CSKA – HC Beastie Boys Domažlice 6:1 (kon.) | HC Beastie Boys Domažlice – SK Farmers Luženice 0:3 (kon.) | CSKA – SK Farmers Luženice 3:1 (kon.)
Cham – HC Beastie Boys Domažlice 4:0 (kon.) | SK Farmers Luženice – Klatovy Fans 1:3 (kon.) | CSKA – Chodov 6:2 (kon.)
HC CSKA Domažlice
3:1 (2:0, 1:1)
SK Farmers Luženice
Neděle 27.04.2014, 12:00 • Karpem Aréna Domažlice • Turnaj O putovní Samovar

Konec utkání. (12:46:02)

38:14
    Malzer, hráč CSKA, jel sám na gólmana, jenže puk mu sjel z hokejky a akci tak nezakončil podle svých představ.

36:52
    Jiránek z CSKA sám před brankou nedává další šanci. Výborný zákrok Horna.

35:57
    Hráči CSKA se hrnuli na branku soupeře v přečíslení 3 na 1. Šanci ale v gól neproměnili.

31:30
    Jen na chvíli se hrálo 5 na 5. MALZER (CSKA) podrazil jedoucího Farmáře a oslabil tak své mužstvo 8 minut před koncem utkání.

32:06
    V porovnání s první "polovinou" vidíme vyrovnanější utkání.

Síly se vyrovnali- hraje se 4 na 4.

28:25
    Po mini šarvátce se hraje 4 na 3

28:25
    Hráč CSKA Pelej jde na trestnou lavici po potyčce s jedním hráčem Farmářů.

26:57
    Hojda z týmu CSKA oslabil tým poté, co se objevila jeho hokejka mezi nohama protivníka a ten upadl.

23:59
    CSKA Domažlice právě vstřelily branku!
    Po několika záhadných odrazech před soupeřovou brankou se hráčům CSKA podařilo až mysteriozně vstřelit branku.

23:05
    Luženice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je ANDRLE.
    Po tečované přihrávce přes celou ledovou plochu se ocitl sám a přesně zakončil do levého horního rohu.

21:20
    Farmáři několik okamžiků drželi CSKA v obranné třetině. Díky tomu vyprodukovali několik nebezpečných střel.

20:01

20:00

19:53
    Nenápadnou střelu za levým kruhem Borž (CSKA) chytá a drží tak stále čisté konto.

18:57
    Luženice se nemůžou vymanit z tlaku domažlického celku. Hraje se převážně v jejich obranné třetině.

14:50
    Střelu Špirka (CSKA) tečoval u levé tyče Hojda(CSKA). Gol z toho nepadl, Horn (Farmers) opět chytá.