Linköping – Bolzano 5:0 (kon.) | HV71 – Salzburg 3:5 (kon.) | Nottingham – Luleå 1:10 (kon.)
TPS – Pardubice 2:1 (kon.) | Kuopio – Mannheim 1:0 (kon.) | JYP – Kloten 2:0 (kon.)
Växjö – Sparta 2:5 (kon.) | Zlín – Djurgården 3:1 (kon.) | Hamburg – Rauma 0:3 (kon.)
KalPa Kuopio
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Adler Mannheim
Neděle 24.08.2014, 15:00Hokejová Liga mistrů

Přeji krásný zbytek nedělního odpoledne, na shledanou! (17:17:21)

Je tomu opravdu tak. Dnešní utkání nám přineslo pouze jeden gól, když se na konci první třetiny prosadil v přesilové hře Timonen. Hosté si dokázali vytvořit pár šancí, ale v cestě jim stál vynikající Kilpeläinen. Tři body si připisují hráči domácího KalPa Kuopio, naopak Mannheim odchází také z druhého zápasu poražen.

60:00

59:46
    Mannheim hrál v ofsajdu. To je nejspíš konec nadějí hostů.

58:55
    Hosté hrají bez brankáře v šesti bruslařích.

58:15
    Akdag zachytil vyhození vysokou holí, bude se vhazovat ve středním pásmu. Hosté se chystají odvolat brankáře.

58:00
    Zbývají poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:31
    První útok domácích se dostal do přečíslení tři na dva, ale ani nyní jsme se druhého gólu nedočkali.

54:51
    Zakázané uvolnění domácí KalPy.

54:04
    Endras se vydal rozehrát za vlastní bránu, což se mu málem stalo osudným, rozehrál pouze na hůl protihráče, který nedokázal odkrytou bránu trefit.

53:05
    Kilpeläinen ukrývá kotouč pod svou výstroj a přerušuje hru, následuje komerční přestávka.

51:22
    Střela střelce jediného gólu Timonena nadělala Endrasovi nevídané problémy, ale nakonec dokázal kotouč usměrnit do rohu.

50:46
    KalPa se provinila postavením mimo hru.

49:45
    A už se opět hraje v pěti na obou stranách.

49:30
    Hra ve čtyřech opět nepřinesla nic nového.

47:45
    Hosté hráli přesilovku pouze patnáct vteřin. Uulman fauloval ujíždějícího protihráče a je vyloučen na dvě minuty za držení.

47:30
    Domácí Voutilainen je vyloučen za nedovolené bránění.

46:56
    Buchwieserova bekhendová střela nadělala Kilpeläinenovi problémy, ale nakonec chytá.