Olomouc – Košice 4:1 (kon.) | Domažlice – Plzeň 1:8 (kon.) | Mladá Boleslav – Vyšehrad 2:2 (kon.)
B. Bystrica – Frýdek-Místek 2:1 (kon.) | Žilina – Šaľa 3:1 (kon.) | Myjava – Zlaté Moravce 2:0 (kon.)
Lipt. Hrádok – Ružomberok 0:9 (kon.) | Litovel – Olomouc 1:4 (kon.)
MŠK Žilina
3:1 (1:0)
FK Slovan Duslo Šaľa
sk Sobota 21.06.2014, 11:00Přípravný zápas

Vážení športoví priatelia, skončil sa tretí prípravný zápas futbalistov MŠK Žilina pred novou sezónou. V ňom žlto-zelení zdolali Šaľu 3:1. Ďakujeme za pozornosť a želáme príjemný zvyšok soboty so stránkou Onlajny.eu. (12:47:23)

90

81
    Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Guba, prichádza Kopičár.

80
    Žilina dala gól!
    LUKÁŠ ČMELÍK je dnes pri streleckej chuti, elegantne totiž preloboval brankára hostí Kolmokova a dáva tak už svoj druhý gól v zápase.

77
    Podľa aktuálnych správ z tábora Žiliny v skúške už nepokračuje dvojica hráčov. Holanďan Sidney Schmeltz a ani Chorvát Miro Kovačić v zápase proti Trenčínu nepresvedčili vedenie MŠK.

75
    Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Škriniar, prichádza Kuric.

73
    Šaľa dala gól!
    ONDREJ ČURGALI dnes hýri aktivitou. Jeho tečovaná strela z hranice šestnástky napokon končí pod brvnom bránky nešťastného brankára Žiliny Patrika Le Gianga.

70
    Fantastický center Lukáša Čmelíka pristál na hlave ĽUBOMÍRA GORELĆÍKA, ktorý prekonáva bezmocného Kolmokova v bránke hostí.

65
    Kačer vysunul Čmelíka, ten v čistej gólovej pozícii netrafil bránu Šale.

62
    Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Paur, prichádza Klec.

62
    Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Konečný, prichádza Gorelčík.

60
    Bojan Letić opäť výborne zahral rohový kop, loptu doslova posadil na hlavu Milanovi Škriniarovi, no ten ju poslal približne 2 metre od bránky Dusla Šaľa.

58
    Rýchla akcia domácich, Čmelík nabil Paurovi, no ten v dobrej pozícii vystrelil len slabo, takže Kolmokov nemal výrazné problémy.

55
    Ondrej Čurgali opäť v čistej šanci, tentoraz však zblízka prestrelil bránku Žiliny. Nuž, toto sú šance, ktoré sa musia využívať.

52
    Po dlhom čase aj akcia hostí, center z pravej strany zakončil Čurgali, ale Le Giang bez problémov chytil.

50
    V čistej šanci sa ocitol sám pred brankárom Konečný, ten jeho obstrelovačku prečítal a následné dve dorážky Čmelíka tiež neskončili gólom.

46
    Začal sa druhý polčas.

Po prvom polčase vedie v prípravnom zápase Žilina nad Šaľou 1:0, jediný gól domácich zaznamenal po rohovom kope v 30.minúte útočník Žiliny Lukáš Čmelík. Druhý polčas sa začne približne o 12:00.

45
    Prvý polčas sa skončil.

45
    Kolmica Káčera na Čmelíka, ten v čistej šanci streľal, no brankár hostí loptu vyrazil. Z následného rohu vyhlavičkoval loptu z prádnej brány po Paurovej hlavičke obranca Šale.