Nitra – Székesfehérvár 1:4 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 1:3 (kon.) | Plzeň – Litvínov 2:3 (0:1 po s.n.)
Třebíč – Motor ČB 1:3 (kon.) | Jihlava – Havlíčkův Brod 4:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Znojmo 2:0 (kon.)
Piešťany – SHK Hodonín 6:1 (kon.) | Prostějov – Šumperk 4:2 (kon.) | Litoměřice – Benátky n/J 3:0 (kon.)
Havířov – Žilina 3:1 (kon.) | Břeclav – Senica 5:3 (kon.) | Přerov – Opava 8:1 (kon.)
Kolín – Vrchlabí 5:3 (kon.) | Klášterec nO – Děčín 5:4 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
HC Benátky nad Jizerou
Úterý 19.08.2014, 18:00 • Kalich Arena • Přípravné zápasy

Litoměřice tak slaví své čtvrté vítězství v řadě, i když toto utkání skočilo dvou třetinách. (19:59:21)

Utkání náhle skončilo po druhé třetině. Důvodem jsou technické potíže, respektive nezpůsobilost ledové plochy.

60:00

40:01

40:00

39:38

39:23
    Mikyska vyslal nenápadnou střelu z vrcholu kruhů, tak ovšem nadělala Lukášovi obrovské problémy.

39:08

37:38
    Hra se nám opět srovná. Dvě minuty za podražení dostává Jakub Šulc.

37:08
    Vyloučení hostů. Dvě minuty za hákování dostává Petr Ulrych.

36:05
    Litoměřicím se nedaří potřebná rozehrávka.

34:59
    Domácí se usadili v útočném pásmu.

34:05

32:54
    Domácí hrají se čtyřmi hráči v poli.

32:05
    Domácí jdou do tří. Dvě minuty za krosček dostává Jakub Šulc.

32:05
    Po skrumáži před brankou se kotouči dostal Špaček, jenže byl faulován a tak nemohl plnohodnotně zakončit.

30:54
    Vyloučení domácích. Dvě minuty za sekání dostává Radek Míka.

30:10
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Stadion využívá přesilovou hru. Vítězslav Bílek nahodil z levé strany kotouč na Vaněčka, který jej vyrazil a DOMINIK BÍLEK propasíroval kotouč mezi Vaněčkovou rukou a tělem. Asistence: Vítězslav Bílek, Jaroslav Kalla.

A znovu Krstev, tentokrát pálí nad.

Miroslav Kejmar

Branky a nahrávky: 13. Chlapík (Kalla), 22. Kalla (Rys, Bílek), 31. Bílek (Bílek, Kalla)

HC Stadion Litoměřice: Lukáš (Michajlov) – Krstev, Bílek D., Málek, Míka, Špelda, Šulc, Koláš, Šikner – Rys, Kalla, Bílek V. – Dvořáček, Antončík, Ondráček – Brandejský, Zdeněk, Doležal – Chlapík, Soumelidis, Novák.
    HC Benátky nad Jizerou: Vaněček (Stejskal) – Ulrych, Niko, Pabiška, Kajínek, Beránek, Pokorný, Jandejsek – Špaček, Skořepa, Krejčík – Jonák, Miškovský Maďar – Bittner, Mikyska, Dlouhý.

Rozhodčí: Krob, Vrzáček – Ševic, Mašek.