Estonsko – Belgie 6:1 (kon.) | Island – Izrael 4:3 (1:0 po s.n.) | Austrálie – Srbsko 0:1 (kon.)
HC Olomouc
2:3 (1:1, 0:0, 1:1 – 0:1)
Piráti Chomutov
Úterý 15.04.2014, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Baráž o extraligu

52:58
    No a domácí půjdou podle všeho do čtyř. Sikora (CHM) obdržel osobní desetiminutový trest, na domácí straně na dvě minuty odjíždí Pekr (OLO).

47:12
    Obě strany si nyní zahrají ve čtyřech. Svoboda (CHM) a Jaroměřský (OLO) opouští hrací plochu za hrubost.

40:44
    Hanáky čeká přesilová hra. Hřebejk (CHM) podrazil Marosze, který se dral do zakončení.

31:29
    Hanáci dělají svému soupeři problémy v útočné třetině a získávají další přesilovou hru. Krstev (CHM) bude pykat za podražení.

22:29
    Růžička zalehl kotouč v brankovišti, nikdo z domácích jej neatakoval. Nicméně Krstev (CHM) jednoho z domácích napadl, za což inkasuje dvě minuty. Mora bude hrát půl minuty proti třem.

20:59
    První vyloučení zápasu. Na trestnou lavici usedá Bartečko (CHM) za podražení.

Miroslav Fantal

Branky a nahrávky: 5. Vodný (Bartoň, Marosz), 47. Jergl (Diviš, Švaňhal) – 13. Kaše (Kubinčák), 59. Hruška (Hřebejk), 65. Bartečko (Svoboda)

HC Olomouc: Halász (Vošvrda) – Cartelli, Jaroměřský, Houdek, Ondrušek, Bartoň (C), Staněk, Janáček – Kucharczyk, Ostřížek, Selingr – Marosz, Knotek, Vodný – Pekr, Rác, Herman – Jergl, Diviš, Švaňhal.
    Piráti Chomutov: Růžička (Kostúr) – Malec, Stehlík, Havel, Krstev, Mrázek, Rutta, Bartejs, Tejnor – Svoboda, Bartečko (C), Bomersback – Hruška, Gajovský, Hřebejk – Šagát, Sikora, Hromas – Kaše, Kämpf, Kubinčák.

Rozhodčí: Minář, Hradil – Gebauer, Lederer