Bulharsko – KLDR 4:1 (kon.) | SAE – Gruzie 6:1 (kon.) | Lucembursko – Hongkong 8:0 (kon.)
Spojené arabské emiráty
6:1 (1:0, 3:1, 2:0)
Gruzie
Sobota 12.04.2014, 16:00 • Kockelscheuer • Mistrovství světa - III. A Divize

Je za námi poslední perioda, která skončila výsledkem 2:0. Spojené Arabské Emiráty si tedy připisují body do tabulky a Gruzie zůstává stále bez bodu. To je dnes ode mne vše. Já Vám přeji příjemný zbytek dnešního dne. (18:23:48)

60:00

59:13
    Gruzie si bere oddechový čas.

59:13
    Gruzie půjde do třech. Dvě minuty za hákování dostává hráč Gia Oganeziani.

58:00
    Davit Oganeziani je vyloučen za krosček.

56:41
    Obě mužstva jsou kompletní.

54:41
    A nyní jsem přišel na to, že v brance už není Al Suwaidi, ale Al Dhareri.

54:41
    Máme tu vyloučení. Hned tři hráče poslal sudí Černyškov na trestnou lavici. Dvě minuty za hrubost dostávají gruzínští Giorgi Jeiranašvili a Amiran Geperidze. Za SAE jeposlán na trestnou Al Shamisi za držení hole.

53:30
    Vyloučen hráč Gruzie Davit Oganeziani za podražení.

47:13
    Dnešní utkání sleduje 500 diváků.

44:13
    Spojené Arabské Emiráty právě vstřelily branku!
    A to už vypadá na velký debakl! Střelcem šesté branky je MOHAMMED AL DHARERI. Asistence: Mohammed Al Shamisi, Mubarak Al Mazrouei.

42:28
    Gruzie dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

41:33
    Navýšení náskoku z hole ALI AL MAZOUREIE znamená téměř definitivní jistotu. Asistence: Mubarak Al Mazrouei, Saeed Al Nuaimi.

40:01

Tým ze Spojených Arabských Emirátů potvrzuje roli favorita v tomto zápase a vede již 4:1. Gruzie bude chtít utkání určitě zdramatizovat.

40:00

38:58
    Gobejišvili je vyloučen za vysokou hůl. Emiráty mohou ještě před koncem druhé periody navýšit náskok.

37:18
    Gruzie hraje již v pěti.

35:18
    Gogičašvili dostává dvě minuty za hrubost. Následuje tedy další přesilová hra pro ropnou zem.

33:16
    A už je to o tři branky. Do branky puk dostal hráč se jménem ALI AL MAZROUEI. Asistence: Saeed Al Nuaimi, Faisal Al Suwaidi.

33:06
    Gia Oganeziani je potrestán na dvě minuty za hrubost.

29:23
    Emiráty jsou kompletní.

27:23
    Omar Al Shamisi dostává dvouminutový trest za nepovolenou výstroj.

27:15
    A Arabské Emiráty jdou zase do vedení o dvě branky. Dnešním druhým gólem se o to postaral SAEED AL NUAIMI. Asistence: Mubarak Al Mazrouei, A. Al Mazrouei.

25:26
    Gruzie právě vstřelila branku!
    No ale pozor! Gruzie dokázala snížit. Postaral se o to LLIA DAVIDOV.

21:36
    Emiráty využívají přesilovou hru! Střelcem druhého gólu se stal MUBARAK AL MAZROUEI. Asistence: Faisal Al Suwaidi.

20:01

Střely: 10:6.

První třetina je za námi s gólovým stavem 1:0. Uvidíme, jestli Gruzie sama ještě zahrozí, ale to je málo pravděpodobné. Ale jak víme, v hokeji se překvapení stávají.

20:00

19:45
    Davitašvili patnáct sekund před koncem dostává dvě minuty za podražení.

17:49
    Jenže tento tým přesilovku nevyužil a Gruzie je také kompletní.

16:49
    Arbské Emiráty jsou v plném počtu a začíná přesilová hra pro tento tým.

15:43
    Giorgi Jeiranašvili dostává dvě minuty za krosček. Bude se hrát ve stejném počtu, tedy 4 na 4.

14:49
    Sudí Černyšov z Estonska dnes tresty nešetří. Další, kdo putuje na trestnou lavici, je hráč Spojených Arabských Emirátů Al Jneibi.

