Ostrava – Olomouc 4:2 (kon.) | Liberec – Teplice 2:1 (kon.) | Jihlava – Slovácko 2:1 (kon.)
Brno – Třinec 1:0 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 1:0 (kon.) | Varnsdorf – Hr. Králové 3:3 (kon.)
Pardubice – Jablonec 1:4 (kon.) | Plzeň – Znojmo 3:2 (kon.) | Táborsko – Slavia 1:2 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
2:1 (1:1)
1.FC Slovácko
Pondělí 05.05.2014, 15:00 • Jirásková ulice, Jihlava • Juniorská liga

Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek pondělního dne. (16:49:28)

Jihlava dokázala ve druhém poločase rozhodnout o svém vítězství, když se přesně trefil v 53. minutě Duba, který se stal střelcem vítězné branky. Za Slovácko mohl v poslední minutě vyrovnat z pokutového kopu Sadílek, ale Soukup dokázal míč vyrazit. Jihlava tedy vítězí nad Slováckem 2:1.

90
    Hosté se po rohovém kopu k ohrožení branky nedostali.

90
    K exekuci pokutového kopu se postavil Sadílek, který mířil k pravé tyči. Soukup však dokázal vystihnout směr střely a míč vyrazil na rohový kop.

89
    Levai zahrál v pokutovém území rukou! Slovácko bude zahrávat pokutový kop.

89
    Tentokrát se ke střele z hranice pokutového území dostal Bartoš, ale Soukup dokázal míč vyrazit do bezpečí.

88
    Z dobrých dvaceti metrů se ke střele dostal Sadílek, ale jeho tvrdá střela skončila těsně vedle pravé tyče.

86
    Slovácko se snaží vyrovnat, ale velmi ho brzdí časté nepřesnosti na útočné polovině.

84
    Po rohovém kopu se dostal ke střele zpoza pokutového území Tlustý, ale jeho pokus hostující obrana zablokovala.

83
    Jihlava má utkání pod kontrolou, když kombinuje na útočné polovině a snaží se přidat branku.

81
    Salcin se dopustil útočného faulu, za který vidí žlutou kartu.

80
    Střídání v týmu 1. FC Slovácko: ze hřiště odchází Janečka, přichází Bartoš.

80
    Sadílek poslal do vápna dobrý centr, ale k tomu se dostal jako první Soukup, který uklidnil hru.

79
    Slovácko bude zahrávat rohový kop.

78
    Po centru Duby z pravé straně se k míči před brankou dostal Kelbner, jenž ale zakončit nemohl, protože mu byl odpískán ofsajd.