Kladno – Olomouc 5:3 (kon.) | Chomutov – Č. Budějovice 0:0 (odl.) | HC Litvínov – Jihlava 4:1 (kon.)
Vítkovice – Slavia 2:0 (kon.) | HC Plzeň – Zlín 6:4 (kon.) | Třinec – Sparta 3:4 (0:1 po s.n.)
Pardubice – Mladá Boleslav 4:3 (po pr.)
HC Litvínov
4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
HC Dukla Jihlava
Sobota 23.08.2014, 13:00 • ZS Ivana Hlinky, Litvínov • DHL Extraliga juniorů

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

Vítám Vás u 4. kola extraligy juniorů. Junioři začali hokejovou sezonu 2014/2015 velmi brzo a dnešním zápasem již sehrají svůj čtvrtý zápas! Od 13 hodin se můžeme těšit na zajímavý souboj mezi týmy:

HC LitvínovHC Dukla Jihlava.

Podrobným on-linem přenosem Vás provede
    Martin Stříbrný.

HC Litvínov: Spěšný – Jonák, Moravec, Baránek, Šesták, Cvrk, Šefl, Sklenička, Vostárek – Trübenekr, Čapek, Weitz, Stříbrný, Ujfaluši, Sýkora, Šimeček, Válek, Štěpka.

HC Dukla Jihlava: Svoboda – Tobola, Půža, Leština, Kochánek, Mandát, Port – Hubert, Dufek, Sladký, Dupljaku, Balaštík, Střecha, Dvořák, Mahút, Hotař, Beran, Jícha, Anděl, Nováček.

00:01

00:04
    Válek vyhrává úvodní buly dnešního utkání.

00:16
    Jihlavští se hned z kraje zápasu provinili zakázaným uvolněním.

00:54
    Lajna Weitz – Šimeček – Stříbrný uzamkla hosty v obranném pásmu, gól z toho ale nevytěžila.

01:32
    Domácí hrají opravdu jako favoriti dnešního utkání a nepouštějí Jihlavu z pásma.

02:54
    Litvínovští stále v útočném pásmu. Svoboda musel už několikrát zasahovat, na druhé straně Spěšný ani jednou.

03:34
    Šesták se střelou od modré neprosadil, Svoboda skvěle zasáhl.

04:13
    Až teď menší šance hostů. Leština svou střelou od modré trefil pouze boční konstrukci domácí brány.

04:40
    Hraje se téměř bez přerušení. Aktivnějším týmem je zatím Litvínov.

05:20
    Jihlava teď uklidňuje hru, oba týmy jedou vystřídat.

05:40
    Spěšný střelu od modré vyrazil do ochranné sítě. Vhazování před domácím brankářem.

06:00
    Hra se vyrovnala, už i hosté se dostávají pomalu do hry.

06:26
    Baránek si vyjel na výlet, dostal se až před Svobodu, jeho střela švihem se ale mezi tři tyče nevešla.

07:04
    Vyloučen Cvrk na dvě minuty za nedovolené bránění.

07:07
    Beran si ihned po buly vybruslil do středu hřiště, dobře vystřelil, Spěšný si ale poradil.

07:45
    Dufek se dostal k odraženému kotouči metr před domácím brankářem, svým pokusem trefil ale pouze Spěšného do masky.

08:13
    Jihlavským se zatím moc v přesilové hře nedaří, Litvínov znova vyhazuje.

08:53
    Mahút v další dobré šanci, Spěšný ale opět skvělým zákrokem podržel svůj tým.!

09:04

09:26
    Jihlava se i po přesilovce drží v útočném pásmu a zaměstnává domácí obranu.

10:01
    Sýkora zadovkou uvolnil Dominika Čapka, který se ocitl sám před Svobodou. Hostující brankář si ale se střelou domácího útočníka poradil.

10:24
    Kochánek vyloučen za držení protihráče. Přesilovka i pro domácí.

