Šumperk – Lipt. Mikuláš 0:0 (zruš.) | Poprad – Banská Bystrica 4:3 (kon.) | K. Vary – Vladivostok 2:3 (kon.)
HK Poprad
4:3 (0:1, 2:2, 2:0)
HC´ 05 Banská Bystrica
sk Pondělí 18.08.2014, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Přípravné zápasy

V poslednej časti hry sa Popradčanom podarilo vyrovnať a dokonca aj otočiť tento zápas. Najprv v 41. minúte vyrovnal Matis, ktorý následne v 50. minúte aj stanovil víťazstvo svojho tímu.

Ja sa s vami z Popradu už lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný večer.

Nezabudnite, že vám z popradského zimného štadióna prinesieme aj to podstatné o dva dni, keď uvidíme exhibičný zápas medzi bývalými hviezdami St. Louis Blues, ktorí odohrajú zápas proti našim, zvaným Slovak Stars.
    Dovidenia nabudúce. (19:07:54)

60:00

59:59
    Nick Larson to ešte skúšal nahodeným pukom od modrej čiary, no Sidor spoľahlivo puk zachytil.

59:35
    Handlovský hľadal na modrej Maciasa, no tomu puk vypichol Sýkora.

59:24
    Brankár Wiikman odchádza z brány!

59:23
    Oddychový čas Banská Bystrica!

59:23
    Popradskí hokejisti si vo svojej rozohrávke nerozumeli a dopustili sa tak zakázaného uvoľnenia.

58:23
    Samuel Takáč si pripravil puk medzi kruhmi a vystrelil, no jeho zakončenie dokázal brankár Wiikman šikovne vyraziť.

58:00
    Dve minúty do konca tretej tretiny!

57:28
    Paukovček teraz ideálne našiel Sýkoru pri pravej tyčke, no ten z prvej trafil len Wiikmana!

56:49
    Hudec hľadal naslepo Mráza v útočnom pásme, no napokon mu neposlal presnú prihrávku.

55:45
    Hostia v plnom počte.

55:29
    Lukáš Handlovský vyslal z pravého kruhu len jemnú strelu na Sidora, ktorú popradský brankár bezpečne zlikvidoval svojou hokejkou.

54:56
    Fabian našiel v medzikruží Takáča, ktorý švihom strieľal, no jeho zakončenie dokázal brankár Wiikman vyraziť do rohu klziska.

54:23
    Makovský sa snažil krížne prihrať Sýkorovi v útočnom pásme, no prihrávka mu veľmi nevyšla, keďže ju zastavili bystrickí hráči, ktorí následne puk vyhodili.

53:45
    Petr Kafka si teraz neustrážil svoju hokejku a trafil ňou Šeligu, za čo dostáva dve minúty za nedovolenú hru s vysokou hokejkou.

53:41
    Max Nicastro teraz vyskúšal pozornosť gólmana Sidora aj zo stredného pásma, no popradský brankár s touto strelou nemal najmenšie problémy a zachytil ju do svojho náručia.

53:30
    Domáci v plnom počte.

53:08
    Hudec teraz svojou strelou dokonca odstrelil hokejku Štefanovi Fabianovi. Následne sa Popradčania oslobodili.