Washington – Chicago 4:0 (kon.) | Detroit – Carolina 1:2 (kon.) | Tampa – Columbus 3:2 (kon.)
New Jersey – NY Islanders 2:3 (1:3 po s.n.) | Dallas – St. Louis 3:0 (kon.) | Calgary – Winnipeg 3:5 (kon.)
San Jose – Colorado 5:1 (kon.) | Boston – Buffalo 4:1 (kon.) | Pittsburgh – Philadelphia 3:4 (po pr.)
Calgary Flames
3:5 (0:2, 3:1, 0:2)
Winnipeg Jets
Sobota 12.04.2014, 03:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

Československá stopa v utkání:

Jiří Hudler (CGY) – 1+1, 20:56 čas na ledě, 2 střely
    Michael Frolík (WPG) – 1+0, 17:52 čas na ledě, 1 střela (05:49:44)

Tři hvězdy zápasu:

1. Kris Russell (CGY) – 1+0, 23:56 čas na ledě, 3 střely
    2. Michael Frolík (WPG) – 1+0, 17:52 čas na ledě, 1 střela
    3. Sean Monahan (CGY) – 1+0, 1924 čas na ledě, 4 střely

Závěrečná třetina vyšla lépe Winnipegu, který se zásluhou premiérové trefy Paula Postmy v letošní sezóně dostal do vedení. Jednobrankový náskok poté bránil a při power-play soupeře stvrdil výhru svého týmu Wheeler. Winnipeg tedy zakončil sezónu vítězně, Calgary ještě čeká jeden duel.

60:00

59:45
    Ještě jeden pokus v podání Russella, Hutchinson si ale jeho střelu pohlídal.

59:03
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    BLAKE WHEELER získal na modré puk, podél mantinelu si nabruslil do střelecké pozice a ranou do prázdné klece pojistil dnešní výhru Winnipegu! Asistence: Olli Jokinen.

58:48
    Enström se vrátil na led.

58:25
    Ramo míří na střídačku, Calgary to zkusí v šesti!

57:19
    Giordanova střela skončila ve výstroji Hutchinsona.

56:48
    Enström (WPG) nabízí Calgary možnost na srovnání, jelikož je na dvě minuty potrestán za držení.

56:21
    Úplně sám se zjevil u branky Monahan, trefil však jen připravenou lapačku Hutchinsona.

55:42
    Glencross se snažil překvapit střelou z úhlu, Hutchinson ale prostor u své levé tyče upevnil.

54:58
    Calgary se dostává do mírného tlaku, Winnipeg se naopak soustředí na precizní obranu.

53:42
    Billins měl dostatek prostoru, proto zkusil vystřelit, klec ale netrefil.

52:12
    V plném počtu už je i Winnipeg.

David Mencl

Branky a nahrávky: 22. Hudler (T. J. Brodie, Stajan), 32. Monahan (Hudler, Glencross), 33. Russell (Byron) – 8. Frolík (Trouba, Stuart), 17. Kane (Little, Pardy), 29. Klingberg (Cornier, Peluso), 50. Postma (Cornier, Peluso), 60. Wheeler (Jokinen)

Calgary Flames: Ramo (MacDonald) – Brodie, Giordano, Butler, Russell, Cundari, Billins – Byron, Hudler, Cammalleri – Colborne, Monahan, Glencross – van Brabant, Stajan, Galiardi – McGrattan, Bouma, Westgarth
    Winnipeg Jets: Hutchinson – Stuart, Trouba, Enström, Postma, Pardy, Redmond – Kane, Little, Frolík – Tangradi, Jokinen, Wheeler – O'Dell, Slater, Halischuk – Klingberg, Cormier, Peluso