonton – Anaheim 4:2 (kon.)
Philadelphia Flyers
5:2 (1:0, 3:0, 1:2)
Buffalo Sabres
Pondělí 07.04.2014, 01:40 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

44:29
    Zacu Rinaldovi (PHI) se zřejmě na trestné lavici dnes hodně líbí, protože ta po zákroku na Ruhwedela putuje znovu. Rinaldo však tentokráte zasáhnul hostujícího hráč loktem do hlavy, a tak dostává trest pět minut + do konce utkání.

39:14
    Zac Rinaldo (PHI) znovu poputuje na trestnou lavici, když je tentokráte vyloučen na dvě minuty za podražení.

35:16
    Buffalo bude hrát přesilovou hru, když je na dvě minuty za napadení poslán na trestnou lavici Zac Rinaldo (PHI).

32:57
    Raffl se z pravé strany dral před Lieuwena, kde však byl domácí útočník faulován, a tak bude hrát Philadelphia další přesilovku, když je na trestnou poslán znovu Jamie McBain (BUF) na dvě minuty za podražení.

30:20
    Flyers budou hrát další přesilovou hru, protože při následném útoku domácích nedovoleně bránil Jamie McBain(BUF) Rosehilla, a posedí si tak dvě minuty na trestné lavici.

19:50
    Přesilovka Flyers je u konce, protože je v posledních vteřinách vyloučen domácí Sean Couturier (PHI), na dvě minuty za nedovolené bránění.

18:30
    Je tu však další vyloučení na straně Sabres, když je na dvě minuty za nedovolené bránění vyloučen Johan Larsson (BUF).

08:17
    Zac Rinaldo (PHI) dostává dvě minuty za nedovolené bránění, když poslal na zem hostujícího brankáře Lieuwena, a Buffalo si tak zahraje svou první přesilovou hru v utkání.

03:33
    Je tu první vyloučení v utkání, když je na dvě minuty za sekání potrestán hostující Christian Ehrhoff (BUF).

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 14. Read (Streit), 28. Rinaldo (Read, Streit), 35. B. Schenn (Streit, Lecavalier), 38. Lecavalier (Voráček, Mason), 56. B. Schenn (Simmonds) – 48. Hodgson (Ehrhoff, Ennis), 58. Weber (Hodgson)

Philadelphia Flyers: Mason (Emery) – Timonen, Coburn, Streit, Grossmann, MacDonald, L. Schenn – Hartnell, Giroux, Voráček – B. Schenn, Lecavalier, Simmonds – Read, Couturier, Rinaldo – Rosehill, Raffl, Hall.
    Buffalo Sabres: Lieuwen (Hackett) – Ehrhoff, Ristolainen, McCabe, Ruhwedel, Weber, McBain – Conacher, Ennis, Leino – Hodgson, Girgensons, D´Agostini – Adam, Larsson, Deslauriers – Scott, Flynn, Ellis.

Rozhodčí: Meier, Martell – Nansen, Driscoll.

Diváci: 19 603