Nacional – Moreirense 0:1 (kon.) | Rio Ave – Setúbal 2:0 (kon.) | Penafiel – Belenenses 1:3 (kon.)
Braga – Boavista 2:0 (kon.) | Benfica – FC Ferreira 2:0 (kon.)
FC Penafiel
1:3 (1:1)
CF OS Belenenses
Neděle 17.08.2014, 18:00 • Estádio Municipal 25 de Abril, Penafiel • Portugalská Primeira Liga

Belenenses vítězí na půdě nováčka z Penafielu 1:3 a připisuje si tak první body v novém ročníku portugalské nejvyšší soutěže. Hosty poslal již v 6. minutě do vedení Sturgeon, za domácí však ještě v první půli srovnal z penalty João Martins. Druhá půle ale patřila Belenenses. V 51. minutě tak hostům vrátil vedení Deyverson a v nastaveném čase pečetil konečné skóre Miguel Rosa. (19:57:51)

90+5

90+5
    Žlutou kartu dostává Miguel Rosa (CF OS Belenenses).

90+4
    Belenenses právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! Domácí už zcela rezignovali na obranu a MIGUEL ROSA zakončil bleskový kontr Belenenses gólem na 1:3.

90+4
    Střídání v týmu CF OS Belenenses: ze hřiště odchází Deyverson, přichází Tiago Silva.

90+1
    Rozhodčí Ferreira nastaví ještě pět minut!

90+1
    Už tu máme nastavení. Pro domácí čas ubíhá velmi rychle.

90
    Žlutou kartu dostává Coelho (FC Penafiel).

89
    Další šance! Guedes s míčem proběhl až do hostující šestnáctky, jeho ránu však vyrazil Jones.

88
    Pro domácí velká škoda! Rabiola hrudí sklepl míč k volnému Guedesovi, který v gólové šanci míjí hostující bránu.

86
    Novic na hřišti, Fredy, se hned dostal do dobré příležitosti. Nebýt zákroku Coelha, mohli domácí prohrávat už o dva góly.

84
    Střídání v týmu CF OS Belenenses: ze hřiště odchází Abel Camará, přichází Fredy.

84
    Žlutou kartu dostává Meira (CF OS Belenenses).

83
    Hosté zahrávali rohový kop, ale nic se z toho neurodilo. Dopředu může Penafiel.

79
    Domácí příznivci začínají být netrpěliví a z ochozů se ozývá nesmělý pískot.

78
    Hráči Penafielu se snaží, ale až do šestnáctky se s míčem nedokáží dostat.

76
    Domácí už hrají na dva klasické hrotové útočníky. Kouč Ricardo Chéu ví, že jeho svěřenci již musejí riskovat.

75
    Domácí mají míč, zatím však kombinují spíše na vlastní polovině.

72
    Domácí mají na vyrovnání zhruba dvacet minut. Pokud chtějí opravdu pomýšlet na body, musejí v závěru přidat.