Kladno – Zlín 6:7 (kon.) | HC Plzeň – Olomouc 7:5 (kon.) | Vítkovice – Sparta 2:3 (0:1 po s.n.)
Chomutov – Jihlava 0:0 (odl.) | Kometa Brno – Mladá Boleslav 2:4 (kon.) | Pardubice – Liberec 2:1 (2:0 po s.n.)
Třinec – Slavia 5:2 (kon.)
po s.n. (2:0)
HC Dynamo Pardubice
2:1 (1:0, 0:0, 0:1)
Bílí Tygři Liberec
Pátek 22.08.2014, 18:00 • ČEZ Arena Pardubice. • DHL Extraliga juniorů

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC ČSOB Pojišťovna Pardubice.
    MARTIN KRAJŇÁK rozhoduje dnešní nájezdy a dva body zůstávají v Pardubicích. Bez asistence.

Radovan Chvojka s odrazem o tyč posílá domácí do vedení 2:0!

Martin Krajňák neuvěřitelným způsobem vymíchal Stezku a domácí vedou 1:0.

64:55
    Dominik Hrníčko se řítil sám na Vejmelku, ale ten v závěru prodloužení vyráží!

61:42
    Karel Nedbal dostává menší trest za nedovolené bránění a oslabuje svůj tým na dvě minuty.

59:11
    Pardubice se tlačí do útoku! Stezka zastavuje kotouč na brankové čáře.

57:20
    Liberečtí se řítili dva na jednoho, ale Vejmelka se roztáhl po brankové čáře a gólu zabránil!

55:27
    Pardubice se ženou za ziskem vedení! Skrumáž před brankou řeší Stezka.

51:21
    Pětiminutový trest odpyká Jan Heřmánek.

51:21
    Michal Beránek ostře pod odpískání poslal na mantinel Matěje Bažanta a po zásluze dostává pět minut + trest do konce utkání. Bažant má zřejmě vykloubené rameno.

50:03
    Vojtěch Havlas z první trefuje tyč!

49:08
    Liberec má nyní před sebou sto vteřin přesilovky pět na tři! Karel Nedbal se provinil proti pravidlům a dostává dvě minuty. Zajímavá šance pro Liberec!

48:48
    Dominik Hrníčko byl faulován před pardubickou brankou a Ondřej Bohuněk dostává dvě minuty za hrubost.

42:24
    Liberec právě vstřelil branku!
    Stejná situace i na druhé straně a je to gól! Suska našel přesnou přihrávkou rozjetého JAKUBA JEDLIČKU, který byl sám před Vejmelkou a blafákem do bekhendu nedal pardubickému brankáři šanci. Asistence: Josef Suska.

42:17
    Agilní Krajňák se řítil sám na Stezku, ale trefil ho pouze do výstroje!

40:00
    Jiří Kysela souběžně s hvizdem rozhodčího dostává dvě minuty za hákování a Liberec do poslední části vstoupí přesilovou hrou.

37:26
    Tomáš Pipek dostává dvě minuty za hákování a Liberec si zahraje přesilovku.

36:17
    Liberec hrozí i v oslabení! Dva hráči se hnali na jediného pardubického, ale překombinovali a Vejmelka kryje.

34:18
    Domácí budou hrát šestačtyřicet vteřin dvojnásobnou přesilovku! Josef Suska inkasuje dvě minuty za krosček.

33:48
    Kusý nebezpečnou přihrávkou hledal před brankou najetého Voženílka, ale ten ze vzduchu netrefil kotouč!

33:05
    Petr Arlt dostává menší trest za podražení a Pardubice si zahrají třetí přesilovku v zápase.

28:38
    Martin Krajňák hákoval svého soupeře a první přesilovku si zahraje také Liberec.

28:22
    Domácí hráči už se radovali z gólu, když kotouč přešel brankovou čáru, ale vzhledem k tomu, že rozhodčí se nepříliš dobře zorientoval ve skrumáži před brankou, je branka neuznána!

18:53
    Daniel Voženílek s Tomášem Pipkem se řítili dva na jednoho, ale přihrávka prvního jmenovaného do druhé vlny byla zblokována dojíždějícím obráncem.

15:17
    Dominik Hrníčko stál s pukem před prázdnou bránou po nádherné kombinaci spoluhráčů, ale kotouč mu v zakončení sklouzl z hole!

13:23
    Luboš Adam pálil od modré a Tomáš Pipek jeho střelu nepříjemně tečoval těsně před Stezkou.

10:48
    Martin Krajňák dostal křižnou přihrávku na pravý kruh pro vhazování, ale střela z první do odkryté branky mu nesedla!

09:09
    Další přesilová hra pro domácí. Zdeněk Král dostává menší trest za nedovolené bránění.

06:23
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Tentokráte už byl ale JAN ŠČOTKA úspěšný! Na modrou čáru dostal přesný pas od Denise Kusého a ostrým příklepem propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Denis Kusý.

05:10
    Voženílek byl v této akci faulován a Jakub Mrázek (LIB) dostává dvě minuty za sekání.