Sa, Voráčová – Mergea, Svitolinová 0:2 (kon.) | Kúreší, Duševinová – B. Bryan, Peschkeová 2:0 (kon.)
Bopanna, Hlaváčková – Elgin, Rodionovová 1:2 (kon.)

5 4

Středa 02.07.2014, 19:48Wimbledon - smíšená čtyřhra - Wimbledon (tráva)

To je ode mě z tohoto Wimbledonského zápasu pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera, například sledováním některého dalšího textového online přenosu na našem portálu Onlajny.com. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen tenisového) Onlajnu, na počtenou! (21:13:56)

Nevynucené chyby: 3-5

Před zápasem každý více favorizoval dvojici Květa Peschkeová, Bob Bryan, ale vše na kurtu bylo zcela jinak. Od prvních gemů převládal na kurtu Kúreší, naopak Květa Peschkeová moc často kazila returny a mezihru. Ve druhém setu hned na začátku dokázal Bryan s Peschkeovou své soupeře brejknout, ale v následujícím gemu tuto dvojici Kúreší s Duševinovou rebrejkli došli si v klidu pro vítězství. V druhém setu se Kúrešímu na podání dařilo ještě lépe, než v setu prvním. Za 75 minut dokázal Kúreší s Duševinovou vyhrát nad B. Bryanem a Květou Peschkeovou 2:0 na sety (7:5 a 6:4). V dalším kole narazí Ajsám Kúreší s Verou Duševinovou na lepší z dvojice Mergea, Svitolinová – Skupski, Broadyová.

Konec zápasu

6:4
    Dnešní zápas ukončuje Kúreší esem. Peschkeová se po míčku pouze ohlédla.

40-30
    Eso Kúrešího, který má k dispozici gembol a mečbol.

30-30
    Nádherné výměny na síti předvedli všichni aktéři dnešního utkání. Vítězný úder předvedla nakonec Duševinová, která přelobovala Peschkeovou.

15-30
    Peschkeová byla na sítí dostatečně zkoncentrována a poslala míček přesně pod nohy Duševinové.

15-15
    Kúreší si pomáhá esem.

0-15
    Bryan si křikl na Peschkeovou o smeč, ta mu šla stranou a odbře udělala, Bob předvedl vítěznou smeč.

5:4
    Konec přestávky, podávat na vítězství bude Ajsám Kúreší.

5:4
    Následuje přestávka a výměna stran.

5:4
    Těsný aut Duševinové na returnu. Bryan s Peschkeovou získávají gem.

30-40
    Peschkeová chtěla jen lehce líznout míček u sítě, ale to se jí nepovedlo.

15-40
    Kúrešího úder od základní čáry končí daleko za zády Bryana.

15-30
    Peschkeová si nechala dopadnout míček těsně před čáru, aby nakonec poslala kraťas na druhou stranu kurtu.

15-15
    Přestřelka Duševinové s Peschkeovou na síti vyznělo lépe pro Peschkeovou.

15-0
    Kúreší se trefil velmi přesně úderem po lajně.

5:3
    Peschkeové return končí již po několikáté v dnešním zápase v síti. Potvrzení brejku od Duševinové s Kúreším.