Olomouc – HC Litvínov 4:3 (kon.)
HC Olomouc
4:3 (1:0, 2:1, 1:2)
HC Litvínov
Středa 03.09.2014, 15:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • DHL Extraliga juniorů

42:55
    Mora mohla okamžitě odpovědět, ale Jergl byl před zakončením faulován, a tak jen on sám skončil v brance soupeře. Nicméně dvě minuty za nedovolený zákrok odsedí Cvrk (LIT).

37:24
    Kraigher (OLO) si v útočném pásmu počínal velmi tvrdě v souboji s Trünbenekrem, kterého surově poslal proti mantinelu.

30:13
    Olomoučtí svého soupeře svírali tak dlouho, až se hosté dopustili dalšího nedovoleného zákroku. Na trestnou odjíždí Šefl (LIT).

28:25
    Baránek (LIT) zřejmě neunáší průběh zápasu a úplně zbytečně po odehrání puku vysekl domácímu hráči hokejku. Mora bude hrát přesilovku.

13:31
    A tak si přesilovku zahrají domácí. Baránek (LIT) v jasné gólové příležitosti před svou klecí zablokoval hůl domácímu hokejistovi. V tomto případě mohlo klidně odpískat i trestné střílení.

10:43
    Krátoška (OLO) si odpyká dvouminutový trest za podražení.

07:15
    Volný kotouč před brankovištěm Kohoutů se chystal zamést do branky Stříbrný, ovšem Nesvadba (OLO) jej zahákoval. Dvě minuty pro domácího hráče.

00:37
    Za vlastní klecí si nedovoleným způsobem počínal Štěpka (LIT), který půjde na trestnou lavici za hákování.

Miroslav Fantal

Branky a nahrávky: 9. Jergl, 28. Beták (Jergl), 36. Bauer (Konečný, Nesvadba), 49. Pavlovský (Krátoška) – 39. Štěpka (Válek, Šefl), 43. Kučera (Sýkora), 59. Ujfaluši (Kučera)

HC Olomouc: Urbisch (Slezák) – Rašner, Jeklič A., Nesvadba, Kraigher, Brandýs, Síkora, Hes, Horák – Ostřanský (C), Beták, Jergl – Bauer, Pavlovský, Krátoška – Kropáč, Konečný, Markl – Ministr, Melichárek, Štefka.
    HC Litvínov: Spěšný (Sroka) – Moravec, Baránek, Šesták, Cvrk, Sklenička, Vostárek, Šefl – Kučera, Trübenekr, Čapek, Weitz (C), Stříbrný, Ujfaluši, Sýkora, Šimeček, Válek, Štěpka.

Rozhodčí: Přikryl – Kašík, Novák