Ostrava – Hr. Králové 0:0 (kon.) | Příbram – Bohemians 1905 1:1 (kon.) | Dukla Praha – Plzeň 3:2 (kon.)
Jablonec – Třinec 3:1 (kon.) | Brno – Liberec 2:0 (kon.) | Jihlava – Znojmo 2:2 (kon.)
Teplice – Mladá Boleslav 0:1 (kon.) | Táborsko – Sparta 0:4 (kon.) | Slavia – Č. Budějovice 4:1 (kon.)
FK Jablonec
3:1 (2:0)
FK Třinec
Čtvrtek 21.08.2014, 15:00 • Jablonec nad Nisou • Juniorská liga

S konstatováním, že Jablonec i po pěti zápasech zůstává v letošním ročníku Juniorské ligy stoprocentní, se s vámi loučím a u některého z dalších onlajnů na shledanou! (16:55:40)

Jablonec hlavně díky dvěma brankám v první půli poráží Třinec 3:1. Dvě branky vstřelil Vojtěch Gebert, který měl na noze i hattrick, ve velké šanci ve druhé půli ale branku minul. Jednička u třineckého týmu svítí díky Gomolovi.

90

87
    Třinec na závěrečné minutky vystřídá, do hry se místo Vovse podívá Latocha.

86
    Rozkovec z deseti metrů nastřelil jen spoluhráče Štědronského.

82
    Hosté se snaží s výsledkem ještě něco udělat, Jablonec je ale nepouští do nebezpečnějších akcí.

80
    Gebert měl na noze hattrick! V dobré pozici ale míjí třineckou bránu.

79
    Minařík musel zastavit přečíslen domácích jen za cenu faulu.

78
    Dvojité střídání Třince: Malecký a Ferenc nahradili Mjullera a Pilcha.

75
    Třinec právě vstřelil branku!
    Třinec snižuje rozdíl ve skóre na dva góly. Centr z pravé strany umístil mimo dosah brankáře TOMASZ GOMOLA.

73
    Obětavým zákrokem ale střelu likviduje Jakub Kuhn.

72
    Volný přímý kop pro hosty.

71
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Jablonec přežil sérii třineckých šancí a navyšuje na 3:0. Roskovcův centr umístil do branky JAKUB KUHN!

65
    Pátá výměna v dresu Jablonce, Přibyl nahradil Kovačeviče.

65
    A domácí gólman opět v pohotovosti! Tentokrát si Repaň poradil s nebezpečnou hlavičkou Gomoly.