Linköping – Bolzano 5:0 (kon.) | HV71 – Salzburg 3:5 (kon.) | Nottingham – Luleå 1:10 (kon.)
TPS – Pardubice 2:1 (kon.) | Kuopio – Mannheim 1:0 (kon.) | JYP – Kloten 2:0 (kon.)
Växjö – Sparta 2:5 (kon.) | Zlín – Djurgården 3:1 (kon.) | Hamburg – Rauma 0:3 (kon.)
Hamburg Freezers
0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
Lukko Rauma
Neděle 24.08.2014, 17:45 • O2 World Hamburg • Hokejová Liga mistrů

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:12:31)

Dnešní utkání končí jasným vítězstvím hostů, kteří v Hamurku vítězí 3:0, Zapolski udržel čisté konto, domácí byli dnes v podstatě bez šance. Hlavně díky své střelecké nemohoucnosti a bez gólů se vítězit prostě nedá.

60:00

59:00
    Poslední minuta dnešního utkání.

57:44

55:44
    Sam Klassen je vyloučen na dvě minuty za hákování, přesilová hra pro Raumu.

55:37
    Nyní se domácí dokázali usadit ve třetině hostů, ale ani při téměř půl minuty trvajícímu tlaku nedokázali skórovat.

54:45
    Lukko drží puk na svých holích a směřuje k vítězství na ledě Hamburku.

53:27
    Domácí vypadají hodně bezradně, Lukko v pohodě kontroluje hru.

52:17
    Ale při vlastním oslabení se dostává do šance Sipilainen, Caron chytá.

51:02
    Janne Lahti (LUK) vyloučen na dvě minuty za držení.

48:20
    Tým Lukko Rauma právě vstřelil branku!
    JONNE VIRTANEN dává povedenou střelou ze strany třetí gól hostů! Asistence: Jerry Ahtola a Janne Niskala.

47:07
    Domácí Clark dostává dvouminutový trest za hrubost.

45:06
    Hosté se dostali do brejku dva na jednoho, ale Caron zachránil!

44:50

43:40
    Roy zaváží puk do útočného pásma, domácí v přesilovkovém rozestavení.

42:50
    Vyloučen hráč hostů Mikkola, který dostává dostává dvě minuty za sekání, přesilová hra Hamburku.

41:44
    Kapitán domácích, Christoph Schubert, pálí na branku Zapolskiho, ten ale za svá záda nepouští ani tento pokus.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 25. Kousa (Ahtola, Vauhkonen), 41. Nurmi (Gagnon, Vahalahti), 49. Virtanen (Ahtola, Niskala)

Hamburg Freezers: Caron (Kotschenew) – Festerling, Schmidt, Klassen, Roy, Schubert (C), Westcott – Kraemmer, Dupuis, Oppenheimer – Cabana, Sertich, Clark – Pettinger, Jakobsen, Michtell – Rinke, Pohl, Flaake
    Lukko Rauma: Zapolski (Setanen) – Kousa, Mikkola, Tikkanen, Niskala, Jaatinen, Virtanen, Koski, Piitulainen – Nurmi, Gagnon, Vahalahti – Lahti, Koivisto H, Koivisto T – Vauhkonen, Virtanen, Ahtola – Nieminen, Riska, Sipilainen

Rozhodčí: Persson (SWE), Krawinkel (GER) – Muller (GER), Höfer (GER)