Jihlava – Olomouc 4:3 (kon.) | Mladá Boleslav – HC Litvínov 3:2 (kon.) | Třinec – Kladno 3:4 (0:1 po s.n.)
Č. Budějovice – Zlín 2:3 (po pr.) | Vítkovice – HC Plzeň 4:2 (kon.) | Sparta – Pardubice 2:1 (kon.)

56:10
    A nepředvedl se ani další z kladenských hráčů, Bunda, který v obranném pásmu zalehl puku a odpyká si dvě minuty za zdržování hry.

55:42
    S přehnaným důrazem atakoval Doležal domácího brankáře a odpyká si dvě minuty za seknutí.

48:59
    Vyloučení na straně domácích, Zahradníček si odsedí dvě minuty za faul kolenem.

46:27
    Doležal si odpyká dvě minuty za podražení.

40:18
    Heider si odpyká dvě minuty za podražení.

37:01
    Za nedovolené bránění byli současně vyloučeni – domácí Pěnčík a hostující Křepelka.

34:41
    Za podražení si dvě minuty odpyká Bláha.

30:21
    Z domácího celku na dvě minuty vyloučen Michal Kovařčík za držení protihráče.

29:01
    Hosté v plném počtu, ale ne na dlouho. Křepelka si odpyká dvě minuty za hákování.

27:01
    Přesilová hra pro domácí, Janeček Petr vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

19:35
    Za hákování je na dvě minuty vyloučen domácí Kofroň.

14:42
    První přesilovka také pro domácí. Jeden z kladenských hráčů poslal puk mimo hřiště a odpyká si dvě minuty za zdržování hry.

00:34
    Hosté si zahrají přesilovku, na dvě minuty je vyloučen Heider za faul kolenem.

Kamila Schmiedová

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 15. Heider (O. Kovařčík, Kofroň), 26. Christov (Pisarik), 35. Jaroš (Kovařčík, Kofroň) – 20. Slánský (Christl, Doležal), 25. Šilhavý, 27. Křepelka (TS), rozh. náj. Miura

HC Oceláři Třinec: Svoboda (Dudáček) – Pisarik "C", Heider, Zahradníček, Roman, Pěnčík, Chroboček, Stránský, A. Cienciala – Severa, D. Cienciala, Franek – Kofroň, Jaroš, O. Kovařčík – Bednář, M. Kovařčík, Christov – Petrák, Fejko, Pala
    Rytíři Kladno: Švihálek (Stahl) – Bunda "C", Zajíc, Matula, Větrovec, Potěchin, Kehar, Špaček – Doležal, Miura, Janeček, Šilhavý, Kaprál, Slánský, Bláha, Křepelka, Kružík, Christl, Macháček, Hajný, Pliml

Rozhodčí: Šír – Tošenovjan, Adamec