Liberec – Košice 3:2 (kon.) | SaiPa – Vítkovice 4:3 (3:1 po s.n.) | IFK Helsinky – Krefeld 6:1 (kon.)
Vålerenga – Vienna Capitals 1:2 (kon.) | Villach – Briançon 4:1 (kon.) | Mannheim – Kuopio 3:1 (kon.)
Zlín – Fribourg 2:3 (po pr.) | Bern – Třinec 0:4 (kon.) | Zug – Ingolstadt 3:2 (kon.)
Stavanger – Tappara 2:1 (2:1 po s.n.) | Färjestad – Zürich 4:3 (po pr.) | Frölunda – Ženeva 7:3 (kon.)
Sparta – Växjö 5:4 (kon.) | Skellefteå – SønderjyskE 4:1 (kon.)
EV Zug
3:2 (2:1, 1:0, 0:1)
ERC Ingolstadt
Čtvrtek 04.09.2014, 19:45 • Bossard Arena, Švýcarsko • Hokejová Liga mistrů

To je ode mě pro dnešek z toho utkání vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera, například sledováním některého z textových online přenosů na portálu Onlajny.com. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen hokejového) Onlajnu, na počtenou! (22:05:39)

Nejlepším hráčem na straně Ingolstadtu byl vyhlášen Christoph Gawlik. Josh Holden je podle organizátorů nejlepším hráčem dnešního utkání za tým EV Zug.

Třetí třetina byla jedinou třetinou, kde byli lepší hráči Ingolstadtu a odpovídá tomu i vstřelená branka ze 47. minuty, o kterou se postaral Tatíček společně s Brandonem Buckem. Následujících 13 minut Ingolstadt pořádně prověřoval Stephana v brance, ale víc branec už se v této třetině německému celku vstřelit nepovedlo. Zápas tedy skončil vítězně pro švýcarský EV Zug, který si připisuje do skupiny H další 3 body a tento tým se tak dostává na první místo.

60:00

59:48
    Střela domácích ze středního pásma byla tečována mimo ohrožení brány.

59:16
    Střela přes celou délku kluziště nezapadla do brány. Ingolstadt zůstává stále v 6 hráčích v poli.

59:07
    Stephan raději ukryl skákající puk, vyslaný na jeho bránu do lapačky. V tu stejnou chvíli se rozhodl Pielmeier opustit branku. Hráči Ingolstadtu tedy hrají v 6 lidech v poli.

59:00
    Probíhá poslední minuty třetí třetiny.

58:51
    Hráči v bílém už nikam nepospíchají a snaží se držet v útočném pásmu puk na svých holích.

58:27
    Stephan musí vypomoci s rozehrávkou.

58:00
    Hlasatelem ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:41
    Hráči Ingolstadtu zamkli své soupeře v obranném pásmu Zugu.

56:52
    Oddechový čas pro EV Zug.

56:31
    Zug začíná mít čím dál tím větší potíže ve vlastním obranném pásmu. Stephan se musí v brance hodně ohánět.

55:58
    Kohl pouze vyprášil Stephanovi betony.

55:25
    Martschini nedosáhl na přihrávku svého spoluhráče, následuje zakázané uvolnění.

55:05
    Puk se v těchto chvílích pohybuje po rozích Bossard Areny.

54:16
    Stephan si připisuje lehký zákrok proti nahození Ingolstadtskému obránci.

Josef Cestr

Branky a nahrávky: 12. Christen (Lammer, Bouchard), 13. Holden (Martschini, Sondell), 21. Ramholt – 18. Gawlik (Boucher), 47. Buck (Tatíček)

EV Zug: Stephan (Hauser) – Lüthi, Alatalo – Diem, Lammer, Schnyder (C) – Ramholt, Grossmann – Christen, Earl, Bouchard – Sondell, Andersson – Suri (A), Holden (A), Martschini – Blaser, Erni – Sutter, Bertaggia, Herzog
    ERC Ingolstadt: Pielmeier (Eisenhut) – Brocklehurst, Köppchen (C) – Buck, Laliberte (A), MacMurchy – Périard, Kohl – Tatíček, Greilinger, Hahn (A) – Wagner, Friesen – Szwez, Schmidpeter, Ross – Kronthaler, Gawlik – Barta, Boucher, Rinke-Leitans

Rozhodčí: Eichmann (SUI), Fraňo (CZE) – Fluri (CUI), Kovacs (SUI)