Sa, Voráčová – Mergea, Svitolinová 0:2 (kon.) | Kúreší, Duševinová – B. Bryan, Peschkeová 2:0 (kon.)
Bopanna, Hlaváčková – Elgin, Rodionovová 1:2 (kon.)

6 6

Středa 02.07.2014, 19:44Wimbledon - smíšená čtyřhra - Wimbledon (tráva)

Putování Renáty Voráčové mixem ve Wimbledonu končí, za 61 minut se o to postarala dvojice Mergea, Svitolinová. Hlavně ztracené vedení 4:2 z prvního setu jistě mrzí.

Statistiky zápasu:
    Esa: 0:6
    Dvojchyby: 3:2
    Vítězné míče: 3:14
    Nevynucené chyby: 4:10
    Využití brejkbolů: 2/2 : 4/8

Z mé strany je to pro dnešek již vše, děkuji Vám za pozornost a budu se těšit u dalších přenosů z letošního Wimbledonu. (20:49:15)

Konec zápasu

4:6
    Servis ven z kurtu se proměnil v eso a společně s ním tak končí také toto utkání.

0-40
    Balíček tří mečbolů pro pár Mergea, Svitolinová!

0-30
    Navíc přílétlo na druhou stranu eso.

0-15
    Při podání Mergea však pochopitelně bude úloha pro returnují pár mnohem složitější a to se nyní také potvrdilo.

4:5
    Naprosto přesný bekhend české tenistky uzavírá tento gem a po krátké pauze budeme opět svědky gemu, ve kterém pár Mergea, Svitolinová bude podávat na vítězství.

A-40
    Nejprve si Sa pohlídal return po čáře a následně skvělou práci odvedla na základní čáře Voráčová.

40-40
    Druhý servis Voráčové dopadl přesně na čáru a následně Svitolinová returnuje do pásky.

30-40
    Andre Sa se však zřejmě nepoučí, opět se nechal hravě prohodit po čáře a je tu tak již druhý mečbol zápasu.

30-30
    Navíc je tu další těsný aut z rakety Svitolinové a v tomto gemu je tak srovnáno.

15-30
    Mergea se pokusil zariskovat, ale jeho return tentokrát neměl ty správné parametry.

0-30
    Voráčová v přestřelce od základní čáry chybuje.

0-15
    Jenže vítězný míč z returnu vyslal na druhou stranu Mergea.

3:5
    Přestože měl Mergea na raketě vítězství, tak se nakonec bude dále hrát. Po snížení na 3:5 jde na servis Renáta Voráčová.