Česko – Rakousko 0:1 (kon.)
Česko
0:1 (0:1)
Rakousko
Úterý 03.06.2014, 17:00 • Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty seniora, Uherské Hradiště • Reprezentace U21

V přípravném zápase Češi podlehli druhému celku čtvrté kvalifikační skupiny 0:1. O jedinou branku zápasu se postaral již v prvním poločase Vastič. Druhá půle byla poznamenána několika střídáními, což ovlivnilo také průběh hry, který již neměl takový spád jako v první půli. Po hodině hry napřáhl Stöger a orazítkoval tyč. Český tým měl několik slibných šancí, ale nedokázal se prosadit v pokutovém území. (19:06:06)

90+2
    Hybš nastřelil jen rakouskou zeď, odražený balon znovu doputoval k němu, jeho následný centr odvrátil jeden z hostujících hráčů.

90+2
    Bude mít k tomu příležitost v podobě volného přímého kopu po faulu na Housku.

90+2
    České mužstvo je na konci zápasu na polovině Rakouska a snaží se vyrovnat.

90
    Slovenský rozhodčí Kružliak bude nastavovat tři minuty nad rámec devadesáti minut.

89
    Hybš nacentroval do vápna, kde obrana Rakouska nezaváhala a balon odvrátila k českému hráči. Matěj Hybš znovu odcentroval do malého vápna, ani jeho druhý pokus neznamenal nebezpečí pro branku soupeře.

88
    Před vápnem přihrál Skalák svému spoluhráči Zmrhalovi, ten se s balonem nepáral a vystřelil, rána byla tečována na rohový kop.

87
    Rakousko vystřídalo. Kapitána Petera Tschernegga vyměnil Florian Sittsam.

87
    Vysoký centr si ze vzduchu stáhl gólman Radlinger.

86
    Českým tým se ze standardní situace neprosadil, balon však zůstal na jejich kopačkách a vytěžil z toho brankovou příležitost, z malého vápna neprostřelil Brabec brankáře Radlingera.

85
    Přikrylovi se centr nepodařil, odražený balon se dostal k Michalu Trávníkovi, který pěknou střelou protáhl Radlingera.

84
    Češi budou zahrávat po hře na zemi standardní situaci.

Dnešní utkání sleduje 1135 diváků.

82
    Vladimír Coufal viděl žlutou kartu.

80
    Matěj Hybš přihrál z brankové čáry přesně na nohu Houskovi, který se snažil balon uklidit k bližší tyči, dobrým zákrokem se prezentoval Radlinger, jenž balon vyrazil.

79
    Nutz nacentroval balon na přední tyč, kde si situaci pohlídal hlavičkující Přikryl, který balon odvrátil do bezpečí.

79
    Stöger kopal přímý volný kop z dobré pozice, střela však byla tečována jedním z hráčů stojícího ve zdi na rohový kop.