Linköping – Bolzano 5:0 (kon.) | HV71 – Salzburg 3:5 (kon.) | Nottingham – Luleå 1:10 (kon.)
TPS – Pardubice 2:1 (kon.) | Kuopio – Mannheim 1:0 (kon.) | JYP – Kloten 2:0 (kon.)
Växjö – Sparta 2:5 (kon.) | Zlín – Djurgården 3:1 (kon.) | Hamburg – Rauma 0:3 (kon.)
TPS Turku
2:1 (0:1, 0:0, 2:0)
HC Dynamo Pardubice
Neděle 24.08.2014, 15:00 • HK AREENA • Hokejová Liga mistrů
    Hostující trenér Venera hodnotil právě skončený duel:

To je ode mne pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku dne se s Vámi loučím a budu se těšit u dalších onlajnů, na shledanou. (17:59:44)
    Ani druhý zápas se Pardubicím nevydařil.

Hokejisté si podali ruce, pardubičtí ihned poté odjeli do kabin a ti domácí oslavují se svými fanoušky.

Duel je u konce, Pardubice ho sice měly dobře rozehraný, když po první třetině vedli zásluhou Semoráda. Ale ve třetí části hry nastal obrat, nejdříve se trefil ve čtyřiačtyřicáté minutě Lasch a dvě minuty před koncem utkání vstřelil vítěznou branku Smoleňák. Hostům se už nepodařilo vyrovnat a prohrávají tak i svůj druhý zápas.

60:00

59:58
    TPS Turku hraje ve středním pásmu a kráčí za vítězstvím.

59:50
    Pardubičtí svěřenci se dokázali dostat zpět do útočného pásma, kde ale o černou gumu přišli.

59:41
    Marcinko zlomil při vhazování hůl, puk je ve středním pásmu.

59:35
    Pardubice odvolávají brankáře a zkusí hrát power play!

59:33
    Oddechový čas pro hosty.

59:16
    Lassila podržel svůj tým a zlikvidoval šanci českého celku na vyrovnání.

58:57
    Český celek se nemůže probojovat do útočné třetiny a hraje tak jen ve středním pásmu.

58:34
    Hostům nezbývá moc času na vyrovnání.

57:53
    TPS právě vstřelilo branku!
    Velká rána pro Pardubice, Turku dokázalo otočit vývoj utkání! RADEK SMOLEŇÁK dorazil do branky Seigovu střelu od modré a posílá svůj celek do vedení. Asistence: Steven Seigo, Simon Gysbers.

56:57
    Petr Čáslava si bude muset odpykat dvouminutový trest za podražení. Jeho výraz hovořil za vše.

Adam Joska

Branky a nahrávky: 44. Lasch (Koskiranta, Nummelin), 58. Smoleňák (Seigo, Gysbers) – 12. Semorád (Kolář, Korím)

TPS Turku: Lassila (Järvinen) – Nakládal, Nummelin, Lehtonen, Gysbers, Friman, Seigo, Karhu, Karvinen – Tukonen, Lucenius, Pikkarainen – Smoleňákk, Koskiranta, Lasch – Sointu, Kumeliauskas, Virtala – Kulmala, Vähätalo, Lämsä.
    HC Dynamo Pardubice: Kristan (Halász) – Čáslava, Píša, Havlík, Benák, Korím, Gregorc, Zdráhal, Škvor – Radil, Marcinko, Tybor-Nahodil, Zohorna, Půhoný-Kolář, Cetkovský, Semorád-Moučka, Kaut, Poulíček.

Rozhodčí: Sjöberg (SWE), Hakkarainen (FIN) – Kiilunen (FIN), Neva (FIN)