13:03
    Gruzie je kompletní.

11:03
    Vetang Gogičašvili dostává dvě minuty za faul loktem.

10:53
    To stejné také platí pro Gruzii.

10:41
    Emiráty jsou v plném počtu.

08:53
    Gogičašvili je vyloučen za podražení. Přesilovka Gruzie tedy moc dlouho netrvala.

08:41
    Omar Al Shamisi je potrestán dvěmi minutami za podražení.

07:48
    A vidíme dnešní první branku! SAEED AL NUAIMI střílí dnešní první gól a dostává očekávané svůj celek do vedení. Asistence: Mubarak Al Mazrouei.

07:33
    Spojené Arabské Emiráty hrají v plném počtu.

06:27
    Emiráty ve čtyřech.

06:10
    Gruzie v plném počtu

05:33
    No a bude se hrát 4 na 3, protože Khalifa Al Mahrouqi dostává dvě minuty za držení hole.

04:27
    Al Mazrouei dostává dvě minuty plus desetiminutový osobní trest za zásah v oblasti hlavy a krku. Bude se hrát 4 na 4.

04:10
    Sotva se guzínští hokejisté sešli na ledě v pěti, tak zase musejí jít na trestnou lavici. Tentokrát je potrestána hráčská lavice Gruzie za příliš mnoho hráčů na ledě.

03:27
    Gruzie v plném počtu.

01:27
    Máme tu první dnešní trest. Dvě minuty za hrubost dostává Giorgi Jeiranašvili z Gruzie.

00:01

Spojené Arabské Emiráty: K. Al Suwaidi (A. Al Dhareri) – F. Al Suwaidi, M. Al Dhareri, M. Al Shamisi – K. Al Mahrouqi, O. Al Shamisi (C), Y. Al Jneibi, O. Al Muharrami, A. Al Mazrouei, S. Al Nuaimi, M. Al Mazrouei, S. Al. Romaithi, A. Al. Harmoodi

Gruzie: K. Ambrolava (K. Sanikidze) – G. Gobejišvili, A. Geperodze, Z. Nadirašvili, M. Vedjapin, Z. Gongadze, G. Oganeziani – Goča Jeiranašvili (A), Giorgi Jeiranašvili, V. Gogičašvili – G. Gigauri, M. Davitašvili (C), I. Davidov (A) – G. Jangobegišvili, G. Archvadze, D. Oganeziani

Rozhodčí: Černyšov (Estonsko) – Caillot (Francie), Cui (Čína).

Zápas začne v 16:00, komentovat ho pro vás bude Dominik Mihailescu.

Gruzie je největší outsider celého Mistrovství světa divize III. Do dnešního zápasu opět vstupuje jako tým, který by měl být na straně poražených. Gruzie na tomhle šampionátě nezískala ani bod.

Spojené Arabské Emiráty se momentálně nachází na předposledním místě v tabulce. V posledním zápase, který se odehrál včera, prohráli nad Severní Koreou 1:12. Jedinou branku ve zmíněném utkání vstřelil Al Harmoodi Abdulla. Nejproduktivnějším hráčem tohoto celku je Al Shamisi Omar (3+1).

Pěkný den vážení sportovní přátelé. Vítám Vás u hokejového zápasu mezi reprezentacemi Spojených Arabských Emirátů a Gruzie.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Dominik Mihailescu

Branky a nahrávky: 8. Nuaimi (Mazrouei M.), 22. Mazroei M. (Suwaidi), 28. Nuaimi (Mazroei M., Mazroei A.), 34. Mazroei A. (Nuaimi, Suwaidi), 42. Mazrouei A. (Mazrouei M., Nuaimi), 45. Dhareri (Shamisi, Al Mazrouei M.) – 26. Davidov

Spojené arabské emiráty: K. Al Suwaidi (od 40. A. Al Dhareri) – F. Al Suwaidi, M. Al Dhareri, M. Al Shamisi – K. Al Mahrouqi, O. Al Shamisi (C), Y. Al Jneibi, O. Al Muharrami, A. Al Mazrouei, S. Al Nuaimi, M. Al Mazrouei, S. Al. Romaithi, A. Al. Harmoodi

Rozhodčí: Černyšov (Estonsko) – Caillot (Francie), Cui (Čína)