Jihlava – Olomouc 4:3 (kon.) | Mladá Boleslav – HC Litvínov 3:2 (kon.) | Třinec – Kladno 3:4 (0:1 po s.n.)
Č. Budějovice – Zlín 2:3 (po pr.) | Vítkovice – HC Plzeň 4:2 (kon.) | Sparta – Pardubice 2:1 (kon.)
Slavia – Kometa Brno 2:3 (kon.)
po s.n. (0:1)
HC Oceláři Třinec
3:4 (1:1, 2:2, 0:0 - 0:0)
Rytíři Kladno
Úterý 19.08.2014, 14:00 • Werk aréna • DHL Extraliga juniorů

Vítáme vás u on-line přenosu. Po včerejších úvodních duelech dnes pokračuje NOEN extraliga juniorů a v rámci druhého kola dnes na svém ledě Oceláři přivítají kladenské Rytíře. Utkání začíná ve 14:00.

Oba soupeři své první duely prohráli, Oceláři na svém ledě podlehli Plzni 1:3. Rytíři pak nestačili Vítkovicím na jejich ledě a utrpěli porážku 1:7.

HC Oceláři Třinec: Svoboda (Dudáček) – Pisarik "C", Heider, Zahradníček, Roman, Pěnčík, Chroboček, Stránský, A. Cienciala – Severa, D. Cienciala, Franek – Kofroň, Jaroš, O. Kovařčík – Bednář, M. Kovařčík, Christov – Petrák, Fejko, Pala

Rytíři Kladno: Švihálek (Stahl) – Bunda "C", Zajíc, Matula, Větrovec, Potěchin, Kehar, Špaček – Doležal, Miura, Janeček, Šilhavý, Kaprál, Slánský, Bláha, Křepelka, Kružík, Christl, Macháček, Hajný, Pliml

Rozhodčí: Šír – Tošenovjan, Adamec.

00:01

00:23
    Nepřesná přihrávka Severy vyhání domácí z útočného pásma.

00:34
    Hosté si zahrají přesilovku, na dvě minuty je vyloučen Heider za faul kolenem.

01:44
    První střelu na branku Svobody poslal Janeček, trefil ale prvního bránícího hráče a Oceláři se osvobozují.

02:34

03:00
    Hosté pokračují v aktivní hře, problém jim ale dělá přesnost nahrávek.

03:43
    Na druhé straně se ke střele dostal Franek, Švihálek dokázal jeho pokus vyrazit ramenem.

04:26
    Pokus Romana od modré jen proletěl nad brankou hostů.

04:59
    Nepřesná rozehrávka hostů, puk se dostal na hůl Ondřeje Kovařčíka, ani ten ale nedokázal poslat puk za záda Švihálka.

05:45
    Hostující obránce vypíchl puk Kofroňovi a Kladno si tak může na chvíli oddechnout.

06:27
    Další zmatky v kladenské obraně a tentokrát střela Michala Kovařčíka – mimo.

07:36
    Kladenští Rytíři trápili domácí obranu, Oceláři tak pouze vyhazují na zakázané uvolnění.

08:01
    Střela Davida Ciencialy se odrazila před kladenskou branku, tam ale nebyl na dorážku připraven nikdo z domácích.

09:08
    O puk se bojuje v obranném pásmu domácích, střela Slánského pak zamířila pouze do ochranné sítě.

11:10
    Nejprve tvrdě vypálil Petrák, po něm se ještě snažil dorážet Fejko, Švihálek se ale blýskl povedeným zákrokem.

11:46
    Gólová šance pro Michala Kovařčíka, puk ale poslal pouze do tyčky.

12:18
    Na druhé straně od modré vypálil Doležal, branku ale o hodně přestřelil a puk skončil v síti nad brankou.

14:04
    Hezkou útočnou akcí se prezentovali Oceláři, ke střele se chystal Kofroň, ale puk promáchl.

14:28
    Třinec právě vstřelil branku!
    Oceláři se dostali do přečíslení, Ondřej Kovařčík poslal puk na druhou stranu na hůl PETRA HEIDERA a domácí obránce posílá přesnou střelou svůj tým do vedení. Asistence: Ondřej Kovařčík, Adam Kofroň.

14:42
    První přesilovka také pro domácí. Jeden z kladenských hráčů poslal puk mimo hřiště a odpyká si dvě minuty za zdržování hry.

15:41
    Stejně jako včera ale mají Oceláři problém usadit se na delší dobu v útočném pásmu.

16:42

17:33
    Dobrým obranným zákrokem se blýskl Zahradníček a zastavil tak pronikajícího Křepelku.

18:39
    Zmatky před třineckou brankou, střela Bundy z mezikruží ale končí v ochranné síti.

19:13
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Hosté srovnávají těsně před koncem první třetiny. Před Svobodou zůstal nehlídaný MARTIN SLÁNSKÝ a poslal puk za záda domácího brankáře. Asistence: Walter Christl, Filip Doležal.

19:35
    Za hákování je na dvě minuty vyloučen domácí Kofroň.

20:00

20:01

21:25

22:33
    Domácí se drží útočném pásmu, zatím bez větších šancí.

23:09
    Střela Pisarika skončila v lapačce Švihálka.

