CSKA Moskva – Rostov 6:0 (kon.) | Kazaň – Ufa 1:1 (kon.) | Lok. Moskva – Zenit 0:1 (kon.)
FK Krasnodar – Dynamo 0:2 (kon.)
CSKA Moskva
6:0 (1:0)
FK Rostov
Neděle 31.08.2014, 11:30 • Arena Chimki, Chimki. Kapacita: 18000 diváků. • Ruská Premier Liga
    Vítězství! Zápas skončil výsledkem 6:0 ve prospěch CSKA! Děkujeme Vám za Vaši podporu.

Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (13:28:31)

Držení míče: CSKA Moskva 59% – 41% FK Rostov.
    Střely celkem: CSKA Moskva 14:5 FK Rostov.
    Střely na branku: CSKA Moskva 10:1 FK Rostov.
    Střely mimo branku: CSKA Moskva 4:4 FK Rostov.
    Rohové kopy: CSKA Moskva 5:5 FK Rostov.
    Žluté karty: CSKA Moskva 1:1 FK Rostov.
    Fauly: CSKA Moskva 15:14 FK Rostov.
    Zákroky brankářů: CSKA Moskva 1:4 FK Rostov.

Hlavní rozhodčí Lapočkin dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak zápas, ve kterém CSKA Moskva zdolalo FK Rostov, a to vysoko 6:0. První poločas byl z obou stran velmi opatrný, hra byla vyrovnaná, ale nudná, protože nebyly k vidění skoro žádné šance. Nicméně poločas druhý musel bavit i nezaujatého diváka, protože domácí tým se výrazně zlepšil a během druhé pětačtyřicetiminutovky zaznamenal 5 branek. Domácí fotbalisté si vítězství zasloužili a na své konto si připisují tříbodový zisk.

90+1
    Bebras NATCHO - 6:0

90+1
    CSKA právě vstřelilo branku!
    S míčem do pokutového území se dostal Fernandes, který posadil na zadek brankáře, ale umotal sám sebe a ke střele se nedostal. Nicméně Fernandes udržel balon ve své moci a poté ho přihrál na hranici velkého vápna, kde se ke střele dostal BEBRAS NATCHO a díky přesnému pokusu zaznamenává hattrick.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 1 minutu.

89
    Před standardní situací se domácí celek ubránil bez potíží a získal balon ve svůj prospěch.

89
    O přihrávku si řekl Chkhapelia, ale zodpovědně k němu přistoupil Nababkin a balon odehrál na rohový kop.

86
    Domácí fotbalisté bezpečně kontrolují vedoucí skóre a soupeře k ničemu nepouští. Rostov by určitě rád zaznamenal alespoň čestný gól, ale to se nedaří, protože defenzivní činnost CSKA funguje na jedničku.

84
    CSKA standardní situaci nezahrálo podle představ a branku soupeře neohrozilo.
    Další Pletikosův zákrok

83
    Mezi střelce se chtěl zapsat také Dzagojev, který se v pokutovém území dostal k zajímavé střele, avšak brankář Pletikosa jeho pokus zneškodnil a míč vytěsnil na rohový kop.

81
    Rostov zahrával rohový kop, ale ze standardní situace vůbec nic nevytěžil. K centrovanému balonu se sice dostal jeden z hlavičkujících fotbalistů, ale jeho pokus byl nepřesný.

79
    Přihrávku obdržel Pančenko, ale okamžitě byl zdvojen a Rostov se ubránil.
    Pletikosa likviduje jedovatou střelu

75
    CSKA dostalo výhodu volného přímého kopu, ale stav skóre se nemění. U míče byl Pančenko, ale také Natcho. Standardní situaci si vzal na starost první jmenovaný, ale trefil pouze bránící zeď. Nicméně odražený balon se dostal do míst, kde byl nikým neobsazený V. Berezuckij, jenž prudkou střelou řádně prověřil brankáře. Pletikosa se ale vyznamenal a nebezpečnou střelu zneškodnil.

73
    Jak už bylo řečeno, první poločas nebyl ani trochu zajímavý, ale ve druhém poločase si nemůžeme na nic stěžovat. Domácí fotbalisté předvádí ofenzivní fotbal a od 52. minuty stihli vstřelit už 4 góly.

Lucie Rapantová

Branky: 42. Natcho (pen.), 52. Musa, 54. Natcho (Jerjomenko), 59. Musa (Fernandes), 66. Jerjomenko (Natcho), 90+1. Natcho (Fernandes)

Karty:   34. Jerjomenko (CSK) – 31. Torbinskij (RTV)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 10:1. Střely mimo: 4:4.
    CSKA Moskva: Akinfejev (C) – Fernandes, V. Berezuckij, Ignaševič, Nababkin – Natcho, Wernbloom – Tošić (67. Pančenko), Jerjomenko, Milanov (62. Dzagojev) – Musa (69. Vitinho).
    Náhradníci: Čepčugov – A. Berezuckij, Černov, Dzagojev, Pančenko, Vitinho, Bazeljuk.

FK Rostov: Pletikosa (C) – Goreux, Bastos, Djakov, Milić – Trošečkin, Torbinskij (70. Bucharov) – Kalačev (58. Chkhapelia), Doumbia, Poloz (63. Rebko) – Gabulov.
    Náhradníci: Džanajev – Abazov, Bordačev, Xulu, Rebko, Chkhapelia, Byung-Soo, Bucharov.

Rozhodčí: Lapočkin – Lebeděv, Vereteškin