10:58
    Litvínov právě vstřelil branku!
    A domácí se dostávají do vedení! Trübenekr uvolnil MARKA BARÁNKA na modré, ten si ještě kousek popojel a vystřelil přesně do levého rohu hostující brány. Asistence: Jan Trübenekr, Dominik Štěpka.

12:03
    Sladký se dostal o odraženému kotouči před Spěšným, bránu ale z velké blízkosti netrefil.

12:41
    Domácí vedou už 2:0! David Vostárek přihrál volnému PETRU UJFALUŠIMU, který jel sám na Svobodu a střelou nad jeho vyrážečku poslal svůj tým do dvoubrankového vedení! Asistence: David Vostárek.

13:34
    Litvínov pokračuje v aktivní hře a svírá svého soupeře v obranném pásmu.

14:05
    Stříbrný byl aktivní na brankovišti, dorážel na Svobodu, puk ale za jeho záda nedostal.

14:24
    Beran vyloučen na dvě minuty za sekání.

14:34
    Baránek střílel opět od modré, Svoboda jeho střelu vyrazil před sebe, kde dotírali domácí, puk ale do brány nedostali.

14:45
    Cvrkova střela od modré trefila pouze tyč!

15:19
    Další tyč, tentokrát po střele Trübenekra!

15:50
    Jihlavští jsou pod obrovským tlakem.

16:24

16:49
    Až teď se dostávají hosté k puku a budou se snažit něco vymyslet dopředu.

17:31
    Hosté se na chvíli usadili v třetině Litvínova, gól z toho ale nevytěžili.

18:07
    Domácí trochu polevili a hosté jsou stále v útočném pásmu. Na gól to ale stéle nevypadá.

18:39
    Sladký vyloučen na dvě minuty za sekání.

18:51
    Hosté vyhazují a Litvínov musí rozjíždět nový útok.

19:30
    Trübenekr dostal dobrou nahrávku před Svobodu, vystřelil z první, bránu ale netrefil a hosté si tak mohou oddychnout.

20:00

První třetina je za námi a musíme říci, že domácí vedou zaslouženě 2:0! První branku vstřelil v 11. minutě Marek Baránek, když se prosadil střelou od modré v přesilovce. Další branku přidal dvě minuty na to Petr Ujfaluši, který zužitkoval dobrou přihrávku Vostárka.

Druhá třetina začne pravděpodobně v 13:43.

20:01

20:03
    Válek vyhrává i další zahajovací buly.

20:15
    Vhazování před Svobodou.

20:36
    Baránek ani Cvrk nedokázali překonat Svobodu.

20:39

21:13
    Baránek nechal vyniknout hostujícího brankáře, který jeho střelu lapil do lapačky a připsal si další dobrý zákrok.

21:30
    Stříbrný projel celým pásmem, uvolnil Šestáka, ten ale jeho přihrávku nezpracoval.

22:00
    Jihlavští se zatím nedostávají vůbec do hry. Litvínov má otěže zápasu ve svých rukách.

22:35
    Domácí si teď trochu komplikují rozehrávku, kterou jenom se štěstím zvládli.

23:25
    Válek se dostal do úniku jeden na jednoho, jeho střelu ale Anděl stečoval do ochranné sítě. Vhazování po Svobodovo levici.

24:11
    Domácí si rozmysleli rychlý útok a budou rozehrávat kombinovaně od své brány.

24:50
    Stříbrný se dostal do úniku, jeho zakončení bekhendem ale nemělo razanci a Svoboda tak jeho pokus vyráží do rohu kluziště.

25:37
    Duo Ujfaluši – Sýkora se dostali do úniku na jednoho obránce, první jmenovaný zakončil, ale nepřesně, a tak ani z této šance nic nebude!

26:20
    Válek zakončoval ze složité pozice, Svoboda jeho střelu dokázal zneškodnit.

27:01
    Litvínov má na ledě opravdu nadvládu a nepouští hosty do žádných šancí, naopak se snaží své vedení ještě navýšit.

