NY Islanders – Ottawa 1:4 (kon.) | Columbus – Arizona 4:3 (po pr.) | Buffalo – Detroit 2:4 (kon.)
NY Rangers – Carolina 4:1 (kon.) | Tampa – Toronto 3:0 (kon.) | Florida – Philadelphia 2:5 (kon.)
St. Louis – Washington 1:4 (kon.) | Minnesota – Boston 4:3 (1:0 po s.n.) | Dallas – Nashville 3:2 (2:1 po s.n.)
Edmonton – Colorado 1:4 (kon.)
Tampa Bay Lightning
3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
Toronto Maple Leafs
Středa 09.04.2014, 01:30 • Tampa Bay Times Forum, Tampa • NHL

35:38
    Ve 36. minutě se první přesilovky dočkali i domácí. Bodie jde na 2 minuty za podražení.

29:53
    Kadri aspoň vybojoval přesilovku, Killorn ho bránil nedovoleně a jde si odpočinout za hákování.

15:55
    Druhá přesilovka Toronta v první třetině. Šustr si počínal neobratně a zasáhl Bodieho vysokou holí.

03:45
    Carle nechal hůl pod nohami pronikajícího Gleasona a je z toho první přesilovka utkání pro Toronto.

Libor Štěpán

Branky a nahrávky: 30. Palát (Hedman, Gudas), 36. Palát (Stamkos, Hedman), 60. Hedman

Tampa Bay Lightning: Bishop (Lindback) – Gudas, Carle, Salo, Hedman, Šustr, Brewer – Johnson, Stamkos, Palát – Callahan, Filppula, Killorn – Purcell, Pyatt, Pánik – Brown, Thompson, Kučerov.
    Toronto Maple Leafs: Reimer (MacIntyre) – Phaneuf, Gunnarsson, Gardiner, Franson, Gleason, Rielly – Kessel, Bozak, van Riemsdyk – Clarkson, Kadri, Ashton – Bodie, Kuljomin, Raymond – Orr, McClement, D'Amigo.

Rozhodčí: Kowal, Peel – Galloway, Heyer

Diváci: 18 896