7 6
Dmitrij Tursunov
0
5 4
Úterý 15.04.2014, 18:02 • Monte-Carlo Country Club, Court des Princes • ATP Monte Carlo - Rolex Monte-Carlo Masters (antuka)

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:45:10)

Utkání bylo hodně vyrovnané hned od úvodní výměny. Oba borci předváděli podobnou hru, srovnatelně si vedli i na podání, byť Berdych nastřílel více es. Rozhodovalo se při nekonečných výměnách, kde se nakonec ukázala větší kvalita českého tenisty. Ten za hodinu a jedenačtyřicet minut poráží Dmitrije Tursunova 7:5 a 6:4 a postupuje do 3. kola kde se utká s vítězem utkání mezi Španělem Garicou-Lopezem a Ukrajincem Dolgopolovem.

Konec zápasu

6:4
    Je konec! Dmitrij Tursunov "to" neustál, posílá míček daleko do autu a byť dnes velmi natrápil světovou "pětku", nakonec prohrává ve dvou setech a ani v tomto utkání Tomáše Berdycha neporáží. Ten tak vylepšil vzájemnou bilanci již na 8:1!

40-30
    Forhend ruského tenisty končí v síti a pozor, po hodině a devětatřiceti minutách je tu mečbol pro českého tenistu.

30-30
    Dmitrij Tursunov srovnává bodem přímo z podání.

30-15
    Excelentní bekhend Tomáše Berdycha, zahraný velmi nízko a ve velmi těžké pozici.

15-15
    Míček získává Berdych.

0-15
    Dmitrij Tursunov musí tento gem vyhrát, jinak pro něho dnešní utkání končí, začíná dobře.

5:4
    Konec přestávky, podávat bude Dmitrij Tursunov.

5:4
    Následuje přestávka a výměna stran.

5:4
    Český tenista končí tento gem esem a potvrzuje brejk z předchozí hry.

40-0
    Tři gemboly pro Berdycha, který jako by zpřesnil hru a konečně začal předvádět to, na co jsou u něho diváci zvyklí.

30-0
    No vida! A najednou to jde! Další přesně trefený forhend v podání českého tenisty a Dmitrij Tursunov nestíhá.

15-0
    Dmitrij Tursunov zkouší také trefit na lajnu, ale je z toho těsný aut.

4:4
    A český tenista si bere zpět své ztracené podání, chtělo to jen více přesnosti a hlavně pestrosti úderů.

A-40
    Nechytatelný forhend v podání Tomáše Berdycha, v těžké pozici a přímo na lajnu, brejkbol!

40-40
    Gem ještě nekončí, Dmitrij Tursunov netrefil svůj forhend zrovna ideálně a nabídl tak soupeři lehký míček.