Hull City – Stoke 1:1 (kon.) | Tottenham – Queens Park 4:0 (kon.) | Sunderland – Manchester Utd. 1:1 (kon.)
Tottenham Hotspur
4:0 (3:0)
Queens Park Rangers
Neděle 24.08.2014, 14:30 • White Hart Lane, London • Anglická Premier League

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezké odpoledne a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (16:24:51)

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 14:8.
    Rohy: 7:6. Fauly: 12:6.

Zápas je za námi a skončil zcela jasnou výhrou Tottenhamu 4:0. Domácí i ve druhé půli byli jasně lepším týmem, i když už neměli potřebu takového náporu, jaký předvedli v prvním poločasu. Nakonec jsme se dočkali ještě jedné branky, gólový úspěch zaznamenal Adebayor. Tottenhamu se tak úvod do Premier League opravdu vydařil, QPR však má o čem přemýšlet.

90+2

90+2
    Ani na třetí pokus to Caulkerovi po rohu nevyšlo. Centr šel na zadní tyč, Caulker tam byl o zlomek vteřiny později.

90+2
    Z levé strany si na střed seběhl Rémy, a prudkou ranou mířil k tyči. Capoue tuto střelu srazil na roh.

90
    Rozhodčí nastaví dvě minuty.

90
    Mezi tři tyče se netrefil ani na druhé straně Dembélé, jenže zde to nemusí nikoho mrzet.

89
    Naprosto stejně dopadl i Rémy se svým křížným pokusem z levé strany.
    Bobby Zamora nedokázal z těsné blízkosti zamířit mezi tři tyče

88
    Snížení měl na kopačce Zamora, ke kterému se na pravé straně odrazil míč, jenže i když byl zcela volný a mohl v klidu zamířit, poslal svou střelu nad branku...

87
    Ruka Rose, míč tak náleží hostům, dlouhým nákopem rozehraje Green.

86
    QPR se snaží alespoň o čestný úspěch, jenže útočná činnost je dnes na hodně špatné úrovni.

84
    Utkání se už jen dohrává, o vítězi a držiteli bodů je dávno rozhodnuto...

82
    Míč je sice za Llorisem, jenže snížení se nekoná, rozhodčí si ve vápně všiml faulu na Rose a gól neuznal.

82
    Rémyho pokus o centr byl sražen dnes skvěle hrajícím Dierem na rohový kop.

81
    Eriksen se diví, měl za to, že vhazovat má domácí tým, rozhodčí Taylor ale ukazuje opak.

80
    Je zde zmiňovaná změna, Emmanuel Adebayor má pro dnešní odpoledne splněno, užívá si aplausu tribun a pouští na trávník Roberta Soldada.

Aleš Pur

Branky: 12. Chadli (Adebayor), 30. Dier (Lamela), 37. Chadli (Lamela), 65. Adebayor (Rose)

Karty:   64. Fer (QPR)

Tottenham Hotspur: Lloris – Dier, Kaboul (C), Vertonghen, Rose – Capoue, Bentaleb (59. Dembélé) – Lamela, Eriksen, Chadli (69. Kane) – Adebayor (80. Soldado).
    Náhradníci: Friedel – Davies, Lennon, Holtby, Dembélé, Soldado, Kane.

Queens Park Rangers: Green – Caulker, Ferdinand, Dunne (46. Onuoha) – Isla, Mutch, Barton (C), Fer (68. Faurlín), Traoré – Phillips (74. Zamora), Rémy.
    Náhradníci: Murphy – Simpson, Onuoha, Wright-Phillips, Hoilett, Faurlín, Zamora.

Rozhodčí: Anthony Taylor – Gary Beswick, Darren Cann