Prešov – Nowy Targ 5:0 (kon.) | Nové Zámky – Orange 20 4:2 (kon.) | Jindř. Hradec – David Servis 5:5 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
5:5 (4:2, 1:1, 0:2)
HC David Servis Č. Budějovice
Středa 03.09.2014, 19:00 • ZS Jana Marka • Přípravné zápasy

Poslední přípravné utkání skončilo remízou a nám nezbývá nic jiného než se těšit na první mistrák, který startuje v sobotu 13. září, kdy Vajgar na svém ledě hostí Vrchlabí. Do té doby nashledanou a pěkný večer přeje Honza Wirkner. (21:10:48)

59:47
    Nervy možná tečou až moc, na to, že sledujeme přípravné utkání. Dvě minuty pro Romana Šulčíka za nebezpečnou hru vysokou holí.

58:24
    Oddechový čas pro hosty.

58:24
    Vyloučení na obou stranách, Brabec s Jandou, oba za vzájemné osekávání.

57:49
    Šulčík to znovu zkoušel z ostrého úhlu, tentokrát neuspěl.

57:06
    Procházka ze středního pásma do Kučerovy lapačky. Vhazuje se v obranné třetině hostů.

56:24
    David Servis právě vstřelil branku!
    ROMAN ŠULČÍK zkušeně obkroužil branku a srovnává stav dnešního utkání. Bez asistence.

54:21
    Faul Vajgaru, vysokou holí, dvě vteřiny před návratem Jandy se provinil Tomáš Kohút.

53:53
    Kotaška od modré do Kučery.

53:10
    Hosté vyhazují, předtím do boční konstrukce pálil Josef Mazanec a Tomáš Tržil také střílel nepřesně.

52:23
    Vajgar si zahraje přesilovou hru, David Janda dvě minuty za sekání Michala Milotinského.

49:32
    Fogl přerušil před blížícím se Nedorostem.

48:47
    Jasanský hledal před brankou Milotinského, leč marně.

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 4. Kotrla (Kořínek, Šperger), 7. Zich (Kasalý, Lazorišák), 15. Jasanský (Milotinský), 18. Milotinský (Zich, Brabec), 39. Šperger (Kořínek, Brabec) – 4. Janda (Tupý), 8. Šulčík (Čížek), 30. Janda (Mrázek, Tupý), 42. Mrázek, 57. Šulčík

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Gába, Fogl – Zich, Popelka, Kotaška, Šanda, Kořínek, Procházka, Kohút, Tržil, Chmel – Mazanec, Tomšík, Šperger, Kotrla, Voříšek, Skokan, Milotinský, Dvořák, Kasalý, Jasanský, Brabec, Lazorišák.
    HC David Servis Č. Budějovice: Kučera, Kafka – Vomela, Zika, Mrázek, Tupý, Cikán, Čížek, Šulčík, Suchánek, Nedorost, Janda, Pražák, Mrázek, Mikeš, Sumerauer, Michel.

Rozhodčí: Slavík – Vaňásek, Grochal