Kladno – Zlín 6:7 (kon.) | HC Plzeň – Olomouc 7:5 (kon.) | Vítkovice – Sparta 2:3 (0:1 po s.n.)
Chomutov – Jihlava 0:0 (odl.) | Kometa Brno – Mladá Boleslav 2:4 (kon.) | Pardubice – Liberec 2:1 (2:0 po s.n.)
Třinec – Slavia 5:2 (kon.)
Rytíři Kladno
6:7 (4:4, 1:1, 1:2)
Berani Zlín
Pátek 22.08.2014, 16:00 • ČEZ stadion, Kladno - 2. plocha • DHL Extraliga juniorů

To je pro tuto chvíli vše, budeme se těšit u dalších onlajnů, na shledanou. (18:48:11)

Tento vzájemný souboj mezi Kladnem a Zlínem je u konce, lépe ho zvládli hostující hráči, kteří dokázali vstřelit o jednu branku více než jejich soupeř a odváží si z Kladna další body do tabulky nejvyšší soutěže juniorů.

60:00

52:42
    Za hákování si odpyká dvouminutový trest hostující Jan Andrýsek.

52:17
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Osm minut před koncem třetí třetiny ještě dává svému týmu naději FILIP DOLEŽAL, který snižuje na rozdíl jedné branky. Asistence: Vladimír Macháček.

44:43
    Zlín právě vstřelil branku!
    Po spolupráci Andrýska se ZBYŇKEM ŽABČÍKEM se celek Zlína dostává již do dvoubrankového náskoku, to už je slibné vedení, které by hráči mohli udržet. Asistence: Jan Andrýsek a Dominik Matula.

43:46
    Dvě minuty na trestné lavici si odsedí Martin Slánský (KLA) za napadení.

42:12
    Zlínští junioři otevírají skóre třetí třetiny. Autorem branky je DANIEL KAROLA. Asistence: Dominik Matula.

41:28
    Filip Doležal (KLA) dostává dvě minuty za napadení.

40:01

Druhá třetina byla o hodně méně střelecká než ta první, ale skóre nám zůstává stále nerozhodné. Stav po druhé třetině 5:5.

40:00

34:22
    Hosté, ale opět vyrovnávají! Autorem branky je JAN ANDRÝSEK. Asistence: Dominik Matula.

34:00
    Petr Křepelka (KLA) dostává dvě minuty za podražení.

31:35
    Vojtěch Šilhavý (KLA) dostává dvě minuty za hrubost.

28:44
    Kladno se ujímá ve druhé třetině vedení. Autorem branky je VOJTĚCH ŠILHAVÝ. Asistence: Petr Křepelka a Michail Potěchin.

21:06
    Vojtěch Šilhavý (KLA) dostává dvě minuty za držení.

20:01

Je za námi úvodní třetina, kde jsme viděli neuvěřitelných osm branek! Utkání začali lépe hosté, když se Dalajka postaral o úvodní branku, ale potom to byli Rytíři, kteří dokázali vyrovnat a následně se dostat do vedení, ale Zlínští junioři neustále dokázali být vyrovnaným soupeřem. Ke konci periody se hosté radovali z branky na 3:4 minutu a půl před koncem, ale kladenští dokázali ještě v této třetině vyrovnat, a to pět vteřin před koncem! Po první třetině je tedy stav nerozhodný 4:4.

Adam Soukup

Adam Joska

Branky a nahrávky: 5. Doležal (Macháček), 8. Kružík (Schildhabel, Křepelka), 11. F. Matula, 20. F. Matula, 29. Šilhavý (Křepelka, Potěchin), 53. Doležal (Macháček) – 4. Dalajka (D. Matula, Haničinec), 11. Hořanský (D. Matula), 12. Zbořil (Hladiš), 19. D. Matula (Hořanský, Andrýsek), 35. Andrýsek (Matula), 43. Karola (Matula), 45. Žabčík (Andrýsek, Matula)

Rytíři Kladno: Stahl (Švihálek) – Miura, Větrovec, Bláha, Zajíc, Bunda, Hajný, Christl, Janeček, Kaprál, Kružík, Křepelka, Macháček, F.Matula, Potěchin, Slánský, Šilhavý, Doležal, Kehar, Schildhabel
    Berani Zlín: Haloda (Ling) – Andrýsek, Žabčík, Karola, Haničinec, Hořanský, Dalajka, Gago, Hladiš, Hlaváč, Kobylík, Kužílek, Pavlůsek, Procházka, Stránský, Stuchlík, Velčovský, Vyoral, Zaremba, D.Matula, Zbořil