Jihlava – Olomouc 4:3 (kon.) | Mladá Boleslav – HC Litvínov 3:2 (kon.) | Třinec – Kladno 3:4 (0:1 po s.n.)
Č. Budějovice – Zlín 2:3 (po pr.) | Vítkovice – HC Plzeň 4:2 (kon.) | Sparta – Pardubice 2:1 (kon.)
Slavia – Kometa Brno 2:3 (kon.)
BK Mladá Boleslav
3:2 (0:2, 1:0, 2:0)
HC Litvínov
Úterý 19.08.2014, 13:00 • ŠKOENERGO Aréna • DHL Extraliga juniorů

54:53
    Nedovoleným zákrokem ale šanci Litvínovských hasil Ondřej Šťáva (MBL), jenž už sedí na trestné lavici.

40:32
    Za vysokou hůl byl vyloučen kapitán Bernad (MBL) na 2+2 minuty. Dlouhé oslabení hned na začátku třetiny pro Boleslavské a uvidíme, jak si s tím poradí.

35:01
    Ivan Ďurač (MBL) byl vyloučen na dvě minuty za faul kolenem. Příležitost pro Litvínov převzít opět otěže zápasu.

30:14
    Za sekání nyní putuje na trestnou Baránek (LIM). Minutu a třináct sekund budou Boleslavští hrát dvojnásobnou přesilovku.

29:27
    Branka domácích je mimo svou konstrukci a za nedovolené bránění byl vyloučen Čapek (LIM). Další příležitost pro domácí, aby vyrovnali.

24:07
    Hosté jsou do tří, vyloučen za krosček byl vyloučen Moravec (LIM).

21:41
    Domácí nebezpečně kombinovali přes Spěšným a Chemici jsou do čtyř, vyloučen byl Čapek (LIM) na 2+2 minuty za vysokou hůl. Velká příležitost pro domácí!

18:43
    Na ledě zůstal ležet hostující Šesták. Vyloučen byl domácí Šimon Červinský (MBL) za vysokou hůl. Příležitost pro hosty navýšit své vedení.

15:08
    Střelec litvínovské branky Řehoř (LIM) byl vyloučen na dvě minuty za sekání, přesilovou hru tak nyní hraní domácí, kteří jsou v plném počtu.

13:28
    Za nedovolené bránění byl potrestán mladoboleslavský Patrik Podsedníček (MBL).

13:03
    Boleslavští hráli v šesti. Byli tak potrestáni dvouminutovým trestem, který již odpykává Denis Pätoprsty (MBL).

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 26. Volf (Kotala, Kurka), 49. Brzák (Podsedníček, Borovec), 52. Kotala (Bernad, Žalud) – 6. Stříbrný (Štěpka), 15. Řehoř (Válek, Baránek)

BK Mladá Boleslav: Růžicka (Pechek) – Čermák, Mašek, Hes, Kurka, Žalud, Bernad, Šťáva, Červinský, Průšek, Kotala, Pätoprsty, Podsedníček, Brzák, Borovec, Pořízek, Volf, Ďurač, Klečka, Sonnek, Motloch
    HC Litvínov: Spěšný (Sroka) – Jonák, Moravec, Baránek, Šesták, Cvrk, Sklenička, Vostárek, Šefl, Řehoř, Čapek, Weitz, Stříbrný, Ujfaluši, Sýkora, Šimeček, Válek, Štěpka

Rozhodčí: M. Škrobák – Komárek, Ondráček