Bulharsko – KLDR 4:1 (kon.) | SAE – Gruzie 6:1 (kon.) | Lucembursko – Hongkong 8:0 (kon.)
Spojené arabské emiráty
6:1 (1:0, 3:1, 2:0)
Gruzie
Sobota 12.04.2014, 16:00 • Kockelscheuer • Mistrovství světa - III. A Divize

59:13
    Gruzie půjde do třech. Dvě minuty za hákování dostává hráč Gia Oganeziani.

58:00
    Davit Oganeziani je vyloučen za krosček.

54:41
    Máme tu vyloučení. Hned tři hráče poslal sudí Černyškov na trestnou lavici. Dvě minuty za hrubost dostávají gruzínští Giorgi Jeiranašvili a Amiran Geperidze. Za SAE jeposlán na trestnou Al Shamisi za držení hole.

53:30
    Vyloučen hráč Gruzie Davit Oganeziani za podražení.

47:13
    Dnešní utkání sleduje 500 diváků.

44:13
    Spojené Arabské Emiráty právě vstřelily branku!
    A to už vypadá na velký debakl! Střelcem šesté branky je MOHAMMED AL DHARERI. Asistence: Mohammed Al Shamisi, Mubarak Al Mazrouei.

42:28
    Gruzie dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

41:33
    Navýšení náskoku z hole ALI AL MAZOUREIE znamená téměř definitivní jistotu. Asistence: Mubarak Al Mazrouei, Saeed Al Nuaimi.

38:58
    Gobejišvili je vyloučen za vysokou hůl. Emiráty mohou ještě před koncem druhé periody navýšit náskok.

35:18
    Gogičašvili dostává dvě minuty za hrubost. Následuje tedy další přesilová hra pro ropnou zem.

33:16
    A už je to o tři branky. Do branky puk dostal hráč se jménem ALI AL MAZROUEI. Asistence: Saeed Al Nuaimi, Faisal Al Suwaidi.

29:23
    Emiráty jsou kompletní.

27:23
    Omar Al Shamisi dostává dvouminutový trest za nepovolenou výstroj.

27:15
    A Arabské Emiráty jdou zase do vedení o dvě branky. Dnešním druhým gólem se o to postaral SAEED AL NUAIMI. Asistence: Mubarak Al Mazrouei, A. Al Mazrouei.

25:26
    Gruzie právě vstřelila branku!
    No ale pozor! Gruzie dokázala snížit. Postaral se o to LLIA DAVIDOV.

21:36
    Emiráty využívají přesilovou hru! Střelcem druhého gólu se stal MUBARAK AL MAZROUEI. Asistence: Faisal Al Suwaidi.

15:43
    Giorgi Jeiranašvili dostává dvě minuty za krosček. Bude se hrát ve stejném počtu, tedy 4 na 4.

14:49
    Sudí Černyšov z Estonska dnes tresty nešetří. Další, kdo putuje na trestnou lavici, je hráč Spojených Arabských Emirátů Al Jneibi.

11:03
    Vetang Gogičašvili dostává dvě minuty za faul loktem.

08:53
    Gogičašvili je vyloučen za podražení. Přesilovka Gruzie tedy moc dlouho netrvala.

08:41
    Omar Al Shamisi je potrestán dvěmi minutami za podražení.

07:48
    A vidíme dnešní první branku! SAEED AL NUAIMI střílí dnešní první gól a dostává očekávané svůj celek do vedení. Asistence: Mubarak Al Mazrouei.

05:33
    No a bude se hrát 4 na 3, protože Khalifa Al Mahrouqi dostává dvě minuty za držení hole.

04:27
    Al Mazrouei dostává dvě minuty plus desetiminutový osobní trest za zásah v oblasti hlavy a krku. Bude se hrát 4 na 4.

04:10
    Sotva se guzínští hokejisté sešli na ledě v pěti, tak zase musejí jít na trestnou lavici. Tentokrát je potrestána hráčská lavice Gruzie za příliš mnoho hráčů na ledě.

01:27
    Máme tu první dnešní trest. Dvě minuty za hrubost dostává Giorgi Jeiranašvili z Gruzie.

Dominik Mihailescu

Branky a nahrávky: 8. Nuaimi (Mazrouei M.), 22. Mazroei M. (Suwaidi), 28. Nuaimi (Mazroei M., Mazroei A.), 34. Mazroei A. (Nuaimi, Suwaidi), 42. Mazrouei A. (Mazrouei M., Nuaimi), 45. Dhareri (Shamisi, Al Mazrouei M.) – 26. Davidov

Spojené arabské emiráty: K. Al Suwaidi (od 40. A. Al Dhareri) – F. Al Suwaidi, M. Al Dhareri, M. Al Shamisi – K. Al Mahrouqi, O. Al Shamisi (C), Y. Al Jneibi, O. Al Muharrami, A. Al Mazrouei, S. Al Nuaimi, M. Al Mazrouei, S. Al. Romaithi, A. Al. Harmoodi
    Gruzie: K. Ambrolava (K. Sanikidze) – G. Gobejišvili, A. Geperodze, Z. Nadirašvili, M. Vedjapin, Z. Gongadze, G. Oganeziani – Goča Jeiranašvili (A), Giorgi Jeiranašvili, V. Gogičašvili – G. Gigauri, M. Davitašvili (C), I. Davidov (A) – G. Jangobegišvili, G. Archvadze, D. Oganeziani

Rozhodčí: Černyšov (Estonsko) – Caillot (Francie), Cui (Čína)