Washington – Chicago 4:0 (kon.) | Detroit – Carolina 1:2 (kon.) | Tampa – Columbus 3:2 (kon.)
New Jersey – NY Islanders 2:3 (1:3 po s.n.) | Dallas – St. Louis 3:0 (kon.) | Calgary – Winnipeg 3:5 (kon.)
San Jose – Colorado 5:1 (kon.) | Boston – Buffalo 4:1 (kon.) | Pittsburgh – Philadelphia 3:4 (po pr.)
Berani Zlín
5:1 (2:0, 1:0, 2:1)
HC Oceláři Třinec
Sobota 12.04.2014, 17:30 • ZS Luďka Čajky • Generali play off Tipsport extraligy

57:50
    Dnešní šesté semifinále sleduje vyprodaný stadion ZS Luďka Čajky.

53:03
    Zlín právě vstřelil branku!
    Tak tohle byla nádnerná akce v podání zlínských hokejistů. Petr Čajánek z posledních sil zabojoval o kotouč, a poté rychlou stahovačkou změnil směr a našel ze druhé vlny najíždějícího ANTONÍNA HONEJSKA. Druhý jmenovaný blafákem překonal Šimona Hrubce a navyšuje náskok domácích o čtyři góly. Asistence: Petr Čajánek.

51:01
    Radek Bonk (TŘI) 2 minuty za vysokou hůl.

49:10
    Třinečtí zřejmě špatně vystřídali a ležící kotouč u jejich střídačky si zpracoval BEDŘICH KÖHLER. Zlínský útočník udělal tři rychlé kroky a střelou do protějšího růžku zvyšuje na pohodlných 4:1. Asistence: Jaroslav Balaštík.

40:33
    Třinec právě vstřelil branku!
    Ocelářům se povedlo vstřelit kontaktní branku. JAKUB ORSAVA se protáhl kolem levého mantinelu a překvapivou střelou překonal Kašíka mezi betony. Asistence: Lukáš Galvas, Šimon Hrubec.

35:04
    Na trestnou lavici už putuje obránce Martin Matějíček (ZLN), který si odpyká dvouminutový trest za držení protihráče.

33:30
    Berani využívají přesilovou hru a pojišťují své vedení už o tři góly. Kotouč se po tvrdé střele Kotvana odrazil od hokejky Köhlera do levé tyčky, kde si kus černé gumy zpracoval JAROSLAV BALAŠTÍK a zametl puk za brankovou čáru. Asistence: Bedřich Köhler, Oldrich Kotvan.

33:18
    Zámorského střela se odrazila od zadního mantinelu před hokejku Balaštíka, který nedokázal dorazit puk do sítě.

31:59
    Třinec jde do čtyř a za zcela zbytečný přestupek. Daniel Krejčí (TŘI) 2 minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

31:43
    Neskutečné střídání předvedla druhá zlínská formace. Leška obral o kotouč vyvážejícího Noska a domácí centr našel parádní příhrou v mezikruží osamoceného Bedřicha Köhlera. Jeho prudký pokus Hrubec vyrazil pouze za branku, kde Leška jen těsně střelou zpoza branky minul odkrytou klec.

25:48
    Je tu přesilová hra pro žlutomodré barvy. Tlak domácích může pokračovat při vyloučení Davida Noska (TŘI) 2 minuty hákování.

20:44
    Adamského střela od levého mantinelu zacinkala na levou tyčku zlínské branky.

17:46
    Petr Zámorský (ZLN) 2 minuty za hákování. Něco málo přes minutu se bude hrát ve čtyřech na obou stranách, poté si zahrají zkrácenou přesilovou hru Oceláři z Třince.

16:49
    Zlínu se nabízí další početní výhoda. Za hákování už si míří na trestnou lavici odpykat dvě minuty Jiří Polanský (TŘI)

12:53
    Jiří Polanský (TŘI) 2 minuty za hrubost. Bude se hrát půl minutky ve čtyřech a poté začne přesilovka Zlína.

11:23
    Oceláře čeká první početní výhoda v utkání. Petr Holík (ZLN) 2 minuty za hákování.

4:11
    Zlínská mašina se začíná pomalu, ale jistě rozjíždět. Kapitán Čajánek vyhrál vhazování přímo na hůl ONDŘEJE VESELÉHO, který dělovkou z první vymetl horní růžek Hrubcovy branky. Asistence: Petr Čajánek, Antonín Honejsek.

1:17
    Třinec bude hrát oslabení. Od Davida Květoně (TŘI) to byl zcela zbytečný útočný faul. Třinecký útočník si odsedí dvě minuty za podražení.

0:37
    Lepší nástup do utkání si domácí hokejisté nemohli ani přát! PETR ČAJÁNEK se prokličkoval s kotoučem až před branku Šimona Hrubce, kde zavěsil kotouč pod horní tyčku. Asistence: Antonín Honejsek, Petr Zámorský.

0:05
    Hned na začátku se nám vylučuje. Martin Růžička (TŘI) 2 minuty sekání – Ondřej Veselý (ZLN) 2 minuty sekání. Buly ve středním pásmu.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 1. Čajánek (Honejsek, Zámorský), 5. Veselý (Čajánek, Honejsek), 34. Balaštík (Köhler, Kotvan), 50. Köhler (Balaštík), 54. Honejsek (Čajánek) – 41. Orsava (Galvas, Hrubec)

Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Zámorský, Kotvan, Horák, Marušák, Řezníček, Matějíček – Veselý, Čajánek, Honejsek – Köhler, Leška, Balaštík – Kubiš, Melenovský, Ondráček – Čech, Holík, Okál – P. Sedláček
    HC Oceláři Třinec: Hrubec (Šimboch) – Galvas, Roth, Linhart, Nosek, Krejčí, Trončinský, Foltýn, Matyáš – Polák, Bonk, M.Růžička – Adamský, Peterek, Polanský – Hrňa, Květoň, Varaďa – Rufer, Rákos, Orsava

Rozhodčí: Šindler, Minář – Bádal, Pouzar

Diváci: 7 000 (vyprodáno)