Ústí n/L – Mělník 6:0 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
6:0 (0:0, 2:0, 4:0)
HC Junior Mělník
Úterý 19.08.2014, 17:55 • Zlatopramen Arena, Masarykova 232, Ústí nad Labem-Bukov • Zápasy mládeže

Mladší dorost Ústí nad Labem navázal na dobrý výkon z předchozího přípravného utkání v Bílině, kde přelstil "B" tým mladších dorostenců Pirátů Chomutov, a na své konto si připisuje výhru 6:0 proti Mělníku. Junior se v zápase nezmohl téměř na nic, ze severu Čech odcestují svěřenci Vladimíra Studenta bez vstřeleného gólu. Nejproduktivnějšími hráči Ústí nad Labem byli v úterý 19. 8. 2014 se čtyřmi kanadskými body Karel Zich (3+1) a Sebastian Dörner (1+3). Čistým kontem se naopak může pyšnit ústecký gólman Ondřej Lejčík.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (20:15:36)

Statistiky utkání:

Branky a nahrávky:
     24. Štochl (Dörner, Zich), 36. Dörner, 43. Herák (Tipán, Gottfried), 43. Zich, 43. Zich (Dörner), 50. Zich (Dörner, Harkabus).
    Vyloučení: 9:9.
    Bez využití.
    V oslabení:
    1:0.
    Diváci: 200.
    Střely na branku: 51:19 (13:7, 22:7, 16:5).
    Průběh utkání: 6:0.

60:00

Dnešní utkání sleduje 200 diváků.

59:11
    Na závěr třetí části přesilovka pro domácí. Tomáš Cicvárek (MEL) si musí jít odsedět menší trest za faul kolenem.

Vyloučení celkem v zápase: 9:9.

53:52
    Opět se budou udělovat tresty na obou stranách. Potrestáni:

Jakub Štochl (UNL) – dvě minuty za vysokou hůl;
    Jakub Šípek (MEL) – dvě minuty za sekání.

Vyloučení celkem v zápase: 9:8.

Tresty se krátí, hrát se bude pět na pět.

52:40
    Oddechový čas pro domácí.

51:41

51:10
    Dnes třetí vzájemné tresty. Vyloučeni:

Pavel Vidlička (UNL) – menší trest za hrubost;
    Filip Robotka (MEL) – menší trest za hrubost (celkem TM v dnešním utkání: 6).

Vyloučení celkem v zápase: 8:7.

Pokračovat se bude ve hře čtyři proti pěti.

49:41
    Početní výhoda ve prospěch Mělníka. Marek Veselý (UNL) vyloučen na dvě minuty za hrubost.

Vyloučení celkem v zápase: 7:6.

49:08
    Ústí n/L právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je KAREL ZICH. Asistence: Jakub Štochl, Sebastian Dörner.

42:42
    Neuvěřitelné, během devětadvaceti sekund již třetí gól domácích! Autorem branky je KAREL ZICH. Asistence: Sebastian Dörner.

42:28
    Autorem branky je KAREL ZICH. Bez asistence.

42:13
    Autorem branky je JAKUB HERÁK. Asistence: Pavel Gottfried, Ondřej Chmela.

40:24

40:01

Ve druhé části se aktivnější Severočeši prosadit dokázali, když gólový účet zápasu otevřel ve čtyřiadvacáté minutě Jakub Štochl. Za necelých dvanáct minut navýšil vedení Slovanu v oslabení Sebastian Dörner, a tak po čtyřiceti minutách platí stav z pohledu domácích 2:0. Mělník má na zvrat utkání dvacet minut.

Další třetina začne přibližně v 19:27 hod.

Střely na branku ve druhé dvacetiminutovce: 22:7.

Zásahy brankářů Mělníka podrobně:
    Michal Procházka – 12;
    David Šimáček – 8.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky a nahrávky: 24. Štochl (Dörner, Zich), 36. Dörner, 43. Herák (Gottfried, Chmela), 43. Zich, 43. Zich (Dörner), 50. Zich (Štochl, Dörner)

HC Slovan Ústí nad Labem: Lejčík (Paťha) – Štochl, E. Mareš, Štěpánek ml., Stuchlý, Vidlička, Chmela – Dörner, K. Zich, Harkabus – Batryn, T. Čermák, M. Veselý – Gottfried, Herák, Tipán. Trenéři: Jan Čaloun, Jiří Sochor.
    HC Junior Mělník: Michal Procházka (31. Šimáček) – Valda, J. Kříž, Cicvárek, Cornová, Janele, Zamrazil – Mráz, Stinka, Šulc – Lenc, Šesták, Škarohlíd – Šípek, Litera, Robotka – Douša. Trenér: Vladimír Student.

Rozhodčí: Volf – Janíček, M. Fiala