HFK Olomouc – Frýdek-Místek 0:4 (kon.) | Prešov – Nowy Sącz 1:0 (kon.) | Příbram – Pardubice 0:1 (kon.)
Meteor – Ústí n. L. 1:4 (kon.)
1. HFK Olomouc
0:4 (0:2)
FK Frýdek-Místek
Úterý 15.07.2014, 16:30 • Olšany u Prostějova • Přípravný zápas

Je tu konec zápasu, dva góly v prvním poločase, dva ve druhém, Frýdek si připisuje z tohoto přípravného zápasu jasnou výhru 4:0. Díky za pozornost a u dalších zápasů někdy příště na počtenou. (18:08:54)

89
    Ještě jedna standardka Frýdku, Ilko však poslal míč hodně vedle branky.

87
    Frýdek vyprodukoval další rychlý kontr, ale Mucha byl u míče dřív.

86
    Domácí Bernard pálil hodně mimo, i přesto, že měl velice dobrou pozici. Možná tam byla i teč.

85
    Blíží se závěr zápasu a hosté se dostali do další příležitosti, Vašerda poslal tvrdou střelu na bránu a míč šel těsně vedle.

79
    Střídající Ilko centroval před Muchovu bránu, ale byl pískán ofsajd.

77
    První větší šance Olomouce v zápase. Šuba poslal míč před bránu, kde byl Krumpolc a trefil spojnici tyčky a břevna. Gólů se ale domácí nedočkali.

75
    Zhruba patnáct minut před koncem zápasu zahrával jeden z hostujících hráčů standardku a míč letěl těsně nad bránu. Pěkná střela, mnoho nechybělo.

70
    Uškovič poslal míč na Soukupu, ale ten byl i podruhé v řadě nalezen v ofsajdu. Byla to znovu solidní střela, Mucha si zachytal, byť vlastně nemusel.

68
    Soukupova střela z ofsajdu nemohla platit. Už to vypadalo, že to bude pátá branka, ale nakonec je radost hostů předčasná.

65
    V Olšanech u Prostějova je pořádně zataženo, možná z toho bude nějaká větší přeháňka. Doufejme, že bude do konce zápasu vše v pořádku.

62
    Pěkná akce Frýdku, Ilko našel po rohu Uškoviče, který nebezpečně hlavičkoval a Mucha opět zachránil svůj tým.

60
    Hykel se snažil prodrat do vápna, ale olomoucká obrana si na něj dala pozor.

59
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Soukup poslal z rohu míč na DUŠANA UŠKOVIČE, který z malého vápna zamířil hlavou přesně do sítě. Frýdek je stále při chuti a evidentně nemá dost.

53
    Ďurica zahrával rohový kop, ale Lukášek ho dokázal odpravit do bezpečí.

50
    Oba týmy prostřídaly ve druhém poločase své týmy, je to logické, trenéři chtějí vyzkoušet různé alternativy.

48
    Další gól v Muchově síti hned v úvodu druhé půle. Postaral se o něj MARTIN ĎURICA, který se vymotal z chumlu hráčů před bránou a jeho rána zamířila k pravé tyči. Olomoucký gólman se natahoval marně.

46

Michal Sobecký

Branky: 25. Kovařík, 30. Gavlák, 48. Ďurica, 59. Uškovič

1. HFK Olomouc: Mucha – Hlavica, Drdal, Lysoněk, Mučka, Varaďa, Bernard, Bača, Šuba, Ušner, Ullman (70. Pezzotti).
    Náhradníci: Krumpolc, Dvořák, Buček, Grézl, Pezzotti, Lukášek, Arbeit.

FK Frýdek-Místek: Mihálek – Cigánek, Hykel, Literák, Gavlák, Kovařík, Pánek, Prisuk, Ďuriška, Coufal, Švrček.
    Náhradníci: Prepsl – Matůš, Ďurica, Ilko, Soukup, Vašerda, Uškovič.