Bohemians 1905 – Sparta 3:0 (kon.) | Příbram – Táborsko 2:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Brno 0:1 (kon.)
Znojmo – Pardubice 4:0 (kon.) | Slavia – Dukla Praha 1:1 (kon.) | Teplice – Jihlava 1:1 (kon.)
Hr. Králové – Liberec 1:1 (kon.) | Olomouc – Varnsdorf 4:2 (kon.)
FK Teplice
1:1 (0:0)
FC Vysočina Jihlava
Čtvrtek 01.05.2014, 17:00Juniorská liga

Je dobojováno. Sledovali jsme vyrovnané utkání, které nakonec skončilo nerozhodně 1:1. Do vedení se ve druhém poločase dostala Jihlava, ale Teplice okamžitě odpověděly a velmi rychle vyrovnaly. Týmy si tak body rozdělily, což je zřejmě spravedlivé. To je z mé strany vše, hezký zbytek dne. (18:53:59)

90
    Žlutou kartu uviděl hostující Klusák.

90
    Hraje se poslední minuta řádní hrací doby.

89
    Vypadá to, že se už další branky nedočkáme, protože konec zápasu se velmi rychle blíží.

87
    Žlutou kartu uviděl hostující Demeter.

85
    Nyní se hraje především uprostřed hřiště. Ani jeden celek nechce udělat zbytečnou chybu, která by mohla tento duel rozhodnout.

83
    Jihlava přidala a je to znát. Po další akci se dostali hosté k další střele, ale ani tentokrát nemusel Lukáč zasahovat.

81
    Hosté vybojovali míč a vydali se dopředu, ale vše skončilo hodně nepřesnou střelou.

80
    Je před námi posledních deset minutek, tak uvidíme, zda se někomu povede strhnout vedení na svojí stranu.

78
    Opět se hraje na polovině Jihlavy. Hosté se stále brání, ale nutno dodat, že domácím se v útočné fázi příliš nedaří.

76
    Akce domácího celku skončila ofsajdem a i tentokrát se tedy Jihlava v pohodě ubránila.

75
    Domácí jsou v posledních minutách aktivnější a stále se tlačí dopředu. Ale Jihlava velmi dobře brání a drží cennou remízu.

73
    Ale tentokrát fotbalisté Teplic nevymysleli vůbec nic a stav zápasu se tedy nemění.

72
    Už se opět hraje. U míče jsou domácí mladíci, kteří se tlačí dopředu.

70
    Jeden z domácích hráčů zůstal ležet na trávníku a musí být ošetřen, chvíli se hrát nebude.

68
    Dopředu se nyní opět vydali hostující fotbalisté, ale jejich blesková akce skončila velmi nepřesnou střelou.

66
    Teplice právě vstřelily branku!
    Hned z další akce ale domácí celek vyrovnává. Prosadit se dokázal LUKÁŠ HEJDA, začínáme tedy od začátku.