28:03
    Vyloučen Šesták za nedovolené bránění.

28:07
    Hosté se provinili ofsajdem a bude se vhazovat ve středním pásmu.

28:45
    Dukla právě vstřelila branku!
    Hosté využívají přesilovou hru! ONDŘEJ LEŠTINA si našel odražený puk a dorazil ho z úhlu za záda domácího brankáře. Asistence: Hynek Tobola, Lukáš Anděl.

29:22
    Baránkovu tvrdou střelu dokázal Svoboda vyrazit jen před sebe, měl ale štěstí, jelikož žádný z domácích hráčů nedokázal Baránkovu střelu dorazit do brány.

30:21
    Weitz se dokázal dostat do dobré střelecké pozice, vystřelil zpoza obránce, Svoboda byl ale připraven a chytil jeho pokus do lapačky.

30:44
    Trochu to vypadá, jako by teď hrál Litvínov přesilovku, protože hosté se nemohou dostat z pásma a jsou pod tlakem.

31:17
    Až teď dokázal podržet Válkovu střelu Svoboda ve své výstroji a přerušit tak hru.

31:50
    Jihlavští dokázali vyhodit tak šikovně, že z toho není zakázané uvolnění a mohou jet vystřídat.

32:29
    Vyloučen domácí Vostárek za držení protihráče.

32:57
    Puk se dostal až k Beranovi, který stál sám před prázdnou bránou, nedokázal ale vystřelit a tak z této šance nic nebude.

34:00
    Před Spěšným byl obrovský závar, ze kterého ale nedokázali hostující hráči nic vytěžit.

34:29

34:51
    Šefl nedokázal puk udržet v útočné třetině a domácí musí svůj útok začít od znova.

35:15
    Hosté měli kotouč na čepelích, nerozuměli si ale v rozehrávce a o puk tak snadno přišli.

36:00
    Litvínovským se ale také nepovedla rozehrávka. Puk si dokázali ale uhlídat a mohou tak začít opět od své brány.

36:43
    Šimeček se protáhl až do útočné třetiny, byl ale sám, a tak vystřelil. Svoboda jeho střelu se štěstím udržel ve své výstroji a vhazovat se tak bude po jeho pravici.

37:16
    Domácí jeli do rychlého protiútoku, ze kterého ale nic nebude kvůli špatné přihrávce Cvrka.

38:02
    Bránkova tvrdá střela od modré skončila až na zadním mantinelu.

38:52
    Druhá lajna Litvínova Šimeček – Weitz – Stříbrný opět uzamkla hosty v obranném pásmu, gól z tohoto tlaku ale zatím nevytěžila.

39:35
    Domácí jdou do dvoubrankového vedení! Druhá lajna Litvínova nakonec ten gól vstřelila, když Stříbrného střelu bekhendem ještě před Svobodou tečoval JAROSLAV ŠIMEČEK. Asistence: Josef Stříbrný.

40:00

Máme za sebou druhou třetinu, po které je stav utkání 3:1. Nejprve snížil na rozdíl jediné branky ve 29. minutě v přesilovce Leština, ale 25 sekund před konec třetiny zvýšil opět na rozdíl dvou branek Jaroslav Šimeček.

Poslední třetina začne pravděpodobně v 14:29.

40:01

40:03
    Třetí úvodní buly už Válek nevyhrál, Jihlava se ale na puku dlouho neudržela a v útoku zase domácí.

40:39
    Stříbrný spolu s Šimeček vybojovali puk pro domácí.

40:57
    Stříbrný dostal dobrou přihrávku před Svobodu, z bezprostřední blízkosti ale nedokázal hostujícího brankáře překonat.

41:57
    Jihlava se nemůže stále dostat k puku a útočí stále domácí.

42:14
    Ujfaluši nedokázal udržet rovnováhu a přišel o puk.

