Ostrava – Slavia 6:1 (kon.) | Příbram – Znojmo 7:0 (kon.) | Jablonec – Hr. Králové 3:1 (kon.)
Dukla Praha – Mladá Boleslav 0:1 (kon.) | Sparta – Třinec 2:0 (kon.) | Brno – Č. Budějovice 4:0 (kon.)
Jihlava – Plzeň 4:3 (kon.) | Táborsko – Slovácko 3:0 (kon.) | Varnsdorf – Liberec 2:0 (kon.)
Teplice – Bohemians 1905 2:2 (kon.)
FK Jablonec
3:1 (1:1)
FC Hradec Králové
Pondělí 01.09.2014, 14:00Juniorská liga

Je dobojováno. Jabloneckým vyšel závěr dnešního utkání, když se trefil v osmašedesáté minutě Kovačevič, který poslal domácí do vedení 2:1. Poslední hřebíček do rakve přidal o dvě minuty později do rozložené hradecké obrany Kuhn a bylo rozhodnuto. Hezký zbytek dne. (15:59:12)

90

90
    Domácí nemají dost a dál ždímají hradeckou defenzívu.

88
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto. Zdecimovaná obrana Hradce dostala další úder. Tentokrát se prosadil JAKUB KUHN, který překonal Ordelta přízemní střelou k tyči.

86
    Obrovský výbuch radosti zařídil domácí NENO KOVAČEVIČ, který technickým obstřelem z úhlu posílá Jablonec do vedení.