Bayern – Stuttgart 1:0 (kon.) | Schalke – Norimberk 4:1 (kon.) | Leverkusen – W. Brémy 2:1 (kon.)
Hannover – Freiburg 3:2 (kon.) | Wolfsburg – Mönchengladbach 3:1 (kon.) | Hoffenheim – Braunschweig 3:1 (kon.)
Mohuč – Hamburg 3:2 (kon.) | Augsburg – Frankfurt 2:1 (kon.) | Hertha – Dortmund 0:4 (kon.)
FC Augsburg
2:1 (1:1)
Eintracht Frankfurt
Sobota 10.05.2014, 15:30 • SGL Arena, Augsburg • Německá Bundesliga

To je z dnešního on-line přenosu vše, přeji příjemné odpoledne. (17:22:51)

Bundesligová sezóna 2013/2014 končí. Známe vítěze, i poražené a již nyní se těšíme na tu novou, na sezónu 2014/2015, kterou vám opět na Onlajny.com budeme zprostředkovávat v podrobných on-line přenosech!

JE KONEC! Závěrečné vteřiny provázel potlesk zaplněných tribun ve stoje, diváci tak děkovali svému týmu za výtečnou ligovou sezónu, která tímto končí. I pro hostující Frankfurt, který tak ani dnes nepřerušil nepříznivou sérii porážek, ale to zase tolik "bolet" nemusí. Eintracht měl již záchranu v nejvyšší soutěži zajištěnou, takže ani závěr zápasu se nenesl v duchu zběsilého útočení hostů.

90+1
    První minuta nastaveného času a také poslední minuta, kterou rozhodčí nastaví. Ligová sezóna 2013/2014 se tak chýlí ke svému konci, zbývají poslední vteřiny.

90
    Poslední minuta tohoto zápasu, resp. jeho základní hrací doby. Hosté mají míč, na polovině Augsburgu fauluje domácí Bracker.

89
    Hahn spěchá z pravé strany před branku Frankfurtu, ale ztroskotal na bránícím Djakpovi.

88
    Volný kop pro Augsburg, domácí rozehrají na polovině soupeře. Míč však směřuje až k jejich brance, domácí sází na jistotu.

87
    Joselu má míč a spěchá k pokutovému území soupeře, nakonec se do zakončení dostává Alex Meier, který pálí po centru z pravé strany z voleje, ale netrefuje branku.

85
    Poslední pětiminutovka, hosté musí vsadit na útočnou "kartu", jinak z dnešního utkání odejdou s prázdnou.

83
    Rohový kop rozehrají domácí z levé strany, Tobias Werner volí tentokrát variantu "na krátko", ale to domácím příliš nevyšlo.

80
    Augsburg právě vstřelil branku!
    A domácí ANDRÉ HAHN se přece jenom dočkal gólu, který si za svou aktivitu rozhodně zaslouží. Po centru Ostrzoleka z levé strany hlavičkuje již tentokrát přesně, Kevin Trapp ne míč nedosáhl a domácí vedou!

80
    Poslední desetiminutovka dnešního utkání, hraje se stále nerozhodně 1:1, druhý poločas tolik dobrého fotbalu nenabídl, jako ten první.

89
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Stefan Aigner, přichází Stefano Celozzi.

78
    Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Kevin Vogt, přichází Dong-Won Ji.

77
    Constant Djakpa rozehraje z levé strany. Míč již letí do vápna, kde na bližší tyči odvrací první bránící hráč soupeře.

76
    Stephan Schröck zrychlil rozehrávku hostů, naráží si se Joselu, proniká do vápna, kde padá, ale není to pokutový kop, "pouze" rohový kop.

74
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Martin Lanig, přichází Alexander Meier.