Kärpät – Kölner Haie 3:2 (5:4 po s.n.) | Pardubice – Linköping 3:6 (kon.) | Rauma – Nottingham 6:2 (kon.)
Salzburg – JYP 4:0 (kon.) | Kloten – HV71 0:5 (kon.) | Bolzano – TPS 4:2 (kon.)
Djurgården – Eisbären 3:2 (kon.) | Luleå – Hamburg 6:0 (kon.)
Lukko Rauma
6:2 (4:0, 1:1, 1:1)
Nottingham Panthers
Pátek 05.09.2014, 17:30 • Kivikylan Areena • Hokejová Liga mistrů

To je z mé strany pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších on-line přenosů nejen z hokeje se těším na počtenou! (20:01:32)

Střely na branku – 35:15

Utkání skončilo stejným brankovým rozdílem, který platil už po první třetině – tedy o čtyři góly. Lukko Rauma vítězí nad Nottingham 6:2 a stále tak v Lize mistrů ještě neztratila ani bod, naopak Panteři na svůj první zisk i po dnešku čekají. Ve třetí třetině nejprve skórovali domácí, když se prosadil Henrik Koivisto. Za hosty snižoval na konečných 6:2 v 58. minutě Benedict, který využil přesilovou hru.

60:00

59:48
    Kowalski byl nucen přerušit hru a vhazovat se tak bude před jeho brankou.

59:00
    Benedict měl na hokejce další gól, ale tentokrát se vytáhl Setänen!

58:42
    Janne Lahti vyloučen za nedovolené bránění, ještě jedna přesilovka pro hosty.

58:01
    Dvě minuty do konce utkání.
    Brandon BENEDICT - 6:2

57:42
    Nottingham Panthers právě vstřelili branku!
    Hosté přesilovku využívají a snižují na 6:2! Anglický celek několikrát ohrozil Setänena a nakonec dokázal i skórovat, když Jacina nahrál mezi kruhy BRANDONU BENEDICTOVI, který překonal Setänena, jenž byl rozhozen po předchozím zákroku. Asistence: Greg Jacina a Cody Wild.

56:38
    Panteři v přesilovce zahráli na icing, buly před Kowalskim.

56:32
    Domácí vyhazují.

56:09
    Hosté si vzali oddechový čas.

56:09
    Ilkka Mikkola čistil prostor před domácí brankou nedovoleným způsobem a je vyloučen.

55:39
    Suuronen pořádně znepříjemnil rozehrávku Berubemu. Hostující bek měl co dělat, aby soupeři nenechal kotouč v hodně nebezpečném prostoru.

54:52
    Nyní se hraje především ve středním pásmu, hra už nebyla dlouho přerušena.

53:59
    Šest minut do konce utkání, o vítězi je dávno rozhodnuto.

52:48
    Před Kowalskim bylo zase horko. Hned dva domácí hráči se zblízka snažili procpat kotouč za jeho záda. Gólman Panterů dokázal situaci vyřešit.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 7. Gagnon (Vahalahti, Nurmi), 15. Vahalahti (Nurmi, Gagnon), 18. Niskala (Gagnon, Vahalahti), 20. Piitulainen (Ahtola), 36. Ahtola (Koski, Tikkanen), 45. H. Koivisto (T. Koivisto, Lahti) – 35. Mosey (Robinson, Benedict), 58. Benedict (Jacina, Wild)

Lukko Rauma: Zapolski (41. Setänen) – Jesse Virtanen, Mikkola, Tikkanen, Niskala, Forsberg, Jaatinen – Nurmi, Gagnon, Vahalahti – T. Koivisto, H. Koivisto, Lahti – Piitulainen, Jonne Virtanen, Ahtola – Nieminen, Riska, Sipiläinen – Suuronen, Koski
    Nottingham Panthers: Kowalski (Green) – Berube, Cohen, Lee, Wild, Schmidt, Landry, Mosey, Oakford – Graham, Benedict, Robinson – Lachowicz, Lawrence, Boxill – Langelier-Parent, Farmer, Jacina.

Rozhodčí: Holm (SWE), Boman (FIN) – Saha (FIN), Suominen (FIN)