TPS – Bolzano 9:0 (kon.) | JYP – Salzburg 3:2 (kon.) | Eisbären – Zlín 3:4 (3:4 po s.n.)
Hamburg – Luleå 1:4 (kon.) | Nottingham – Rauma 2:4 (kon.) | HV71 – Kloten 3:2 (kon.)

Trestných minut: 47-8 (22:05:33)

Následují ještě podrobné statistiky dnešního zápasu.

To by byl konec. Luleå je zaslouženým vítězem tohoto klání už jen díky první třetině, kterou jasně ovládla 0:4. Ode mne je to vše, pro onlajny.com, Ondřej Smejkal.

60:00

59:55
    Na posledních pár sekund zápasu vyloučen ještě Cehlarik. Tentokrát za 6 hráčů na ledě.

59:41
    Toto vyloučení bylo definitivní tečkou za zklamáním Hamburgu, nic dalšího se v tomto zápse už nestane.

58:57
    Clark půjde na dvě minuty a máme tu přesilovku 5:3, již čtvrtou v tomto zápase.

57:37
    Zřejmě díky desetiminutovému trestu se na trestnou lavici podívá nedobrovolně ještě jeden hráč.

57:37
    Hromadná bitka, započatá krosčekem Christophera Schuberta. Na trestnou jde podle všeho jen on.

55:39
    Timeout hráčů Lulei.

55:39
    Hamburčané však logicky vyvíjejí mnohem větší tlak než hosté a Larsson si připisuje jeden zákrok za druhým.

55:16
    Vhazování po pravici brankáře Larssona.

55:00
    Máme zde posledních pět minut zápasu a vypadá to na hladkou výhru Luleå Hockey.

53:08
    Hráči domácích v plném počtu.

51:08
    Za hru vysokou holí vyloučen Adam Mitchell, střelec jediné branky domácích.

51:01
    Ofsajd Fabriciuse, vhazovat se bude blíže branky Hamburgu.

49:58
    Komerční přestávka.

Ondřej Smejkal

Branky a nahrávky: 40. Mitchell (Ro, Oppenheimer) – 2. Wallmark (Zaar, Ledin), 6. Ledin (Zaar, Abbott), 13. Granstrom (Dixon), 18. Ledin (Abbott, Zaar)

Hamburg Freezers: Kotschnew (Caron)- Schubert, Westcott, Pettinger, Jakobsen, Mitchell- Festerling, Klassen, Oppenheimer, Dupuis, Kraemmer- Schmidt, Roy, Cabana, Clark, Sertich- Pohl, Flaake, Rinke.
    Luleå Hockey: Larsson (Lassinantti)- Savilahti-Nagander, Nakyva, Mannberg, Cam Abbott, Chris Abbott- Fagerudd, Sandstrom, Dixon, Granstrom, Petrell- Oskarsson, Hjelm, Wallmark, Zaar, Ledin- Kukan, Forsberg, Cehlarik, Fogstrom, Fabricius.

Rozhodčí: Nikolic (AUT), Haup (GER) – Höfer (GER), Schrader (GER)