Bulharsko – KLDR 4:1 (kon.) | SAE – Gruzie 6:1 (kon.) | Lucembursko – Hongkong 8:0 (kon.)
Lucembursko
8:0 (5:0, 0:0, 3:0)
Hongkong
Sobota 12.04.2014, 19:30 • Patinoire Kockelscheuer, Luxembourg • Mistrovství světa - III. A Divize

59:58
    Lucembursko právě vstřelilo branku!
    Hráči Lucemburska se přeci ještě jen radují z jedné, zřejmě poslední branky na letošním domácím turnaji. Posledním střelcem letošní III. divize mužů se stává CLEMENT WALTENER, který nedal Hoovi šanci. Asistence: Eric Wambach, Marcus Eriksson

Poslední vystoupení Lucemburska na letošním šampionátu si nenechalo ujít 900 diváků.

56:23
    Proti nevstřelení další branky byl BEN HOUDREMONT, který se dnes zapisuje již podruhé mezi střelce. Asistence: Benny Welter, Patrick Schon

54:53
    Využitá přesilová hra! První část přesilové hry vyšla domácímu Lucembursku na výbornou. Přesnou trefou se do listiny střelců zapisuje STEVEN MINDEN. Domácí i nadále budou hrát přesilovku, tentokrát už ale jen 5 na 4. Asistence: Francois Schons, Georges Scheier

54:03
    Hosté z Hong Kongu jdou dokonce do tří! Bun Yu Bernard Fung je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

53:51
    Jen chvíli na to se znovu vylučuje. Tentokrát je potrestaný Pak Lun Chow, který se provinil hákováním. Čeká ho dvouminutový odpočinek.

50:33
    Ale domácí je nenechávají ve čtyřech samotné, neboť jde na návštěvu trestné lavice Steven Minden. Ten dostal dvě trestné minuty za sekání.

49:45
    Tak jsem to zakřikl. Alvin Cheuk Him Sham putuje na trestnou lavici s vidinou 2 trestných minut za sekání.

43:24
    O necelou minutu putuje na trestnou lavici další hráč Lucemburska, nyní je to Ben Houdremont, který si odpyká dvě minuty za podražení.

42:34
    Kevin Gronlund v dnešním utkání dohrál. Dostává 25 minut, což znamená, že je vyloučen do konce utkání.

42:34
    V tu stejnou chvíli je na trestnou lavici posílán i hostující Yin Hay Yannick Wong za sekání.

42:34
    Na Lucemburské lavici trestů mu však bude sekundovat Georges Scheier, který je vyloučen na 2 minuty za krosček.

41:27
    Ve druhé třetině nemá čekání na prvního vyloučeného dlouhé trvání. Za Hong Kong se provinil Ting Kwan Yeung sekáním, za což je odměněn dvouminutovým trestem.

37:47
    Na tento faul reagují hosté faulem ve vlastních řadách, jmenovitě je vyloučen Tony Leung na 2 minuty za nedovolené bránění.

36:59
    Tentokrát si jde odpočinout na 2 minuty Christophe Thiry za napadení.

31:11
    Pro Lucembursko přichází další potíž, za krosček je na 2 minuty totiž vyloučen Georges Scheier.

28:20
    Minutu na to je vyloučen Ronny Scheier na straně druhé za hákování. Počet hráčů na ledě se tak srovnává.

27:29
    Alvin Cheuk Him Sham připisuje své zemi za hákování další 2 minuty do kolonky trestných minut.

16:43
    Ani druhý brankář hostů nevydržel moc dlouho se shootoutem. Keung kapituloval pouze 4 minuty po svém příchodu, po střele BENNYHO WELTERA. Asistence: Robert Beran, Francois Schons

14:00
    Za dosavadních 14 minut se nepodařilo Hong Kongu ještě ani jednou vystřelit na bránu, kterou střeží Welter.

12:58
    Hosté střídají brankáře. Na místo King Chi King Ho přijíždí jeho kolega ze střídačky, Emerson Kwokway Keung.

12:11
    Lucembursko přidává co nevidět již čtvrtou branku. ROBERT BERAN překonává hostujícího brankáře a puk už se třepotá v síti. Asistence: Kevin Gronlund

10:45
    Ani oddechový čas hostům nepomohl, neboť ERIC WAMBACH vystřelil tak přesně, že se jeho střela ocitla v brance Hong Kongu. Asistence: Georges Scheier

07:49
    Oddechový čas pro Hong Kong.

07:49
    Využitá přesilová hra! Pouhých 30 sekund stačilo Lucembursku, aby proměnilo svojí dnešní první přesilovou hru. Postaral se o to BEN HOUDREMONT. Asistence: Robert Beran, Benny Welter

07:11
    Znovu jsou to hosté, kdo míří na lavici trestů. Yain Hay Yannick Wong se provinil podražením a je vyloučen na 2 minuty.

04:37
    Přichází první zásah dnešního večera, o který se postaral domácí MARCUS ERIKSSON při hře 4 na 4. Bez asistence.

03:58
    Netrvá dlouho a za katr si jdou sednout i domácí, jmenovitě Georges Scheier, taktéž na 2 minuty za nedovolené bránění.

03:46
    Ve čtvrté minutě přichází první vyloučení. Za tým Hong Kongu je vyloučen Bun Yu Bernard Fung na 2 minuty za nedovolené bránění.

Josef Cestr

Branky a nahrávky: 5. Eriksson, 8. Houdremont (Beran, B. Welter), 11. Wambach (G. Scheier), 13. Beran (Gronlund), 17. B. Welter (Beran, Schons), 55. Minden (Schons, G. Scheier), 57. Houdremont (B. Welter, Schon), 60. Waltener (Wambach, Eriksson)

Lucembursko: M. Welter (Mangen) – Waltener, Schons, Thiry, Biver, Gronlund, R. Scheier (C), Bechtold – Houdremont, B. Welter (A), Beran – G. Scheier, Eriksson, Wambach – Holtzem, Backes, Minden – Schon, Davidson
    Trenér: Vladimir Kuznětsov

Hongkong: 21. K. Ho (13. Keung) – Wong, Chow, Leung, Ma (A), Lam, Yeung – J. Ho, S. Kan, Fung – Sham, H. K. Choi, H. F. Choi – To, Tam, Tai – Ch. Kan, Fu, Mo
    Trenér: Barry David Beck

Rozhodčí: Lascar (ROU) – Johnstone (CAN), Lukosevicius (LTU)