Bulharsko – KLDR 4:1 (kon.) | SAE – Gruzie 6:1 (kon.) | Lucembursko – Hongkong 8:0 (kon.)
Lucembursko
8:0 (5:0, 0:0, 3:0)
Hongkong
Sobota 12.04.2014, 19:30 • Patinoire Kockelscheuer, Luxembourg • Mistrovství světa - III. A Divize

To je ode mě pro dnešek z tohoto utkání vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen hokejového) Onlajnu, na počtenou!

Z postupu se nakonec radují Bulhaři, kteří se dokázali probojovat do II. divize skupiny B.

Konečná tabulka MS III. divize
    1) Bulharsko (48:13, 15 bodů)
    2) KLDR (54:11, 12 bodů)
    3) Lucembursko (43:16, 9 bodů)
    4) Hong Kong (17:27, 5 bodů)
    5) Spojené Arabské Emiráty (14:34, 4 body)
    6) Gruzie (3:78, 0 bodů)

Statistiky zápasu

Střely na bránu: 46-18
    Úspěšnost střelby: 17,39% – 0,00%
    Zásahy brankářů: 18-38
    Úspěšnost zásahů: 100,00% – 82,61%
    Vyloučení: 8-9, navíc Kevin Gronlund (LUX) OK (25 min.)
    Využití: 2-0
    Branky v oslabení: 0-0
    Čas v přesilové hře: 6:36 – 8:49
    Počet vyhraných vhazování: 39-32
    Branky a nahrávky: 5. Eriksson, 8. Houdremont (Beran, B. Welter), 11. Wambach (G. Scheier), 13. Beran (Gronlund), 17. B. Welter (Beran, Schons), 55. Minden (Schons, G. Scheier), 57. Houdremont (B. Welter, Schon), 60. Waltener (Wambach, Eriksson)
    Rozhodčí: Lascar (ROU) – Johnstone (CAN), Lukosevicius (LTU)
    Diváci: 900

Už to vypadalo ve třetí třetině, že se strhla bitva o to, kdo bude mít více vyloučených, ale jakmile se nechali hosté vyloučit do tří, zaúřadovala pořádající země turnaje z Lucemburska a přidala další branku, na kterou navazovali ještě další dvě. Z pohledu skóre jednoznačný zápas, při pohledu na led velmi bojovný výkon. Lucembursko se pomocí této výhry umisťuje na konečném 3. místě se ziskem 9 bodů, naopak Hong Kong končí na 4. místě (jeho nejlepší umístění na světovém šampionátu!) se ziskem bodů 5.

60:00

59:58
    Lucembursko právě vstřelilo branku!
    Hráči Lucemburska se přeci ještě jen radují z jedné, zřejmě poslední branky na letošním domácím turnaji. Posledním střelcem letošní III. divize mužů se stává CLEMENT WALTENER, který nedal Hoovi šanci. Asistence: Eric Wambach, Marcus Eriksson

Poslední vystoupení Lucemburska na letošním šampionátu si nenechalo ujít 900 diváků.

56:23
    Proti nevstřelení další branky byl BEN HOUDREMONT, který se dnes zapisuje již podruhé mezi střelce. Asistence: Benny Welter, Patrick Schon

56:03
    Hosté se ubránili a jsou znovu v pěti hráčích.

54:53
    Využitá přesilová hra! První část přesilové hry vyšla domácímu Lucembursku na výbornou. Přesnou trefou se do listiny střelců zapisuje STEVEN MINDEN. Domácí i nadále budou hrát přesilovku, tentokrát už ale jen 5 na 4. Asistence: Francois Schons, Georges Scheier

54:03
    Hosté z Hong Kongu jdou dokonce do tří! Bun Yu Bernard Fung je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

53:51
    Jen chvíli na to se znovu vylučuje. Tentokrát je potrestaný Pak Lun Chow, který se provinil hákováním. Čeká ho dvouminutový odpočinek.

52:33
    To stejné se povedlo také domácímu Lucembursku.

51:45
    Hong Kong se ubránil a má výhodu 5 lidí na ledě.

50:33
    Ale domácí je nenechávají ve čtyřech samotné, neboť jde na návštěvu trestné lavice Steven Minden. Ten dostal dvě trestné minuty za sekání.

49:45
    Tak jsem to zakřikl. Alvin Cheuk Him Sham putuje na trestnou lavici s vidinou 2 trestných minut za sekání.