Salzburg – Sturm Graz 1:2 (kon.) | Wolfsberger – Grödig 1:2 (kon.) | Ried – Wacker 1:2 (kon.)
Rapid – Admira 0:0 (kon.)
SK Rapid Vídeň
0:0 (0:0)
FC Admira Wacker Mödling
Sobota 12.04.2014, 19:00 • Gerhard Hanappi-Stadion • Rakouská Bundesliga

To je ode mne pro dnešek vše, hezký zbytek večera Vám přeje Adam Joska! (20:59:26)

Tento zápas je již minulostí! Ani v jednom poločase nedokázal žádný z hráčů vstřelit gól, a tak utkání skončilo nerozhodně. Každý z týmů si tedy připisuje po jednom bodě do tabulky rakouské ligy.

90+4
    Na druhé straně musel zasahovat Kutin proti střele Boyda, ale brankář uspěl, takže tento zápas nejspíše skončí remízou.

90+3
    Novota si bez problémů poradil s pokusem Burusice.

90+2
    Bošković se svou rozehrávkou neuspěl.

90+1
    Základní hrací doba už uplynula, ale rozhodčí ještě nastaví čtyři minuty navíc.

90
    Novota si vyskočil pro balón a může rozehrávat na své spoluhráče.

88
    Přímý volný kop Schwaba doputoval až k brankáři Novotovi, který si pro něj v pohodě došel a vyhazuje míč na levého obránce.

86
    Další dva rohové kopy pro Admiru, když střelu zblokoval nejdříve Boskovic a druhou Boyd.

84
    Další odraz od Vídeňského hráče do zámezí znamená roh, ale tentokrát ho rozehraje z druhé strany Toth.

82
    Dvakrát za sebou ze stejné strany kopal roh Burusic.

80
    Sonnleitner rozehrál na svého spoluhráče Bošković, který následnou střelou minul bránu.

78
    Toth odčinil své předchozí zaváhání, když připravil o míč Petsose.

76
    Toth špatně zpracoval balón, ten mu utekl od nohy a sebral mu ho spoluhráč.

76
    Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Maximilian Sax, přichází Domoraud.

74
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Schimpelsberger, přichází Trimmel.

73
    Burusic si navedl míč na svou střeleckou nohu, ale následně míč skončil v zámezí, střela mu nesedla.