42:54
    Baránek nedokázal trefit bránu, což je pro domácí velká škoda. Dnes nám už ukázal, že střely mám vynikající.

43:37
    Vhazování před Spěšným, menší šance pro Jihlavu.

43:51
    Šimeček se snažil najít pronikajícího Stříbrného, ten si ale nedokázal Šimečkovu přihrávku zpracovat a ani z této šance nic nebude.

44:43
    Opět druhá lajna Litvínova v čele s Witzem dobrou minutu a půl držela hosty v obranném pásmu. Vše skončilo střelou Šestáka, který proti Svobodovi neuspěl.

45:15
    Sýkora teď "sundal" dva hráče najednou a vybojoval puk pro svůj tým.

45:23
    Vyloučen Mahút na dvě minuty za hákování.

45:48
    Domácí vedou už 4:1! Před Svobodu se utvořil hlouček hráčů, puk se z něj odrazil až k volnému LUKÁŠI VÁLKOVI, který přesnou trefou do horního rohu posílá svůj tým již do tříbrankového vedení! Asistence: Jan Trübenekr.

46:49
    Litvínov i nadále svírá Jihlavu v obranném pásmu.

47:00
    Již podruhé vyloučen dnes na dvě minuty Vostárek na dvě minuty za sevření puku rukou.

47:24
    Domácí i přes to, že hrají oslabení napadají ve dvou lidech a Jihlava s tím má velké problémy.

47:44
    Jihlava hrála v šesti lidech. Trest odpyká Dvořák.

48:22
    Jícha se dobře uvolnil, vystřelil na Spěšného, ten ale jeho střelu v klidu chytá.

48:27
    Port dostal nahrávku na modrou, jeho střelu dokázal domácí gólmana udržet ve své výstroji.

48:37
    Hra čtyři na čtyři více vyhovuje hostům, kteří pořádně zaměstnávají domácího brankáře.

49:00

49:44

49:59
    Baránek trefil horní tyč brány!

51:04
    Hraje se nahoru – dolu a šance jsou na obou stranách.

51:41
    Jihlavští teď trochu zabrali a jsou teď vyrovnaným týmem.

52:05
    Čapek se snažil vystřelit do protipohybu Svobody, což se mu ale nepovedlo a hostující brankář jeho pokus chytá.

52:29
    Jícha se dostal s pukem až před Spěšného, svou šanci ale trestuhodně spálil.

52:57
    Icing domácích. Vhazování před Spěšným.

53:12
    Vyloučen Válek za hákování.

53:31
    Půža od modré netrefil domácí bránu. Spěšný byl měl velké problémy, kdyby ta střela šla na bránu, protože nic nemohl vidět.

54:20
    Litvínovští vyhazují a Jihlava musí začít od své brány.

55:12

55:13
    Jihlava již dnes podruhé hrála v šesti. Trest odpyká Nováček.

55:18
    Baránkova střela od modré byla stečována na zadní mantinel.

55:35
    Válek vystřelil hned z první, Svoboda byl ale připraven.

56:05
    Jihlavští vyhazují a mohou jet vystřídat.

57:07
    I domácí hráli v šesti. Trest odpyká obránce Moravec.

57:33

57:40
    Hosté uklidňují hru a budou rozehrávat zpoza své brány.

58:01
    Spěšný raději podržel puk před dojíždějícími útočníky Jihlavy a bude se vhazovat po jeho pravici.

58:33
    Jihlava se nemůže dostat do útočného pásma. Litvínov v dnešním utkání už jistě zvítězí.

59:06
    Tobola vyloučen za krosček.

59:07

59:37
    Domácí dohrají dnešní utkání v útočném pásmu.

60:00
    Konec zápasu. (15:00:00)

Martin Stříbrný

Branky a nahrávky: 11. Baránek (Trübenekr, Štěpka), 13. Ujfaluši (Vostárek), 40. Šimeček (Stříbrný), 46. Válek (Trübenekr) – 29. Leština (Tobola, Anděl)