24:06
    Do samostatného niku se dostal VOJTĚCH ŠILHAVÝ a prostřelil Svobodu mezi betony. Asistence:

25:26
    Oceláři brzy vyrovnávají, po zmatku se podařilo VÍTU CHRISTOVOVI prostřelit bránu. Asistence:Pisarik

26:22
    Bylo nařízeno trestné střílení, ke kterému se rozjel PETR KŘEPELKA. Svoboda sice dokázal zasáhnout, puk ale proletěl nad jeho betonem.

26:35
    Závar před hostující branou, gólman ale včas zakročil.

27:01
    Přesilová hra pro domácí, Janeček Petr vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

27:44
    Ocelářům se přesilovka zatím vůbec nedaří.

29:01
    Hosté v plném počtu, ale ne na dlouho. Křepelka si odpyká dvě minuty za hákování.

29:57
    O dorážku se snažil Pěnčík, branku jen o pár centimetrů minul.

30:21
    Z domácího celku na dvě minuty vyloučen Michal Kovařčík za držení protihráče.

31:10
    Cienciala se dostal přes kladenskou obranu a mířil si to na bránu, zakončit se mu ale nepodařilo.

31:29
    V dobré příležitosti Franek, puk ale od tyče zamířil do ochranné sítě.

31:30

32:14
    Hra se pohybuje v obranném pásmu domácích, prudká rána Křepelky od modré, která byla zastavena, poté další, puk pouze přeletěl horní tyč.

32:21

33:28
    Střela Davida Ciencialy skončila v lapačce Švihálka.

33:45
    Zpoza branky vybruslil Michal Kovařčík, jeho pokus ale hostující brankář vytěsnil ramenem.

33:56
    Oceláři přidávají na aktivitě, mají ale problém s přesným zakončením.

34:30
    Velká šance pro hostující celek, kotouč minul bránu jen o kousek.

34:41
    Za podražení si dvě minuty odpyká Bláha.

34:53
    A domácí nabídnutou šanci rychle využívají. Po přihrávce Ondřeje Kovařčíka se přesnou střelou z pravého kruhu prezentoval TADEÁŠ JAROŠ. Asistence: Ondřej Kovařčík, Adam Kofroň.

36:35
    Hra se přesouvá od jednoho pásma do druhého.

37:01
    Za nedovolené bránění byli současně vyloučeni – domácí Pěnčík a hostující Křepelka.

37:24
    Jaroš útočí zprava na bránu, puk končí mezi gólmanovými betony, snaží se ještě dorážet, to se mu už ale nedaří a kotouč končí za brankovištěm.

39:01
    Oba týmy v plném počtu.

40:00

40:01

40:18
    Heider si odpyká dvě minuty za podražení.

40:56
    Do odkryté branky mohl střílet Janeček, střela mu ale úplně nesedla a Svoboda se stihl včas přemístit.

42:18

42:50
    Kehar si rychle získal v překvapivém momentu puk , jeho střela však nebyla přesná.

43:58
    Zmatky před Svobodou, ale domácí obrana dokázala včas odpálit puk do bezpečí.

44:47
    Střelu Davida Ciencialy vyráží Švihálek betony mimo.

45:34
    Dvě obrovské šance na každé straně. Kofroň přestřeluje prázdnou branku a na druhé straně sám před Svobodou nedokázal vstřelit branku Janeček.

46:27
    Doležal si odpyká dvě minuty za podražení.

46:51
    Bednář se snažil prostřelit chumel u brány, puk se ale zastavil o brusli.

47:05
    Hosté získali puk a šetří cenné vteřinky oslabení ve svém útočném pásmu.

48:28

48:55
    Velká šance pro hostující, střela jednoho z hráčů byla hodně blízko od ramene gólmana.

48:59
    Vyloučení na straně domácích, Zahradníček si odsedí dvě minuty za faul kolenem.

50:05
    Přesilovka hostů vypadá mnohem lépe, Svoboda si na nedostatek práce rozhodně nemůže stěžovat.

50:59

52:55
    Hostující hráč přejel přes celé hřiště a hledal vhodnou nahrávku za brankovištěm, od modré pak po přihrávce pálili, avšak neúspěšně.

53:14
    Kladno mnohem aktivnější a Oceláři se jen brání.

54:59
    Kladno opět v útoku, jejich akci přerušil na chvíli jeden z třineckých.

55:42
    S přehnaným důrazem atakoval Doležal domácího brankáře a odpyká si dvě minuty za seknutí.

56:10
    A nepředvedl se ani další z kladenských hráčů, Bunda, který v obranném pásmu zalehl puku a odpyká si dvě minuty za zdržování hry.

56:35
    Po dlouhém kombinování před bránou hostujících se domácí pokoušeli střílet, střela ale postrádala přesnost.

57:17
    Další střela tentokrát Zahradníčka, odrazila se ale pouze od brusle gólmana.

57:49
    Hosté ve čtyřech. Domácí se v dvojnásobné přesile moc nepředvedli.

58:10

59:00
    Třinec se snaží změnit skóre na světelné tabuli, nedaří se jim ale přihrávky, zřejmě uvidíme prodloužení.

59:00
    Rozhodčí signalizoval hru Kladna v šesti, po poradě s hlavním se ale nevylučuje.

60:00

60:01

60:35
    Oba týmy si střídavě berou kotouč, zatím ale nedošlo k žádné střele.

61:50
    Zahradníček chyboval v rozehrávce, naštěstí pro něj se ale k puku dostal dřív jeho spoluhráč.

63:17
    Po objetí branky vypálil z mezikruží Kofroň přímo do náruče Švihálka.